Neler yeni

Uydu Max Sat

Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

❖NEWS SPORTS❖ TV'de Futbol ve Spor Ekranı

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
26.09.2019 | PERŞEMBE | TV'DE FUTBOL EKRANI


13.00 | Ziraat Türkiye Kupası | Kırıkkale BA - Gazişehir FK | A Spor
14.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Hatayspor - Siirt İÖİ | A Spor
16.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Gençlerbirliği - Osmaniyespor | A Spor
18.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Akhisarspor - Bayburt GÖİ | A Spor
20.00 | İspanya La Liga | Eibar - Sevilla | CBC Sport & MATCH! Football 1 & Digi Sport 2 Ro
20.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Sakaryaspor - Çankırıspor | A Spor
21.00 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - AZ Alkmaar | S Sport+ & MATCH! Football 3 & Sport İsrail 2
21.00 | İspanya La Liga | Celta Vigo-Espanyol | Eleven Sports 3
22.00 | İtalya Serie A | Torino - Milan | beIN Sports 3 & CBC Sport & Varzish Sport & Digi Sport 1 Hu & MATCH! Football 1 & Arena Sport 3
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
27.09.2019 | CUMA | TV'DE FUTBOL EKRANI

19.30 | Almanya 2. Lig | Armina Bieffeld-Stuttgart | S Sport 2 & Eleven Sports 1
19.30 | Özel Röportaj | Johan Elmander | beIN Sports Haber
20.30 | Süper Lig | Başakşehir-Rizespor | beIN Sports 1 & Sport TV 2 Portekiz& Sport 1 CZ
21.00 | Fransa Ligue 2 | Chambly-Lorient | beIN Sports 4 & Arena Sport 4
21.30 | Almanya Bundesliga | Union Berlin-Frankfurt | S Sport+ & İdman Tv & Football Tjk HD & Sport 1 Hu & Eleven Sports 1 & MATCH! Football 3
22.00 | İspanya La Liga | Villareal-Real Betis | CBC Sport & nSport+ & MATCH! Football 1
22.00 | İngiltere Championship | Stoke City-Nottingham | beIN Sports 3 & Eleven Sports 2
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
28.09.2019 | CUMARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI

