Neler yeni

Uydu Max Sat

Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj

❖NEWS SPORTS❖ TV'de Futbol ve Spor Ekranı

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
13 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE ╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL
17:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | BB Erzurumspor - Trabzonspor | A Spor
19:15 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Sivasspor - Antalyaspor | A Spor
22:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Liverpool - Arsenal | The FA Player
22:45 | İtalya Kupası | Milan - Juventus | TRT Spor HD / Varzish Sport / Match Tv Rusya
23:00 | İspanya Kral Kupası Copa Del Rey | Real Sociedad - Mirandes | Cuatro
23:00 | Fransa Kupası | Epinal - St.Etienne | Bein Sports 4


BASKETBOL
21:00 | İspanya ACB Kral Kupası | Barcelona - Valencia Basket | Spor Smart / Smart Spor HD
23:30 | İspanya ACB Kral Kupası | Real Madrid - Bilbao Basket | Spor Smart / Smart Spor HD

TENİS
13:00 | WTA St.Petersburg | A.Cornet - M.Sakkari | Bein Sports Max 1
14:30 | ATP Rotterdam | A.Bublik - A.Rublev | S Sport
15:00 | WTA St.Petersburg | A.van Uytvanck - P.Kvitova | Bein Sports Max 1
17:00 | WTA St.Petersburg | D.Vekic - E.Alexandrova | Bein Sports Max 1
18:30 | WTA St.Petersburg | V.Kudermetova - K.Bertens | Bein Sports Max 1
21:30 | ATP Rotterdam | G.Monfils - G.Simon | S Sport

VOLEYBOL
19:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Ceske Budejovice - Fenerbahçe HDIS | Smart Spor HD / Spor Smart

HENTBOL
22:45 | Fransa Hentbol Ligi | St.Raphael - Toulouse | Bein Sports Max 2


DİĞER SPORLAR
14:35 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport
16:15 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
10:30 | Avrupa Güreş Şampiyonası | Roma | Wrestling TV
20:00 | Avrupa Güreş Şampiyonası | Roma 2.Yayın | Wrestling TV / TRT Spor 2
12:00 | Türkiye Wushu Şampiyonası | Antalya | Wushu Türk TV Youtube
13:00 | Snooker Galler Açık | 4.Gün | Eurosport 2
15:45 | Snooker Galler Açık | 4.Gün 2.Yayın | Eurosport 2
18:00 | Snooker Galler Açık | 4.Gün Öğlen | Eurosport
21:45 | Snooker Galler Açık | 4.Gün Akşam | Eurosport
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
14 ŞUBAT 2020 CUMA ╚►TV'De #SporEkranı

FUTBOL
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Osmanlıspor | Bein Sports Max 1
20:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Beşiktaş | Bein Sports 1
20:30 | Almanya Bundesliga 2 | Heidenheim - Nürnberg | S Sport 2
22:00 | Fransa Ligue 2 | Paris FC - Le Havre | Bein Sports 4
22:00 | Fransa Ligue 2 | Caen - Troyes | Bein Sports beIN Connect
22:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - E.Frankfurt | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / IRIB Varzesh
22:45 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Montpellier | Bein Sports 3
22:45 | İngiltere Championship | Hull City - Swansea | Bein Sports 2
23:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Leicester | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
23:00 | İspanya La Liga | Valencia - Atletico Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / CBC Sport / Match TV Rusya
23:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Girona | La Liga 123 Youtube


TENİS
13:00 | WTA St.Petersburg | O.Dodin - E.Rybakina | Bein Sports Max 2
14:30 | WTA St.Petersburg | B.Bencic - M.Sakkari | Bein Sports Max 2
15:00 | ATP Rotterdam | P.C.Busta - J.Sinner | S Sport
15:30 | WTA St.Petersburg | A.Potapova - K.Bertens | Bein Sports Max 2
18:30 | WTA St.Petersburg | E.Alexandrova - P.Kvitova | Bein Sports Max 2

VOLEYBOL
14:00 | TVF Efeler Ligi | İnegöl Bld. - Arhavi Voleybol | TRT Spor 2

DİĞER SPORLAR
12:50 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport
16:15 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
11:30 | Bisiklet Tour de Langkawi | 7.Etap | Eurosport 2
04:00 | WWE | WWE Smackdown | S Sport Plus / S Sport 2
10:30 | Avrupa Güreş Şampiyonası | Roma | Wrestling TV
20:00 | Avrupa Güreş Şampiyonası | Roma 2.Yayın | Wrestling TV / TRT Spor 2
14:55 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport
14:45 | Snooker Galler Açık | 5.Gün | Eurosport 2
18:00 | Snooker Galler Açık | 5.Gün Öğlen | Eurosport
21:45 | Snooker Galler Açık | 5.Gün Akşam | Eurosport
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
15.02.2020 CUMARTESİ FUTBOL TV EKRANI..


13.00 Vanspor-Ergene Velimeşeşpor Van Tivi
13.30 Manisa-Samsunspor TRTSpor
13.30 Afjet Afyonspor-1922 Konyaspor Kanal3
14.00 Denizlispor-Kayserispor BeinSports2
14.00 Hatayspor-Akhisarspor BeinSportsMax1
15.00 Mallorca-Alaves SporSmart
15.00 Hannover 96-Hamburg SSport2
15.30 Southampton-Burnley SSport
15.30 West Bromwich Albion-Nattingham Forets BeinSports4
16.30 🇹Boluspor-Ümraniyespor BeinSportsMax1
17.00 Konyaspor-Göztepe BeinSports2
17.00 Lecce-SPAL BeinSports3
17.00 Lorient-ClermontBeinConnect
17.30 Leipzig-Werder Bremen SSport2
17.30 Bayer Leverkusen-Union Berlin SSportPlus
18.00 Barcelona-Getafe SporSmart - youtube.com/DSmartDunyasi
18.00 Middlesbrough-Luton Town BeinSports4
19.00 Menemen Belediyespor-Eskişehirspor BeinSportsMax1
19.30 Amiens-Paris Saint Germain BeinSports3
20.00 Ankaragücü-Fenerbahçe BeinSports1
20.00 Bologna-Genoa BeinSports4
20.30 Norwich City-Liverpool SSport
20.30 Villarreal-Levante SporSmart
20.30 Fortuna Dusseldorf-Borussia Mönchengladbach SSport2
21.00 Benfica-Braga SSportPlus
21.45 ADD Den Haag-PSV Eindhoven UçankuşTV
22.00 Bourdeaux-Dijon BeinSports4
22.45 Atalanta-Rıma BeinSports3
23.00 Granada-Valladolid SporSmart
23.30 Rio Ave-Sporting Lizbon SSport2





 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
16.02.2020 PAZAR TV´De SporEkran


FUTBOL

13.30 Alanyaspor-GençlerbirliğiBeinSports1
14.00 Keçiörengücü-AltayBeinSportsMax1
14.00Sevilla-EspanyolSporSmart
14.30 Udinese-Hellas VeronaBeinSports4
15.00 Aberdeen-CelticSporSmart2
16.00 Trabzonspor-SivassporBeinSports1
16.00Leganes-Real BetisSporSmart
16.30 Bursaspor-Adana DemirsporBeinSportsMax1
16.30Fatih Karagümrük-GiresunsporBeinSportsMax2
16.30Antwerp-Sporting CharlerolSSportPlus
17.00 Aston Villa-TottenhamSSport
17.00 Juventus-BresciaBeinSports3
17.00 Sassuolo-ParmaBeinSports4
17.00 Sampdoria-FiorentinaBeinConnect
17.00 Lyon-StrasbourgBeinConnect
17.30 Köln-Bayern MünihSSport2
18.45 Zwolle-FeyenoordSSportPlus
19.00 Galatasaray-Yeni MalatyaBeinSports1
19.00Balıkesirspor-İstanbulsporBeinSportsMax1
19.00Reims-RennesBeinSportsMax2
19.30 Arsenal-Newcastle UnitedSSport
20.00 Cagliari-NapoliBeinSports3
20.00 Mainz 05-Schalke 04SSport2t
20.00 Genk-Standard LiegeUçanKuşTV
20.30 Athletic Bilbao-OsasunaSporSmart
22.45 Lazio-Inter MilanBeinSports3
23.00 Real Madrid-Celta VigoSporSmart
23.00 Lille-MarsilyaBeinSports4




 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA
╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL
13:00 | TFF 3. Lig | Elazığ Bld. - Derince Bld. | RTV 23 Elazığ / Kanal Fırat Elazığ
13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Erzinspor | Kanal 68
13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Amedspor | Burada TV
13:30 | TFF 2. Lig | Sarıyer - Kırklarelispor | Sarıyer Youtube
13:30 | TFF 2. Lig | Bandırmaspor - Kırşehir Bld. | TRT Spor HD
16:00 | Basın Toplantısı | Ali Koç | FB TV / TRT Spor HD / beIN Sports Haber
22:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - West Ham | S Sport Plus / S Sport
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atalanta - Valencia | Bein Sports 2 / CBC Sport / IRIB Varzesh
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Leipzig | Bein Sports 1 / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Rusya
23:00 | İspanya La Liga 2 | Mirandes - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube

BASKETBOL
14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Elazığ Öİ - Galatasaray | Tivibu Spor
18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - Castors Braine | FIBA TV
19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - BLMA | FIBA TV / FB TV
20:00 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Nadezhda | FIBA TV
21:00 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Venezia | FIBA TV
22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - Ekaterinburg | FIBA TV
03:00 | NCAA | Louisville - Syracuse | S Sport 2 / FOX Sports HD
05:00 | NCAA | NC State - Duke | S Sport 2

TENİS
13:00 | WTA Dubai | K.Mladenovic - Ka.Pliskova | Bein Sports Max 1
14:30 | WTA Dubai | V.Kudermetova - G.Muguruza | Bein Sports Max 1
16:00 | WTA Dubai | E.Rybakina - K.Siniakova | Bein Sports Max 1
18:00 | WTA Dubai | S.Halep - O.Jabeur | Bein Sports Max 1
20:00 | WTA Dubai | A.Kontaveit - A.Pavlyuchenkova | Bein Sports Max 1
22:30 | ATP Rio de Janeiro | 3.Gün | S Sport
01:00 | ATP Rio de Janeiro | 3.Gün | S Sport

VOLEYBOL
17:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | PTT - Nevşehir Bld. | Voleybol TV
19:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Zenit Kazan - Halkbank | Smart Spor HD / Spor Smart
19:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Sultan Spor | Voleybol TV
22:30 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Lube Civitanova - Fenerbahçe | Smart Spor HD / Spor Smart

HENTBOL
21:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Flensburg - Szeged | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
22:30 | Fransa Hentbol Ligi | PSG - Creteil | Bein Sports 4

DİĞER SPORLAR
21:45 | Dünya Atletizm Buluşmaları | Fransa | Eurosport
16:00 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
17:00 | Endülüs Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
18:45 | Algarve Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:25 | Maç Özetleri | Almanya Bundesliga | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:30 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
09:30 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
09:45 | Maç Özetleri | İngiltere Premier Lig | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:00 | Goller | Süper Lig | TRT Spor HD
12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
15:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | Bein Sports 4
15:45 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
17:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
17:00 | Basketbol Programı | TBL Gündemi | Tivibu Spor
17:30 | Futbol Programı | Avrupa'dan Futbol | FB TV
18:00 | Futbol Programı | Bein Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
19:20 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
20:30 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
21:00 | Futbol Programı | Akademi Günlüğü | GS TV
22:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Önü | Bein Sports 1
22:30 | Özel Röportaj | Hasan Hüsnü Güven | Bein Sports 3
22:45 | Futbol Programı | Rakamlarla Rakipler | FB TV
23:00 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Sonu | Bein Sports 1
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
20 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE
╚►TV'De #SporEkranı