14.00 | Almanya 2. Lig | Regensburg-Hamburg | S Sport 2 & Eleven Sports 3
14.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao-Valencia | CBC Sport & Hashieh Tv & Varzish Sport & Eleven Sports 2 & MATCH! Football 1 & Spiler & Futbol 2 Ukraine & Digi Sport 2 Ro
14.00 | TFF 1. Lig | Keçiörengücü-Ümraniyespor | beIN Sports Max 1
14.30 | İngiltere Championship | QPR-West Bromwich | beIN Sports Max 2
14.30 | İngiltere Premier Lig | Sheffield United-Liverpool | S Sport & İdman Tv & Football Tjk HD & Irıb Varzesh & Canal+ Sport 2 && Spiler 1
14.30 | Fransa Ligue 1 | Lyon-Nantes | beIN Sports 4 & Arena Sport 5 & Digi Sport 1 Hu & MATCH! Football 3 & Futbol 1 Ukrayna
14.30 | İskoçya Ligi | Hibernian-Celtic | Spor Smart & Arena Sport 4
15.00 | Süper Lig | Denizlispor-Kasımpaşa | beIN Sports 1
16.00 | Azerbaycan Ligi | Qabala-Neftchi | CBC Sport
16.00 | İtalya Serie A | Juventus-Spal | beIN Sports 3 & Hashieh Tv & Arena Sport 2 & Digi Sport 2 Hu & Eleven Sports 3 &Varzish Sport & Türkmen Sport & MATCH! Football 2 & Futbol 2 Ukrayna & Digi Sport 2 Ro
16.30 | Almanya Bundesliga | Paderborn-Bayern Münih | S Sport+ & MATCH! TV & Eleven Sports 1 & Sport İsrail 3 & Sport 2 Hu
16.30 | Almanya Bundesliga | Leipzig-Schalke | S Sport 2 & Eleven Sports 2
16.30 | TFF 1. Lig | Boluspor-İstanbulspor | beIN Sports Max 1
17.00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea-Brighton | S Sport & İdman Tv & Football Tjk HD & Sport İsrail 2 & Digi Sport 1 Hu
17.00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham-Southampton | TRT Spor
17.00 | İspanya La Liga | Getafe-Barcelona | IRIB Varzesh & Canal+ & Digi Sport 1 Ro
17.30 | Süper Lig | Alanyaspor-Sivasspor | beIN Sports 1
18.30 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux-PSG | beIN Sports 3 & TV5 Monde & Digi Sport 3 Hu & Match Football 2 & Arena Sport 5
19.00 | İtalya Serie A | Sampdoria-İnter | beIN Sports 4 & CBC Sport & Eleven Sports 1 & Digi Sport 2 Hu & Digi Sport 2 Ro & MATCH! Football 1 & Arena Sport 2
19.00 | Rusya Ligi | Lokomotiv Moskova-Zenit | MATCH! TV & Varzish Sport
19.00 | TFF 1. Lig | Bursaspor-BB Erzurumspor | beIN Sports Max 1
19.00 | TFF 1. Lig | Adanaspor-Altay | beIN Sports Max 2
19.30 | İngiltere Premier Lig | Everton-Manchester City | S Sport & İdman Tv & Football Tjk HD & Asr Tv & Digi Sport 1 Hu & IRIB Varzesh & Canal+ Sport 2
19.30 | Almanya Bundesliga | Dortmund-Werder Bremen | S Sport 2 & Canal+ Now & MATCH Football 3
19.30 | İspanya La Liga | Granada-Leganes | Eleven Sports 2
20.00 | Süper Lig | Galatasaray-Fenerbahçe | beIN Sports 1 & Tring Sport 1 & SportKlub 2 & Sport İsrail 2 & Sport 1 CZ & Look Sport 2 & Hashieh Tv & beIN 4K
20.45 | Hollanda Ligi Eredevise | Ajax-Groningen | Polsat Sport News
21.00 | Fransa Ligue 1 | Nice-Lille | beIN Sports 4 & Arena Sport 5 & Digi Sport 2 Hu
21.45 | İtalya Serie A | Sassuolo-Atalanta | beIN Sports 3 & Arena Sport 1 & Football Tjk HD
22.00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid-Real Madrid | CBC Sport & Match tv & Futbol 2 Ukrayna & Digi Sport 1 Ro
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
29 EYLÜL 2019 PAZAR

TV'De #SporEkranı



FUTBOL
11:30 | Rusya Premier Lig | Ural - CSKA Moskova | Rusya PL Youtube
13:00 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube
13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - Ümraniyespor | FB TV
13:30 | İtalya Serie A | Napoli - Brescia | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport
14:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Kayserispor | Bein Sports 1
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Karagümrük - Akhisarspor | Bein Sports Max 2
15:00 | TFF 3. Lig | Batman Petrol - Somaspor | TRT Kürdi
15:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Bandırmaspor | RTV 23 Elazığ
15:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Kızılcabölükspor | Altaş TV Ordu
15:00 | TFF 3. Lig | Yeşilyurt Bld. - Pazarspor | Malatya ER TV
15:30 | İngiltere Championship | Barnsley - Brentford | Bein Sports beIN Connect
16:00 | İtalya Serie A | Lazio - Genoa | Bein Sports 4
16:00 | İtalya Serie A | Lecce - Roma | Bein Sports 3 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
16:00 | İtalya Serie A | Parma - Torino | Bein Sports 4
16:00 | İtalya Serie A | Udinese - Bologna | Bein Sports beIN Connect
16:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Montpellier | Bein Sports beIN Connect
16:00 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Hacettepe | Kanal On6 Bursa
16:00 | TFF 3. Lig | Nazilli Bld. - Altındağ Bld. | Kanal 58
16:30 | Almanya Bundesliga | F.Düsseldorf - Freiburg | S Sport Plus / Idman TV / S Sport 2
16:30 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Y.Malatyaspor | Bein Sports Max 1
16:30 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Gençlerbirliği | Bein Sports 2
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Giresunspor | Bein Sports Max 2
16:30 | Rusya Premier Lig | Spartak Moskova - Orenburg | Rusya PL Youtube
16:30 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
17:00 | Ukrayna Premier Ligi | Dinamo Kiev - Dnipro | Dinamo TV Youtube
17:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Cadiz | La Liga 123 Youtube
17:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Twente | S Sport Plus
18:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - St.Etienne | Bein Sports 4
18:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Newcastle | S Sport / S Sport Plus
19:00 | Almanya Bundesliga | Köln - Hertha Berlin | S Sport Plus / Idman TV / S Sport 2
19:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Verona | Bein Sports 3
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Beşiktaş | Bein Sports 1
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Menemenspor - Osmanlıspor | Bein Sports Max 2
19:00 | Belçika Pro League | Standard Liege - Charleroi | S Sport Plus
19:00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
19:00 | TFF 2. Lig | Sakaryaspor - Ankara Demir | Kanal 58 Online
19:00 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
19:30 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube
21:30 | Maç Özetleri | Türkiye Süper Lig | beIN Sports Haber
21:45 | İtalya Serie A | Milan - Fiorentina | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya
22:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Rennes | Bein Sports 4
22:00 | Portekiz Liga NOS | Rio Ave - Porto | S Sport 2 / S Sport Plus / IRIB Varzesh
22:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Mirandes | La Liga 123 Youtube
22:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Tenerife | La Liga 123 Youtube
00:00 | MLS | NY Red Bulls - DC United | S Sport Plus

BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Tofaş | Tivibu Spor
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2
19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme | Ventspils - Falco Szombathely | FIBA ŞL Youtube
19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme | Nizhny Novgorod - Legia Varşova | FIBA ŞL Youtube
19:30 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD
20:00 | Basketbol Süper Ligi | İTÜ - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme | Cukier Torun - Karhu Basket | FIBA ŞL Youtube

TENİS
10:00 | ATP Chengdu | P.C.Busta - A.Bublik | S Sport 2

VOLEYBOL
18:30 | CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası-Final | Slovenya - Sırbistan | TRT Spor 2 / Match TV Rusya / IRIB Varzesh

HENTBOL
15:30 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Spor Toto SK - Güneysuspor | TRT Spor 2
18:00 | Kadınlar Avrupa Hentbol Şampiyonası Eleme | Türkiye - Hırvatistan | EHF TV / Çay TV Rize

AMERİKAN FUTBOLU
20:00 | NFL | Buffalo Bills - NE Patriots | FOX Sports HD
23:25 | NFL | Chicago Bears - Minnesota Vikings | FOX Sports HD
03:20 | NFL | NO Saints - Dallas Cowboys | FOX Sports HD

MOTOR SPORLARI
11:30 | Türkiye Off-Road Otomobil Şampiyonası | Karabük | TRT Spor 2
14:10 | Formula 1 | Rusya GP | S Sport Plus / Idman TV / S Sport / Match TV Rusya

MOTOSİKLET
11:50 | Supersport | 2.Yarış | Eurosport
15:00 | Dünya Superbike Şampiyonası | 2.Yarış | S Sport Plus

ATLETİZM
20:40 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
21:45 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
21:55 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
22:35 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
23:20 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2

DİĞER SPORLAR
10:30 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Yorkshire | Eurosport
12:30 | Triatlon Süper Lig | Jersey | Bein Sports beIN Connect
09:00 | Snooker Çin Şampiyonası | 6.Gün | Eurosport 2
14:30 | Snooker Çin Şampiyonası | 6.Gün 2.Yayın | Eurosport 2
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
02.10.2019 | ÇARŞAMBA | TV'DE FUTBOL EKRANI



15.00 | UEFA Gençlik Ligi | Lille-Chelsea | Digi Sport 3 Ro & Look Sport 1 & Polsat Sport Premium 1

17:00 | UEFA Gençlik Ligi | Barcelona - Inter | 5 STARS Israel & Arena Sport 2 & Digi Sport 3 Ro & Look Sport 1 & MATCH! Futbol 3 & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 1 HD & Sport 1+ & Tring Sport 1 HD

19.55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Slavia Prag - B.Dortmund | beIN Sports 2 & Varzish Sport & 5 LIVE Israel & Arena Sport 2 & Asr TV & Digi Sport 1 & Futbol 1 & Look Plus Ro & MATCH! Futbol 1 & Polsat Sport Premium 2

19.55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Genk - Napoli | beIN Sports 1 & CBC Sport & 5 SPORT Israel & Arena Sport 1 & Club RTL & Digi Sport 2 Ro & Football HD Tjk & Futbol 2 & Hashieh TV & Look Sport 1 & MATCH! Futbol 2 & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 3 & Spíler 1 TV