FUTBOL
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | CFR Cluj - Sevilla | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Club Brugge - Manchester Utd | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Kopenhag - Celtic | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | E.Frankfurt - Salzburg | Bein Sports beIN Connect / BNT 3 Bulgaristan
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Getafe - Ajax | Bein Sports 2 / Idman TV
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Ludogorets - Inter | Bein Sports Max 2 / BNT 1 Bulgaristan
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Shakhtar Donetsk - Benfica | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Sporting Lisbon - M.Başakşehir | Bein Sports 1
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | AZ Alkmaar - LASK Linz | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | APOEL - Basel | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Roma - Gent | Bein Sports 2
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Leverkusen - Porto | Bein Sports Max 1
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Olympiakos - Arsenal | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya / BNT 3 Bulgaristan
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Glasgow Rangers - Braga | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsburg - Malmö | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolves - Espanyol | Bein Sports beIN Connect

BASKETBOL
18:00 | Eurocup Kadınlar | Spartak Moskova - Avenida | FIBA TV
19:00 | FIBA Eurobasket Eleme | Romanya - İspanya | S Sport Plus
20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Alba Berlin | Bein Sports 4
20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Asvel Villeurbanne | FIBA TV
20:15 | THY Euroleague | Olympiakos - Asvel Villeurbanne | Bein Sports 3
20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Real Madrid | beIN Sports Haber
21:00 | Eurocup Kadınlar | Polkowice - Flammes Carolo | FIBA TV
22:00 | Euroleague Kadınlar | Sopron - Dynamo Kursk | FIBA TV
22:15 | Euroleague Kadınlar | Uni Girona - Famila Schio | FIBA TV
22:30 | FIBA Eurobasket Eleme | İtalya - Rusya | S Sport Plus
22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Khimki Moskova | Bein Sports 3
23:00 | THY Euroleague | Baskonia - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 4
03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Miami Heat | NBA TV HD
04:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets | S Sport / S Sport Plus
06:00 | NBA | Sacramento Kings - Memphis Grizzlies | NBA TV HD
06:30 | NBA | GS Warriors - Houston Rockets | NBA League Pass

TENİS
13:00 | WTA Dubai | E.Rybakina - Ka.Pliskova | Bein Sports Max 1
14:30 | WTA Dubai | J.Brady - G.Muguruza | Bein Sports Max 1
18:00 | WTA Dubai | P.Kvitova - A.Kontaveit | Bein Sports Max 1
19:30 | WTA Dubai | S.Halep - A.Sabalenka | Bein Sports Max 1
22:30 | ATP Rio de Janeiro | L.Sonego - D.Lajovic | S Sport
01:00 | ATP Rio de Janeiro | B.Coric - T.S.Wild | S Sport

HENTBOL
20:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Motor Zaporozhye - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD

BİLARDO
10:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | P.De Backer - Muharrem Peker | Kozoom Youtube
10:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | J.Sörensen - Manolis Minaoğlu | Kozoom Youtube
10:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | J.Barbeillon - Ahmet Köseoğlu | Kozoom Youtube
11:30 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | A.Kahofer - Tolgahan Kiraz | Kozoom Youtube
11:30 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | J.T.Kim - Cem Özkaya | Kozoom Youtube

DART
22:10 | Dart Premier Ligi | P.Wright - R.Cross | FOX Sports HD
22:50 | Dart Premier Ligi | J.Clayton - M.Smith | FOX Sports HD
23:30 | Dart Premier Ligi | M.van Gerwen - N.Aspinall | FOX Sports HD
00:10 | Dart Premier Ligi | D.Gurney - G.Price | FOX Sports HD
00:50 | Dart Premier Ligi | G.Durrant - G.Anderson | FOX Sports HD

DİĞER SPORLAR
17:15 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
17:00 | Endülüs Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport 2
18:45 | Algarve Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport 2
12:35 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | İsveç | Eurosport
15:20 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
18:00 | Snooker Shoot Out | Watford | Eurosport
21:45 | Snooker Shoot Out | Watford 2.Yayın | Eurosport

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:30 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
09:30 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Orhan Ayhan'la | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
16:00 | Basketbol Programı | Ribaund Euroleague | Tivibu Spor
17:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
17:00 | Futbol Programı | Taraftar | Bein Sports 1
17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
17:30 | Spor Programı | Pano | GS TV
18:00 | Futbol Programı | Bein Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:10 | Spor Programı | Serbest Atış | FB TV
19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
19:20 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
19:30 | Spor Programı | Söz Taraftarda | FB TV
19:30 | Maç Özetleri | UEFA Şampiyonlar Ligi | beIN Sports Haber
19:45 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
20:00 | Futbol Programı | Kale Arkası | A Spor
20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
20:00 | Voleybol Programı | Fileden | GS TV
20:00 | Futbol Programı | Avrupa Ligi Maç Önü | Bein Sports 1
20:00 | Basketbol Programı | Maç Önü | beIN Sports Haber
20:30 | Futbol Programı | Futbol Anadolu | TRT Spor HD
20:30 | Futbol Programı | Futbol Analiz | GS TV
20:45 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
21:00 | Futbol Programı | Futbolmatik | A Spor
21:30 | Spor Programı | Vitrin | Tivibu Spor
22:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
22:45 | Basketbol Programı | Euroleague Özel Maç Sonu | FB TV
22:45 | Basketbol Programı | Maç Sonu | beIN Sports Haber
22:55 | Futbol Programı | Avrupa Ligi Maç Sonu | Bein Sports 1
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
23:30 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
23:45 | Futbol Programı | Yayın Fırtınası | beIN Sports Haber
00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
21 ŞUBAT 2020 CUMA TV´De SporEkranı


FUTBOL.
19.00Eskişehirspor-Hatayspor BeinSportsMax1
19.00Osmanlıspor-Menemen Belediyespor BeinSportsMax2
20.00 Sivasspor-Alanyaspor BeinSports1
20.30 Osnabruck-Erzgebirge Aue SSport2
22.00 Le Havre-Orleans BeinConnect
22.30 Bayern Münih-Paderborn SSport2
22.45 Brescia-Napoli BeinSports4
22.45 Metz-Lyon BeinConnect
22.45 Derby County-Fulham BeinSports2
23.00 Real Betis-Mallorca SporSmart


BASKETBOL
20.00Türkiye - Hollanda NTV
20.00Hırvatistan - İsveç SSportPlus
20.30 Beşiktaş Jimnastik-1907 Fenerbahçe TRTSpor2
21.00 Kızılyıldız - CSKA Moskova BeinSportsMax2
22.00Almanya - Fransa SSportPlus
22.30 Bayern Münih - Anadolu Efes BeinSports3
22.30 Panathinaikos - Barcelona BeinSportsMax1
23.00Valencia - Maccabi Fox BeinSportsMax2
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
22 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ
╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL
09:00 | Avustralya A Ligi | Brisbane Roar - Perth Glory | My FootbALL Youtube
11:30 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - Melbourne Victory | My FootbALL Youtube
14:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Konyaspor | Bein Sports 2
14:00 | Spor Toto 1. Lig | BB Erzurumspor - Bursaspor | Bein Sports Max 1
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Keçiörengücü | Bein Sports Max 2
14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Neftçi Bakü | CBC Sport
14:30 | TFF Elit U19 Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray | FB TV
15:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Leganes | Spor Smart / Smart Spor HD
15:00 | Almanya Bundesliga 2 | Stuttgart - SSV Regensburg | S Sport 2
15:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
15:30 | İngiltere Championship | Brentford - Blackburn Rovers | Bein Sports 3
16:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Zira | CBC Sport
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Akhisarspor - Fatih Karagümrük | Bein Sports Max 1
17:00 | İtalya Serie A | Bologna - Udinese | Bein Sports 4
17:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Gazişehir FK | Bein Sports 2
17:00 | Fransa Ligue 2 | Lens - Caen | Bein Sports beIN Connect
17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Hoffenheim | S Sport Plus
17:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - B.Dortmund | S Sport 2 / S Sport Plus
18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Newcastle | S Sport Plus / S Sport
18:00 | İngiltere Premier Lig | Sheffield Utd - Brighton | Yayın Yok
18:00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Aston Villa | TRT Spor HD
18:00 | İspanya La Liga | Barcelona - Eibar | Spor Smart / Varzish Sport / D Smart Youtube / IRIB Varzesh
18:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
18:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Fuenlabrada | La Liga 123 Youtube
18:00 | İngiltere Championship | Wigan - Millwall | Bein Sports 3
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Altınordu | Bein Sports Max 1
19:30 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Nantes | Bein Sports 4
20:00 | İtalya Serie A | Spal - Juventus | Bein Sports 3 / Match TV Rusya
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Trabzonspor | Bein Sports 1 / Bein Sports 2
20:15 | İspanya La Liga 2 | Girona - Ponferradina | La Liga 123 Youtube
20:15 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Elche | La Liga 123 Youtube
20:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
20:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Valencia | Spor Smart / Smart Spor HD
20:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Leipzig | S Sport 2 / S Sport Plus
21:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Fortuna Sittard | S Sport Plus
22:00 | Fransa Ligue 1 | JDA Dijon - Monaco | Bein Sports Max 1
22:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Toulouse | Bein Sports 4
22:30 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Numancia | La Liga 123 Youtube
22:45 | İtalya Serie A | Fiorentina - Milan | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh
23:00 | İspanya La Liga | Levante - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Varzish Sport / Match TV Rusya

BASKETBOL
11:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Ordu BB - Bağcılar Engelliler | TRT Spor 2
12:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Arka Gdynia - CFBB Paris | Kızılyıldız Youtube
13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - Hatay BB | Tivibu Spor
14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Canik Bld. | Yayın Yok
14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bursa BB - Urla Bld. | TBF TV Youtube
14:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Mega Bemax - Cedevita Olimpija | Kızılyıldız Youtube
15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Emlak Konut - Mardin BB | TBF TV Youtube
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Mamak Bld. - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube
16:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Maccabi FOX - Panathinaikos | Kızılyıldız Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Gemlik Basket - Samsunspor | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Fethiye Bld. - Final Gençlik | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Yalovaspor - Bornova Bld. | TBF TV Youtube
17:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | İzmit Bld. - Botaş | TBF TV Youtube
18:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Partizan - Kızılyıldız | Kızılyıldız Youtube
19:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Manisa BB | TBF TV Youtube
20:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Cedevita Olimpija - Arka Gdynia | Kızılyıldız Youtube
20:00 | NCAA | Baylor - Kansas | S Sport Plus
22:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | CFBB Paris - Mega Bemax | Kızılyıldız Youtube
22:30 | NCAA | Xavier - Villanova | FOX Sports HD
23:30 | NBA | LA Clippers - Sacramento Kings | S Sport / S Sport Plus
00:00 | NCAA | Duke - Virginia Tech | S Sport 2
03:00 | NBA G-League | Greensboro Swarm - Capital City GG | NBA G-League Twitch
03:00 | NBA | Charlotte Hornets - Brooklyn Nets | NBA TV HD / Varzish Sport
03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Dallas Mavericks | NBA TV HD
04:00 | NBA | Miami Heat - Cleveland Cavaliers | NBA League Pass
04:30 | NBA | Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus
06:00 | NBA G-League | SC Warriors - Stockton Kings | NBA G-League Twitch

TENİS
18:00 | WTA Dubai | S.Halep - E.Rybakina | Bein Sports Max 2

VOLEYBOL
13:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Şiran Akademi | Voleybol TV
13:00 | TVF Erkekler 2. Lig | SGK - Halkbank | Voleybol TV
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beylikdüzü - Fenerbahçe Opet | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Karayolları | Voleybol TV
15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Eczacıbaşı | TRT Spor 2
15:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Bursa BB | Voleybol TV
15:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - İnegöl Bld. | Voleybol TV
16:00 | TVF Efeler Ligi | Sorgun Bld. - Fenerbahçe HDIS | Yayın Yok
16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Edremit Bld. | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Sultan Spor - Maliye Okulları | Voleybol TV
18:00 | Erkekler Voleybol İtalya Kupası | Lube Civitanova - Trentino | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Bolu Bld. | Voleybol TV
20:30 | Erkekler Voleybol İtalya Kupası | Perugia - Modena | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
23:00 | İtalya Kadınlar Voleybol Ligi | Monza - Casalmaggiore | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82