21.45 | İngiltere Championship | Luton Town - Millwall | beIN Sports 4

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lille - Chelsea | beIN Sports 2 & Arena Sport 5 & Hashieh TV & Look Sport 3 & Polsat Sport Premium 4

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Salzburg | beIN Sports Max 1 & 5 PLUS Israel & Arena Sport 1 & Football HD Tjk & MATCH! Futbol 3 & Polsat Sport Premium 2

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Inter | beIN Sports 1 & CBC Sport & Varzish Sport & 5 SPORT Israel & Arezo Tv & Asr TV & Digi Sport 1 & Futbol 2 & HRT 2 & MATCH! Futbol 1 & Polsat Sport Premium 1 & RSI La 2 & RTS 1 & RTS Deux & Spíler 2 & SRF Zwei & TVP 1 & TVP Sport

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leipzig - Lyon | Bein Sports beIN Connect & Polsat Sport Premium 5 & Arena Sport 3

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Valencia - Ajax | beIN Sports Max 2 & Idman TV & Arena Sport 2 & Polsat Sport Premium 3

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Zenit - Benfica | beIN Connect & Match TV & Polsat Sport Premium 6
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
04.10.2019 | CUMA | TV'DE FUTBOL EKRANI


19.00 | TFF 1. Lig | Altay-Bursaspor | beIN Sports Max 1
19.30 | Almanya 2. Lig | Stuttgart-Wehen Wiesbaden | S Sport 2 & Eleven Sports 1
20.30 | Süper Lig | Antalyaspor-Fenerbahçe | beIN Sports 1 & Sport 1 Cz & Sport 2 Hu
20.30 | Süper Lig | Malatyaspor-Denizlispor | beIN Sports 2
21.00 | Fransa Ligue 2 | Lorient-Ajaccio | beIN Mena Global
21.30 | Almanya Bundesliga | Herta Berlin-F. Düsseldorf | S Sport 2 & İdman Tv & Varzish Sport & Sport 1 İsrail & Sport 1 Hu & Eleven Sports 1
21.45 | Fransa Ligue 1 | Amiens-Marseille | beIN Sports 4 & Arena Sport 4 & Digi Sport 2 Hu
21.45 | Italya Serie A | Brescia-Sassuolo | beIN Sports Max 2& Arena Sport 3 & Digi Sport 1 Hu & Eleven Sports 2
22.00 | İspanya La Liga | Real Betis-Eibar | CBC Sport HD & Football Tjk HD & Eleven Sports 3 & Türkmen Sport
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
05.10.2019 | CUMARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI


11.15 | Görme Engelliler Ligi | Yenimahalle Bld.-İstanbul Turget | TRT Spor 2
12.00 | Elit u19 Ligi | Fenerbahçe-Antalyaspor | FBTV
14.00 | TFF 3. Lig | Elazığ Bld.-Turgutluspor | RTV 23 Elazığ
14.00 | Almanya 2. Lig | Hamburg-Greuther Fürth | S Sport 2 & Eleven Sports 1
14.00 | İspanya La Liga | Leganes-Levante | CBC Sport & Digi Sport 4 Ro & Varzish Sport HD
14.00 | TFF 1. Lig | Giresunspor-Akhisarspor | beIN Sports Max 1
14.30 | İngiltere Championship | Fulham-Charlaton | beIN Sports 4 & Eleven Sports 2
14.30 | İngiltere Premier Lig | Brighton-Tottenham | S Sport & İdman Tv & Football Tjk HD & KTRK Sport & Canal+ Sport 2
15.00 | TFF 2. Lig | Niğde Anadolu-Elazığspor | TRT Kürdi
15.00 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld-Çankaya | Kanal 68
15.00 | Süper Lig | Kasımpaşa-Konyaspor | beIN Sports 1
15.30 | TFF 3. Lig | Somaspor-Kelkit Bld. | Kanal 58
16.00 | Azerbaycan Ligi | Sumqayıt-Kesla | CBC Sport HD
16.00 | İtalya Serie A | SPAL-Parma | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Digi Sport 2 Hu & Eleven Sports 4
16.30 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen-Leipzig | Eleven Sports 3 & Sport 2 Hu
16.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih-Hoffenheim | Eleven Sports 1 & Digi Sport 2 Ro & Sport 1 Hu
16.30 | Almanya Bundesliga | Freiburg-Borussia Dortmund | S Sport 2 & Canal+ Polonya & Digi Sport 3 Ro
16.30 | TFF 1. Lig | Eskişehirspor-Fatih Karagümrük | beIN Sports Max 1
16.30 | TFF 1. Lig | İstanbulspor-Keçiörengücü | beIN Sports Max 2
17.00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool-Leicester City | S Sport & İdman Tv & Football Tjk HD & KTRK Sport & Canal+ Sport 2
17.00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City-Aston Villa | TRT Spor
17.00 | İngiltere Premier Lig | Watford-Sheffield | Spiler 1
17.00 | İspanya La Liga | Real Madrid-Granada | Varzish Sport HD & Spiler 2 & Eleven Sports 2 & Digi Sport 1 Ro
17.00 | Süper Lig | Göztepe-Kayserispor | beIN Sports 1
18.15 | Azerbaycan Ligi | Neftchi-Sebail | CBC Sport
18.30 | Fransa Ligue 1 | PSG-Angers | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Digi Sport 1 Hu & Ro & TV 5 Monde
19.00 | Italya Serie A | Hellas Verona-Sampdoria | beIN Sports 4 & Arena Sport 4 & Digi Sport 3 Hu & Eleven Sports 2
19.00 | Rusya Ligi | Sochi-Kryliya Sovetov | Match Tv Rusya
19.00 | TFF 1. Lig | Balıkesirspor-Boluspor | beIN Sports Max 1
19.30 | İngiltere Premier Lig | West Ham-Crystal Palace | S Sport & Canal+ Sport 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport & Digi Sport 1 Hu
19.30 | Almanya Bundesliga | Schalke-Köln | S Sport 2 & Eleven Sports 1 & İdman TV
19.30 | İspanya La Liga | Valencia-Alaves | Varzish Sport & Türkmen Sport & Canal+ Now & nSport+
20.00 | Süper Lig | Gençlerbirliği-Galatasaray | beIN Sports 1 & Sport 2 Cz & Tring Sport 1
21.00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier-Monaco | beIN Sports 4 & Digi Sport 2 Hu
21.00 | Fransa Ligue 1 | Nantes-Nice | beIN Sports Max 1 & Arena Sport 5
21.00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse-Bordeaux | beIN Sports Max 2
21.45 | İtalya Serie A | Genoa-Milan | beIN Sports 3 & CBC Sport & Match Tv & Varzish Sport & Türkmen Sport & Eleven Sports 1
22.00 | İspanya La Liga | Osasuna-Villareal | Football Tjk HD & Canal+ Sport 2
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
06.10.2019 | PAZAR | TV'DE FUTBOL EKRANI

11.00 | Rusya Premier Lig | Ural-Zenit | Football Tjk HD

13.00 | İspanya La Liga | Mallorca - Espanyol | CBC Sport & Eleven Sports 3-4 &

13.00 | TFF Elit U14 Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

13.15 | Hollanda Eredivisie | ADO Den Haag - Ajax | S Sport+ & Polsat Sport News & Sport 3 İsrail

13.30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Udinese | beIN Sports 3 & IRIB Varzesh & Match TV & Türkmen Sport & KRTK Sport & Eleven Sports 1 & Digi Sport 1 Hu

14.00 | Rusya Premier Lig | Lokomotif Moskova-Arsenal Tula | Football Tjk HD

14.00 | TFF Süper Lig | Sivasspor - Ankaragücü | beIN Sports 1

14.00 | TFF 1. Lig | Ümraniyespor - Adanaspor | beIN Sports Max 1

14.00 | İskoçya Premier Lig | Livingston - Celtic | Spor Smart & 5 SPORT Israel & Arena Sport 2 &

14.30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Augsburg | S Sport 2 & S Sport+ & Eleven Sports 2 & Sport 2 Hu

15.00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Athletic Bilbao | CBC Sport & Varzish Sport & Eleven Sports 4

15.00 | TFF Elit U15 Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

15.30 | Hollanda Ligi Eredevise | Fortuna Sittard-Feyrnoord | Polsat Sport News

16.00 | İtalya Serie A | Roma - Cagliari | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Digi Sport 2 Hu & Digi Sport 3 Ro & Eleven Sports 3 &