HENTBOL
19:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Spor Toto SK - Beykoz Bld. | TRT Spor 2

BİLARDO
11:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | J.H.Cho - Murat Naci Çoklu | Kozoom Youtube
11:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | Semih Saygıner - T.T.T.Nguyen | Kozoom Youtube
13:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | Tayfun Taşdemir - N.Q.Nguyen | TRT Spor 2

BUZ HOKEYİ
13:10 | Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi | Zeytinburnu Bld. - Buz Adamlar GSK | Buz Hokeyi TV
17:30 | Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Beykoz - Kocaeli GH | Buz Hokeyi TV

DÖVÜŞ SPORLARI
03:00 | UFC Dövüş Serisi | P.Felder - D.Hooker | S Sport Plus

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
14:00 | Espor Zula Süper Lig | 1907 Fenerbahçe - İstanbul Wild Cats | Zula Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Royal Youth - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:30 | Espor Zula Süper Lig | Galatasaray ES - Çamlıca ES | Zula Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 5 Ronin - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - İstanbul Wild Cats | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | Espor Zula Süper Lig | Bursa Espor - Dark Passage | Zula Youtube
18:30 | Espor Zula Süper Lig | Beşiktaş ES - İstanbul Espor | Zula Youtube
20:00 | Espor Zula Süper Lig | MODZ - Gamers OF | Zula Youtube

DİĞER SPORLAR
08:00 | Serbest Kayak Dünya Kupası | Japonya | Eurosport
12:20 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport
21:00 | Serbest Kayak Dünya Kupası | Calgary | TRT Spor 2
06:50 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Japonya | Eurosport
13:45 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
16:40 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya 2.Yayın | Eurosport
17:00 | Endülüs Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport 2
18:45 | Algarve
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
22 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ
╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL
09:00 | Avustralya A Ligi | Brisbane Roar - Perth Glory | My FootbALL Youtube
11:30 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - Melbourne Victory | My FootbALL Youtube
14:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Konyaspor | Bein Sports 2
14:00 | Spor Toto 1. Lig | BB Erzurumspor - Bursaspor | Bein Sports Max 1
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Keçiörengücü | Bein Sports Max 2
14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Neftçi Bakü | CBC Sport
14:30 | TFF Elit U19 Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray | FB TV
15:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Leganes | Spor Smart / Smart Spor HD
15:00 | Almanya Bundesliga 2 | Stuttgart - SSV Regensburg | S Sport 2
15:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
15:30 | İngiltere Championship | Brentford - Blackburn Rovers | Bein Sports 3
16:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Zira | CBC Sport
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Akhisarspor - Fatih Karagümrük | Bein Sports Max 1
17:00 | İtalya Serie A | Bologna - Udinese | Bein Sports 4
17:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Gazişehir FK | Bein Sports 2
17:00 | Fransa Ligue 2 | Lens - Caen | Bein Sports beIN Connect
17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Hoffenheim | S Sport Plus
17:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - B.Dortmund | S Sport 2 / S Sport Plus
18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Newcastle | S Sport Plus / S Sport
18:00 | İngiltere Premier Lig | Sheffield Utd - Brighton | Yayın Yok
18:00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Aston Villa | TRT Spor HD
18:00 | İspanya La Liga | Barcelona - Eibar | Spor Smart / Varzish Sport / D Smart Youtube / IRIB Varzesh
18:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
18:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Fuenlabrada | La Liga 123 Youtube
18:00 | İngiltere Championship | Wigan - Millwall | Bein Sports 3
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Altınordu | Bein Sports Max 1
19:30 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Nantes | Bein Sports 4
20:00 | İtalya Serie A | Spal - Juventus | Bein Sports 3 / Match TV Rusya
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Trabzonspor | Bein Sports 1 / Bein Sports 2
20:15 | İspanya La Liga 2 | Girona - Ponferradina | La Liga 123 Youtube
20:15 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Elche | La Liga 123 Youtube
20:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
20:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Valencia | Spor Smart / Smart Spor HD
20:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Leipzig | S Sport 2 / S Sport Plus
21:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Fortuna Sittard | S Sport Plus
22:00 | Fransa Ligue 1 | JDA Dijon - Monaco | Bein Sports Max 1
22:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Toulouse | Bein Sports 4
22:30 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Numancia | La Liga 123 Youtube
22:45 | İtalya Serie A | Fiorentina - Milan | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh
23:00 | İspanya La Liga | Levante - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Varzish Sport / Match TV Rusya

BASKETBOL
11:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Ordu BB - Bağcılar Engelliler | TRT Spor 2
12:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Arka Gdynia - CFBB Paris | Kızılyıldız Youtube
13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - Hatay BB | Tivibu Spor
14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Canik Bld. | Yayın Yok
14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bursa BB - Urla Bld. | TBF TV Youtube
14:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Mega Bemax - Cedevita Olimpija | Kızılyıldız Youtube
15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Emlak Konut - Mardin BB | TBF TV Youtube
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Mamak Bld. - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube
16:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Maccabi FOX - Panathinaikos | Kızılyıldız Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Gemlik Basket - Samsunspor | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Fethiye Bld. - Final Gençlik | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Yalovaspor - Bornova Bld. | TBF TV Youtube
17:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | İzmit Bld. - Botaş | TBF TV Youtube
18:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Partizan - Kızılyıldız | Kızılyıldız Youtube
19:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Manisa BB | TBF TV Youtube
20:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Cedevita Olimpija - Arka Gdynia | Kızılyıldız Youtube
20:00 | NCAA | Baylor - Kansas | S Sport Plus
22:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | CFBB Paris - Mega Bemax | Kızılyıldız Youtube
22:30 | NCAA | Xavier - Villanova | FOX Sports HD
23:30 | NBA | LA Clippers - Sacramento Kings | S Sport / S Sport Plus
00:00 | NCAA | Duke - Virginia Tech | S Sport 2
03:00 | NBA G-League | Greensboro Swarm - Capital City GG | NBA G-League Twitch
03:00 | NBA | Charlotte Hornets - Brooklyn Nets | NBA TV HD / Varzish Sport
03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Dallas Mavericks | NBA TV HD
04:00 | NBA | Miami Heat - Cleveland Cavaliers | NBA League Pass
04:30 | NBA | Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus
06:00 | NBA G-League | SC Warriors - Stockton Kings | NBA G-League Twitch