16.00 | İtalya Serie A | Atalanta - Lecce | beIN Connect & Arena Sport 3

16.00 | İtalya Serie A | Bologna - Lazio | beIN Connect & Arena Sport 1 & Eleven Sports 1

16.00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Nimes | beIN Sports 4 & Arena Sport 5

16.00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Bournemouth | TRT Spor & Idman TV

16.00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Wolves | S Sport & IRIB Varzesh & Varzesh Tv Farsi & Sport İsrail 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport

16.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Chelsea | S Sport+ & Canal+ Polonya & Digi Sport 1 Hu & Sport İsrail 4

16.30 | TFF Süper Lig | Beşiktaş - Alanyaspor | beIN Sports 1 & Sport 2 Cz

16.30 | TFF 1. Lig | BB Erzurumspor - Altınordu | beIN Sports Max 2

16.30 | TFF 1. Lig | Osmanlıspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1

16.30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Union Berlin | S Sport 2 & S Sport+ & Canal+ Sport 2 & Sport 2 Hu & Sport 3 İsrail

17.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira-Qabala | CBC Sport

17.00 | İspanya La Liga | Real Valladolid-Atletico Madrid | Türkmen Sport & Eleven Sports 2

17.45 | Hollanda Ligi Eredevise | PSV-VVV Venlo | Polsat Sport Extra & Sport İsrail 4

18.00 | Fransa Ligue 1 | Rennes-Reims | beIN Sports 4 & Digi Sport 3 Hu

18.30 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Manchester Utd | S Sport & Idman TV & IRIB Varzesh & Canal+ Sport 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport & Varzesh Tv Farsi

19.00 | İtalya Serie A | Torino - Napoli | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Eleven Sports 1 & Türkmen Sport

19.00 | TFF Süper Lig | Gazişehir FK - M.Başakşehir | beIN Sports 2

19.00 | TFF Süper Lig | Ç.Rizespor - Trabzonspor | beIN Sports 1

19.00 | TFF 1. Lig | Adana Demirspor - Menemenspor | beIN Sports Max 1

19.00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Werder Bremen | S Sport 2 & S Sport+ & Eleven Sports 4 & Sport İsrail 3

19.00 | Belçika Pro League | Antwerp - Standard Liege | S Sport+

19.00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Spartak Moskova | Varzish Sport & Match TV

19.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Sabah Bakü | CBC Sport

21.45 | İtalya Serie A | Inter - Juventus | beIN Sports 3 & CBC Sport & Varzish Sport & Match TV & Varzesh TV Farsi & Türkmen Sport & Arena Sport 1

22.00 | İspanya La Liga | Barcelona - Sevilla | Idman TV & IRIB Varzesh & Football Tjk HD & Canal+ Sport 2 &

22.00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Lyon | beIN Sports 4 & Arena Sport 3
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83

10 EKİM 2019 PERŞEMBE TV'DE SPOR EKRANI..


FUTBOL
15:00 | Hazırlık Maçı | Brezilya - Senegal | beIN Sports MENA 1 | Sport TV1 (portugal)
17:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Kazakistan - Cyprus | beIN Sports MENA 2 | Sky Sports Football UK
19:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Belarus v Estonia | beIN Sports MENA 2 | Sport TV2 (portugal)
21:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Kosovo v Gibraltar |SuperSport 3 (alb)
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Avusturya - İsrail |ORF Eins |
Polsat Sport News HD
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Belçika - San Marino | beIN Sports MENA 4 |
Sport TV3 (portugal)
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Hırvatistan - Macaristan | S Sport Plus / Varzish Sport
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Hollanda - Kuzey İrlanda | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Match TV Rusya / BNT 3 Bulgaristan
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Makedonya - Slovenya | beIN Sports MENA 5
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Letonya - Polonya | beIN Sports MENA 7 | Polsat Sport
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Rusya - İskoçya | beIN Sports MENA 6 | Sky Sports Football UK
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Slovakya - Galler | beIN Sports MENA 2 HD
| Sky Sports Premier League