TENİS
18:00 | WTA Dubai | S.Halep - E.Rybakina | Bein Sports Max 2

VOLEYBOL
13:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Şiran Akademi | Voleybol TV
13:00 | TVF Erkekler 2. Lig | SGK - Halkbank | Voleybol TV
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beylikdüzü - Fenerbahçe Opet | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Karayolları | Voleybol TV
15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Eczacıbaşı | TRT Spor 2
15:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Bursa BB | Voleybol TV
15:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - İnegöl Bld. | Voleybol TV
16:00 | TVF Efeler Ligi | Sorgun Bld. - Fenerbahçe HDIS | Yayın Yok
16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Edremit Bld. | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Sultan Spor - Maliye Okulları | Voleybol TV
18:00 | Erkekler Voleybol İtalya Kupası | Lube Civitanova - Trentino | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Bolu Bld. | Voleybol TV
20:30 | Erkekler Voleybol İtalya Kupası | Perugia - Modena | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
23:00 | İtalya Kadınlar Voleybol Ligi | Monza - Casalmaggiore | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82

HENTBOL
19:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Spor Toto SK - Beykoz Bld. | TRT Spor 2

BİLARDO
11:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | J.H.Cho - Murat Naci Çoklu | Kozoom Youtube
11:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | Semih Saygıner - T.T.T.Nguyen | Kozoom Youtube
13:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | Tayfun Taşdemir - N.Q.Nguyen | TRT Spor 2

BUZ HOKEYİ
13:10 | Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi | Zeytinburnu Bld. - Buz Adamlar GSK | Buz Hokeyi TV
17:30 | Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Beykoz - Kocaeli GH | Buz Hokeyi TV

DÖVÜŞ SPORLARI
03:00 | UFC Dövüş Serisi | P.Felder - D.Hooker | S Sport Plus

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
14:00 | Espor Zula Süper Lig | 1907 Fenerbahçe - İstanbul Wild Cats | Zula Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Royal Youth - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:30 | Espor Zula Süper Lig | Galatasaray ES - Çamlıca ES | Zula Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 5 Ronin - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - İstanbul Wild Cats | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | Espor Zula Süper Lig | Bursa Espor - Dark Passage | Zula Youtube
18:30 | Espor Zula Süper Lig | Beşiktaş ES - İstanbul Espor | Zula Youtube
20:00 | Espor Zula Süper Lig | MODZ - Gamers OF | Zula Youtube

DİĞER SPORLAR
08:00 | Serbest Kayak Dünya Kupası | Japonya | Eurosport
12:20 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport
21:00 | Serbest Kayak Dünya Kupası | Calgary | TRT Spor 2
06:50 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Japonya | Eurosport
13:45 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
16:40 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya 2.Yayın | Eurosport
17:00 | Endülüs Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport 2
18:45 | Algarve
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
23 ŞUBAT 2020 PAZAR
TV´De SporEkranı



FUTBOL
10:00 | Avustralya A Ligi | CC Mariners - Sydney FC | My FootbALL Youtube
13:00 | TFF 3. Lig | 52 Orduspor - Sultanbeyli Bld. | Altaş TV Ordu
13:00 | TFF 2. Lig | Vanspor - Ankara Demir | Van Tivi
13:00 | TFF 2. Lig | Bayburt GÖİ - Kahramanmaraş | Bayburtspor Youtube
13:30 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Antalyaspor | Bein Sports 2
13:30 | TFF 3. Lig | Tepecikspor - Ağrı 1970 | TRT Kürdi
13:30 | TFF 2. Lig | Manisa FK - Gümüşhanespor | Manisa BB Web TV / TV 35 İzmir
13:30 | TFF 2. Lig | Kırklarelispor - Samsunspor | Burada TV
13:30 | TFF 2. Lig | Afjet Afyonspor - Pendikspor | Kanal 3 Afyon
13:30 | TFF 2. Lig | Sancaktepe - Şanlıurfaspor | Burada TV
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Balıkesirspor | Bein Sports Max 1
14:00 | İspanya La Liga | Osasuna - Granada | Spor Smart / Smart Spor HD / Match TV Rusya
14:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube
14:30 | İtalya Serie A | Genoa - Lazio | Bein Sports 4
15:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Sebail | CBC Sport
15:30 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Everton - Manchester Utd | The FA Player
15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Arminia Bielefeld - Hannover | S Sport 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Gençlerbirliği - Ankaragücü | Bein Sports 2
16:00 | İspanya La Liga | Alaves - Athletic Bilbao | Spor Smart / Smart Spor HD
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Adanaspor | Bein Sports Max 1
16:30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Charleroi | S Sport Plus
16:30 | İskoçya Premier Lig | St.Johnstone - Glasgow Rangers | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
17:00 | İtalya Serie A | Atalanta - Sassuolo | Bein Sports 3
17:00 | İtalya Serie A | Torino - Parma | Bein Sports 4
17:00 | İtalya Serie A | Verona - Cagliari | Bein Sports Max 2
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Arsenal - Reading | The FA Player
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Birmingham - Bristol City | The FA Player
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Brighton - Tottenham | The FA Player
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Manchester City - Chelsea | The FA Player
17:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Watford | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
17:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Reims | Bein Sports beIN Connect
17:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - Sumqayıt | CBC Sport
17:30 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - Augsburg | S Sport 2 / S Sport Plus
18:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | West Ham - Liverpool | The FA Player
18:00 | İspanya La Liga | Valladolid - Espanyol | Spor Smart / Smart Spor HD
18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Deportivo | La Liga 123 Youtube
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Galatasaray | Bein Sports 1 / Bein Sports 2
19:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Boluspor | Bein Sports Max 1
19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Nimes | Bein Sports Max 2
19:30 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Everton | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
20:00 | İtalya Serie A | Roma - Lecce | Bein Sports 3 / Match TV Rusya
20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Mainz | S Sport 2 / S Sport Plus
20:15 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Mirandes | La Liga 123 Youtube
20:15 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
20:30 | İspanya La Liga | Getafe - Sevilla | Spor Smart / Smart Spor HD
22:45 | İtalya Serie A | Inter - Sampdoria | Bein Sports 3 / CBC Sport
23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Villarreal | Spor Smart / Smart Spor HD / Varzish Sport / Match TV Rusya
23:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Bordeaux | Bein Sports 4 / IRIB Varzesh
23:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Huesca | La Liga 123 Youtube
23:30 | Belçika Pro League | Porto - Portimonense | S Sport 2 / S Sport Plus