BASKETBOL
13:00 | NBA Preseason | Houston Rockets - Toronto Raptors | S Sport Plus
15:30 | NBA Preseason | LA Lakers - Brooklyn Nets | S Sport Plus / S Sport
17:00 | FIBA Kadınlar Süper Kupa | Ekaterinburg - Nadezhda | FIBA TV
20:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Fenerbahçe Beko | Bein Sports 3
20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Bayern Münih | Bein Sports 4
21:45 | THY Euroleague | Asvel Villeurbanne - Panathinaikos | Bein Sports Max 1
22:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Maccabi FOX | Bein Sports 4
03:00 | WNBA | Washington Mystics - Connecticut Sun | S Sport Plus
05:30 | NBA Preseason | GS Warriors - Minnesota TW | NBA TV

TENİS
07:30 | ATP Masters 1000 Şangay | D.Medvedev - V.Pospisil | Bein Sports 4
07:30 | ATP Masters 1000 Şangay | F.Fognini - K.Khachanov | Bein Sports Max 1
09:30 | ATP Masters 1000 Şangay | N.Djokovic - J.Isner | Bein Sports 4
09:30 | ATP Masters 1000 Şangay | R.B.Agut - M.Berrettini | Bein Sports Max 1
11:30 | ATP Masters 1000 Şangay | H.Hurkacz - S.Tsitsipas | Bein Sports Max 1
13:30 | ATP Masters 1000 Şangay | D.Goffin - R.Federer | Bein Sports 4
13:30 | ATP Masters 1000 Şangay | N.Basilashvili - D.Thiem | Bein Sports Max 1
15:00 | WTA Linz | E.Alexandrova - L.Siegemund | Eurosport
15:30 | ATP Masters 1000 Şangay | A.Zverev - A.Rublev | Bein Sports 4
17:00 | WTA Linz | K.Mladenovic - D.Vekic | Eurosport
19:30 | WTA Linz | K.Bertens - A.Van Uytvanck | Eurosport
21:30 | WTA Linz | A.Cornet - J.Ostapenko | Eurosport

HENTBOL
21:45 | Fransa Hentbol Ligi | PSG - Chambery Savoie | Bein Sports beIN
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,732
Beğeniler
358
Puanlar
83
11 EKİM 2019 CUMA
TV'De Spor Ekrani


FUTBOL
11:30 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Sydney FC | My FootbALL Youtube
15:00 | UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İspanya - Romanya | Laola1 Web TV
17:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Rusya - Polonya | Laola1 Web TV / Match TV Rusya
19:00 | U21 Hazırlık Maçı | Slovenya - İngiltere | İngiltere FF Youtube
19:15 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Estonya - Letonya | Laola1 Web TV
19:30 | Hazırlık Maçı | St.Pauli - Werder Bremen | Werder Bremen Youtube
20:00 | Hazırlık Maçı | Lustenau - Augsburg | Augsburg Youtube
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Türkiye - Arnavutluk | TRT 1 / Idman TV
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Andorra - Moldova | UEFA.tv
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Çekya - İngiltere | S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya / BNT 3 Bulgaristan
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | İzlanda - Fransa | S Sport Plus / S Sport 2 / Match TV Rusya
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Karadağ - Bulgaristan | UEFA.tv / BNT 1 Bulgaristan
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Portekiz - Lüksemburg | UEFA.tv
21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Ukrayna - Litvanya | UEFA.tv
22:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Tenerife | La Liga 123 Youtube

BASKETBOL
20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Barcelona | Bein Sports 3
20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Baskonia | Bein Sports 4 / Match TV Rusya
20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Alba Berlin | beIN Sports Haber
21:30 | THY Euroleague | Olympiakos - Valencia Basket | Bein Sports Max 1
21:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 3
02:00 | NBA Preseason | Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers | Yayın Yok
03:30 | NBA Preseason | Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks | NBA TV

TENİS
07:30 | ATP Masters 1000 Şangay | D.Medvedev - F.Fognini | Bein Sports 4
09:00 | ATP Masters 1000 Şangay | N.Djokovic - S.Tsitsipas | Bein Sports 4
13:30 | ATP Masters 1000 Şangay | A.Zverev - R.Federer | Bein Sports 4
15:00 | WTA Linz | V.Kuzmova - A.Petkovic | Eurosport
15:30 | ATP Masters 1000 Şangay | M.Berrettini - D.Thiem | Bein Sports 4
17:00 | WTA Linz | K.Bertens - C.Gauff | Eurosport
19:30 | WTA Linz | E.Alexandrova - K.Mladenovic | Eurosport
21:30 | WTA Linz | J.Ostapenko - E.Rybakina | Eurosport

VOLEYBOL
18:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - Beşiktaş | TRT Spor 2

BEYZBOL
02:00 | MLB Play-Off | Yarı Final | FOX Sports HD

RUGBY
13:15 | Dünya Rugby Şampiyonası | Avustralya - Gürcistan | S Sport Youtube

DART
21:00 | Dart World Grand Prix | Yarı Final | FOX Sports HD
 

Çevrimiçi istatistikler

Çevrimiçi üyeler
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçiler
11

Çevrimiçi üyeler

Forumu ziyaret eden üyeler [24Saat]

  1. 14 Ekim 2019, 2:33 AM

    hajo8697

  2. 14 Ekim 2019, 2:02 AM

    juventinos68

  3. 14 Ekim 2019, 1:31 AM

    solovino

  4. 14 Ekim 2019, 12:32 AM

    Adis

  5. 14 Ekim 2019, 12:28 AM

    Sat_TheRose

  6. 14 Ekim 2019, 12:27 AM

    William_1

  7. 14 Ekim 2019, 12:15 AM

    osmanke

  8. 13 Ekim 2019, 11:11 PM

    asderfor

  9. 13 Ekim 2019, 11:06 PM

    serif70

  10. 13 Ekim 2019, 10:44 PM

    AlemDaR

  11. 13 Ekim 2019, 10:41 PM

    Ersin27

  12. 13 Ekim 2019, 10:13 PM

    macmac

  13. 13 Ekim 2019, 10:03 PM

    Hum@xel.

  14. 13 Ekim 2019, 10:01 PM

    safinaz

  15. 13 Ekim 2019, 9:55 PM

    Resultürk

  16. 13 Ekim 2019, 9:53 PM

    DreamSAT

  17. 13 Ekim 2019, 9:47 PM

    VmaxMuRaT

  18. 13 Ekim 2019, 9:35 PM

    uyducu2010

  19. 13 Ekim 2019, 9:23 PM

    Dref_33

  20. 13 Ekim 2019, 9:16 PM

    keremoli

  21. 13 Ekim 2019, 9:12 PM

    CoSmicMax

  22. 13 Ekim 2019, 9:06 PM

    DreAmLoweR

  23. 13 Ekim 2019, 9:00 PM

    sadem

  24. 13 Ekim 2019, 8:48 PM

    CoLoMBo

  25. 13 Ekim 2019, 8:42 PM

    DreAmMax

  26. 13 Ekim 2019, 8:35 PM

    uyducu

  27. 13 Ekim 2019, 8:34 PM

    SerSeRi_55

  28. 13 Ekim 2019, 8:32 PM

    cafi

  29. 13 Ekim 2019, 8:28 PM

    zdzichb

  30. 13 Ekim 2019, 8:28 PM

    Ali_14

  31. 13 Ekim 2019, 8:28 PM

    birali

  32. 13 Ekim 2019, 8:25 PM

    eerol

  33. 13 Ekim 2019, 8:21 PM

    TatanKa>>2

  34. 13 Ekim 2019, 7:53 PM

    faisal6

  35. 14 Ekim 2019, 2:36 AM

    ramadan güdücü

  36. 13 Ekim 2019, 7:46 PM

    veliyıldırım

  37. 13 Ekim 2019, 7:37 PM

    zeid_max

  38. 13 Ekim 2019, 7:25 PM

    star2

  39. 13 Ekim 2019, 7:19 PM

    Mehmetkarahanlı

  40. 13 Ekim 2019, 7:15 PM

    Dream_Elite

  41. 13 Ekim 2019, 7:04 PM

    telefoncu2

  42. 13 Ekim 2019, 7:01 PM

    aycan54

  43. 13 Ekim 2019, 6:58 PM

    SAT_elite

  44. 13 Ekim 2019, 6:56 PM

    mete

  45. 13 Ekim 2019, 6:47 PM

    ecHoTecHNu

  46. 13 Ekim 2019, 6:31 PM

    kurtulus_07

  47. 13 Ekim 2019, 6:24 PM

    yuksel

  48. 13 Ekim 2019, 6:21 PM

    adonis

  49. 13 Ekim 2019, 6:21 PM

    enigma>>46

  50. 13 Ekim 2019, 6:19 PM

    mamBa>>46

General chit-chat
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
    VmaxMuRaT VmaxMuRaT: iyi pazarlar