BASKETBOL
14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Düzce Bld. | TBF TV Youtube
15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Çukurova Basket | Tivibu Spor
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Petkimspor - Konyaspor | TBF TV Youtube
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Düzce Bld. - Fenerbahçe Gelişim | TBF TV Youtube
19:00 | FIBA Eurobasket Eleme | Sırbistan - Gürcistan | S Sport Plus
19:00 | FIBA Dünya Kupası Elemeleri | Arnavutluk - Güney Kıbrıs | FIBA TV
20:00 | FIBA Eurobasket Eleme | İspanya - Polonya | S Sport Plus
20:00 | FIBA Dünya Kupası Elemeleri | Lüksemburg - Kosova | FIBA TV
20:30 | NBA | LA Lakers - Boston Celtics | S Sport Plus
23:00 | FIBA Dünya Kupası Elemeleri | İzlanda - Slovakya | FIBA TV
00:00 | NCAA | Creighton - Butler | FOX Sports HD
02:00 | NBA | Toronto Raptors - Indiana Pacers | S Sport / S Sport Plus
02:00 | NBA | Denver Nuggets - Minnesota TW | NBA TV HD

TENİS
14:00 | WTA Doha | E.Mertens - Q.Wang | Bein Sports Max 2
15:30 | WTA Doha | Çağla Büyükakçay - S.Kuznetsova | Bein Sports beIN Connect
17:00 | WTA Doha | G.Muguruza - D.Kasatkina | Bein Sports beIN Connect
19:00 | WTA Doha | O.Jabeur - K.Siniakova | Bein Sports beIN Connect
21:00 | WTA Doha | J.Ostapenko - J.Teichmann | Bein Sports Max 2
23:30 | ATP Rio de Janeiro | Final | S Sport

VOLEYBOL
13:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Niksar Bld. | Voleybol TV
13:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | PTT - Galatasaray HDIS | TRT Spor 2
14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Saint Joseph - Düzce Bld. | Voleybol TV
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Yeşilyurt - Karayolları | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nilüfer Bld. - Biga Çiçeklidede | Voleybol TV
15:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Ankara DSİ - Tepebaşı Gençlik | Voleybol TV
16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | TFL Altekma - Tofaş Spor | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nova Gençlik - İnegöl Voleybol | Voleybol TV
17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Beşiktaş | Voleybol TV
17:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Ankara Karşıyaka | Voleybol TV
17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Vakıfbank - Nilüfer Bld. | Yayın Yok
18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Arkas - Dost Spor | Voleybol TV
18:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Fenerbahçe - Bahçelievler Bld. | Voleybol TV
20:00 | Erkekler Voleybol İtalya Kupası | Final | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82

HENTBOL
19:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Yenimahalle Bld. - Muratpaşa Bld. | TRT Spor 2

BİLARDO
11:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | D.Jaspers - Murat Naci Çoklu | Kozoom Youtube
13:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | H.J.Kim - D.Sanchez | Kozoom Youtube
16:00 | 2020 Antalya 3 Bant Bilardo Dünya Kupası | Antalya | TRT Spor 2

BOKS
08:00 | WBA Ağır Sıklet | D.Wilder - T.Fury | DMAX Türkiye

BUZ HOKEYİ
17:00 | Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi | Zeytinburnu Bld. - Kocaeli GH | Buz Hokeyi TV
21:00 | Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Adamlar GSK - Buz Beykoz | TRT Spor 2

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
14:00 | Espor Zula Süper Lig | MODZ - 1907 Fenerbahçe | Zula Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - 5 Ronin | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:30 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - Bursa Espor | Zula Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | İstanbul Wild Cats - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Dark Passage - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | Espor Zula Süper Lig | Çamlıca ES - İstanbul Wild Cats | Zula Youtube
18:30 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Espor - Galatasaray ES | Zula Youtube
20:00 | Espor Zula Süper Lig | Dark Passage - Beşiktaş ES | Zula Youtube

DİĞER SPORLAR
12:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport
15:10 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre 2.Yayın | Eurosport
10:00 | Şehir Maratonu | Trabzon | TRT Spor 2
14:00 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
16:30 | Biatlon Dünya Kupası | İtalya 2.Yayın | Eurosport
14:05 | BAE Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
16:00 | Endülüs Bisiklet Turu | 5.Etap | Eurosport 2
18:00 | Algarve Bisiklet Turu | 5.Etap | Eurosport 2
11:50 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
12:50 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
17:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç 2.Yayın | Eurosport
11:00 | Kızak Dünya Kupası |
 

eerol

Süper Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
11,265
Beğeniler
622
Puanlar
113
26 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA ╚►TV'De #SporEkranı

FUTBOL
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - BB Erzurumspor | Bein Sports Max 1
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Akhisarspor - Giresunspor | Bein Sports Max 2
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1
20:00 | UEFA Avrupa Ligi | Braga - Glasgow Rangers | Bein Sports 2 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
22:45 | İngiltere Championship | Millwall - Birmingham | Bein Sports 4
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lyon - Juventus | Idman TV / Bein Sports 2 / IRIB Varzesh
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - Manchester City | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya


BASKETBOL
17:00 | Euroleague Kadınlar | Ekaterinburg - Çukurova Basket | FIBA TV
18:00 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - İTÜ | Tivibu Spor 4
18:00 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Türk Telekom | Tivibu Spor 3
18:00 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2
18:00 | Basketbol 1. Ligi | Edremit Bld. - Antalya Basket | TBF TV Youtube
20:15 | Basketbol Süper Ligi | Teksüt Bandırma - Büyükçekmece | Tivibu Spor 3
20:15 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Galatasaray | Tivibu Spor 2
22:00 | Euroleague Kadınlar | Asvel Villeurbanne - Fenerbahçe | FIBA TV
22:00 | Eurocup Kadınlar | Basket Landes - OGM Orman | FIBA TV


VOLEYBOL
15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Eczacıbaşı - PTT | TRT Spor 2
18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Beylikdüzü | Voleybol TV
18:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - Vakıfbank | TRT Spor 2
19:00 | CEV Cup Erkekler | Galatasaray HDIS - Arkas | Voleybol TV


HENTBOL
13:00 | Hentbol Erkekler Türkiye Kupası | Güneysuspor - Beşiktaş Aygaz | TRT Spor 2
21:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Flensburg - Celje | Spor Smart / Smart Spor
22:45 | Fransa Hentbol Ligi | Montpellier HB - St.Raphael | Bein Sports Max 1


DİĞER SPORLAR
13:45 | BAE Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport
20:30 | Berlin Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
16:00 | Snooker The Players Şampiyonası | 3.Gün | Eurosport
21:55 | Snooker The Players Şampiyonası | 3.Gün Akşam | Eurosport
 

Çevrimiçi istatistikler

Çevrimiçi üyeler
2
Çevrimiçi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçiler
12

Çevrimiçi üyeler

Forumu ziyaret eden üyeler [24Saat]

  1. 26 Şubat 2020, 6:15 PM

    celtikli35

  2. 26 Şubat 2020, 6:37 PM

    Mehmetkarahanlı

  3. 26 Şubat 2020, 6:10 PM

    sonsuzgfb

  4. 26 Şubat 2020, 6:10 PM

    emre

  5. 26 Şubat 2020, 6:20 PM

    Resultürk

  6. 26 Şubat 2020, 6:38 PM

    klamoks

  7. 26 Şubat 2020, 5:50 PM

    diner

  8. 26 Şubat 2020, 5:46 PM

    Myst_m@x.

  9. 26 Şubat 2020, 5:31 PM

    yavuzi67

  10. 26 Şubat 2020, 5:27 PM

    veliyıldırım

  11. 26 Şubat 2020, 5:11 PM

    sahin_42

  12. 26 Şubat 2020, 5:10 PM

    keskin

  13. 26 Şubat 2020, 5:04 PM

    şampiyon>>®

  14. 26 Şubat 2020, 4:54 PM

    muratbeyza

  15. 26 Şubat 2020, 4:35 PM

    Moruk

  16. 26 Şubat 2020, 4:34 PM

    KaYaCaN*

  17. 26 Şubat 2020, 4:32 PM

    korsan32

  18. 26 Şubat 2020, 4:29 PM

    kilicmuhsin

  19. 26 Şubat 2020, 4:18 PM

    Dreams@t.

  20. 26 Şubat 2020, 4:12 PM

    zamburlu

  21. 26 Şubat 2020, 4:02 PM

    yuksel

  22. 26 Şubat 2020, 4:00 PM

    tekin121

  23. 26 Şubat 2020, 3:56 PM

    BoDJa JasteR

  24. 26 Şubat 2020, 3:49 PM

    enigma>>46

  25. 26 Şubat 2020, 6:30 PM

    zagora57

  26. 26 Şubat 2020, 3:43 PM

    zdzichb

  27. 26 Şubat 2020, 3:25 PM

    yuksel123456

  28. 26 Şubat 2020, 3:24 PM

    lazinho61

  29. 26 Şubat 2020, 3:14 PM

    payam10

  30. 26 Şubat 2020, 3:12 PM

    uyducu2010

  31. 26 Şubat 2020, 3:11 PM

    Birali

  32. 26 Şubat 2020, 3:10 PM

    Hum@xel.

  33. 26 Şubat 2020, 3:07 PM

    duman

  34. 26 Şubat 2020, 3:06 PM

    ramadan güdücü

  35. 26 Şubat 2020, 3:04 PM

    Krzychu

  36. 26 Şubat 2020, 2:58 PM

    keremoli

  37. 26 Şubat 2020, 2:41 PM

    alfredop

  38. 26 Şubat 2020, 2:37 PM

    eerol

  39. 26 Şubat 2020, 2:34 PM

    prove

  40. 26 Şubat 2020, 2:30 PM

    ecHoTecHNu

  41. 26 Şubat 2020, 2:25 PM

    milan_66

  42. 26 Şubat 2020, 2:14 PM

    Max1907

  43. 26 Şubat 2020, 2:13 PM

    yetkinst

  44. 26 Şubat 2020, 1:42 PM

    Fsli_shh

  45. 26 Şubat 2020, 1:22 PM

    izet

  46. 26 Şubat 2020, 1:20 PM

    Rakip

  47. 26 Şubat 2020, 12:47 PM

    Memo®ist

  48. 26 Şubat 2020, 12:20 PM

    hajo8697

  49. 26 Şubat 2020, 11:04 AM

    turan45

  50. 26 Şubat 2020, 9:57 AM

    juventinos68

General chit-chat
Yardım Kullanıcılar
    SkyBox_s@t. SkyBox_s@t.: kolay gelsin