Neler yeni

Uydu Max Sat

Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

❖NEWS SPORTS❖ TV'de Futbol ve Spor Ekranı

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
19 HAZİRAN ÇARŞAMBA

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
13:30 | AFC Şampiyonlar Ligi son 16lar | Urawa - Ulsan | Bein Sports MENA 1 / Fox Sports 2 Malayziya (İP TV)

15:00 | AFC Şampiyonlar Ligi son 16lar | Shanghai SIPG - Jeonbuk Motors | Bein Sports MENA 3 / Al Kass Three (Badr 4 12245 V, Nilesat 201 11919 H)

15:30 | AFC Cup | Khujand - İstiqlol | Varzish Sport / Bein Sports MENA 4

19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İspanya - Belçika | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 1 / Cuatro / IRIB Varzesh / M4 Sport / RAI 2 / Match Futbol 3 /Sport 1 Germany / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 2 / TVR HD / UA Pershiy

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İtalya -Polonya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-12 / Bein Sports France 2 / Cuatro / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / RAI 1 / TVP 1 / TVP Sport / Sport 1 Germany / Sport 1 Israil / TVR 1 / TVR HD

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Japonya - İngiltere | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC One / BNT 3 / M4 Sport / TMC Fransa

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İskoçya -Arjantin | Bein Sports MENA 5 / BBC Alba / BBC Four / Canal+Sport Fransa

00:30 | Copa America | Kolombiya - Katar | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Al Kass Extra One / Al Kass Extra Two / Arena Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

03:05 | CONCACAF Gold Cup | Cuba - Martinique | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

03:30 | Copa America | Arjantin - Paraguay | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Arena Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport

05:35 | CONCACAF Gold Cup | Meksika - Kanada | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

BASKETBOL
17:00 | FIBA 3x3 Dünya Kupası | Türkiye - Güney Kore | FIBA TV Youtube / SK HD

18:00 | WNBA | Atlanta Dream - Indiana Fever | WNBA Twitter, kanalı

20:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off Final | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 2 Israil

21:30 | FIBA 3x3 Dünya Kupası | Türkiye - ABD | FIBA TV Youtube / SK HD

22:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off Final | Barcelona Lassa - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 2 / Sport 4 Israil

VOLEYBOL
19:00 | Kadınlar Milletler Ligi | İtalya - Türkiye | S Sport 2 / S Sport Plus / SK 4
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
20 HAZİRAN PERŞEMBE

TV DE SPOR EKRANI

FUTBOL
19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Hollanda - Kanada | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / M4 Sport / ZDF

19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Kamerun - Yeni Zelanda | Eurovizion Sport Web / BBC *RED button / Canal+Sport Fransa / RTE 2 Irlanda

19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Danmarka - Avusturya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 / Bein Sports France 1 / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / Cuatro / DR1 (şifresiz SES 5 ; Thor 6 ; WGS 3) / RAI 2 / RTS 2 Serbia / Sport 1 Germany / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 2 / TVR HD

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Almanya - Sırbistan | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 / Bein Sports France 1 / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / Cuatro / RAI 2 / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Pershiy

22:00 | İspanya La Liga için Final | Deportivo - Mallorca | Bein Sports 1 / Bein Sports MENA Global / Digi Sport 1 Romanya / SK 1 / ESPN / Eleven Sports Polonya / Eleven Sports 1 Portegiz / Eleven Sports 1 Belçika / ONE2 Sport İsrail / Spiler 2 TV

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İsveç - ABD | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four / BNT 3 / TMC Fransa / RTE 2 Irlanda / M4 Sport

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Tayland -Şili | Eurovizion Sport Web / BBC *RED button / Canal+Sport Fransa / Bein Sports MENA 5-12 / NRK 1

02:00 | Copa America | Uruguay - Japonya | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Match TV / Match Futbol 1 / Bolivia TV / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / ERT Sports

02:05 | CONCACAF Gold Cup | Nicaragua - Haiti | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

04:35 | CONCACAF Gold Cup | Costa Rica - Bermuda | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Hollanda

VOLEYBOL
15:00 | Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası | Beşiktaş - THY | Voleybol TV

17:00 | Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Fenerbahçe | Voleybol TV

19:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Türkiye - Brezilya | S Sport 2 / S Sport Plus / SK 3 / Polsat Sport

E SPOR
19:00 | LOL Akademi Ligi | Galatasaray ES - 1907 Fenerbahçe | LoLespor Youtube

Spor Programı
22:30 | Fenerbahçe WinWin | TV8
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
21 HAZİRAN CUMA

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
14:35 | Çin Super Ligi | Jiangsu S. - Shanghai S. | Sport 3 İsrail / Sport 4 Portegiz / SK 3 / Arena Sport 1 Slovakya / eir Sports 2 / Sportdigital TV

19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İngiltere - Romanya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 2 / Match Futbol 3 / RAI 2 / Sport 1 Germany / Sport 2 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / Cuatro

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Fransa - Hırvatistan | TRT Spor / UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-12 / Bein Sports France 2 / RAI 2 / M4 Sport / Cuatro / Sport 1 Germany / Sport 2 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Pershiy / W9 Fransa / W9 Suisse

23:00 | Afrika Uluslar Ligi | Mısır - Zimbabwe | Spor Smart / Bein Sports MENA 1-2 max / Bein Sports France 1 / 5 SPORT İsrail / Arena Sport 3 / EuroSport 2 Portegiz / KBC 1 Kenya (şifresiz Intelsat 22, 3821 L ; 3724 L / Express AMU1 12207 H / Eutelsat 10A, 3645 R / Eutelsat 7B, 12440 H ; 10721 H / SES 5, 11804 H) / Spor 1 Macar. / Sport TV1 Slovenya

02:00 | Copa America | Ecuador - Şili | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Match TV / Match Futbol 1 / Bolivia TV / Sport 1 Israil / Arena Sport 1 / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1 / ERT Sports

02:05 | CONCACAF Gold Cup | El Salvador - Jamayka | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

04:35 | CONCACAF Gold Cup | Honduras - Curaçao | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports Niderland 1-4

BASKETBOL
17:00 | FİBA 3X3 Dünya Kupası | Sırbistan - Türkiye | FIBA TV Youtube / SK 3

18:20 | FİBA 3X3 Dünya Kupası | Hollanda - Türkiye | FIBA TV Youtube / SK HD / SportKlub Poland

20:00 | Super Lig Play Off | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / SportKlub Poland / Sport 3 İsrail

22:00 | İspanya Ligi Play Off Final | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82 / Arena Sport 2 / Sport 4 İsrail

Avrupa Oyunları sabahdan akşama kadar Sports tv ve Sports tv2de
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
23 HAZİRAN PAZAR

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Fas - Namibya | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC Kenya / ORTB Benin / RTi 1 Cote d'Ivoire / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / Sport 1 Macar. / Ring.bg (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

18:00 | Hazırlık Maçı | Torpedo Moskova - Sheffield United | Match TV / Match Premier

18:30 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İngiltere - Kamerun | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / ARD Das Erste / BBC *RED button / BBC One / M4 Sport / Canal+ France / TMC Fransa / TMC Suisse

19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Tromso - Rusenborg | Arena Sport 4 / Arena Sport 4 Sırbistan (Astra 3B ; Eutelsat 16A ; BulgariaSat 1) / EuroSport Pluss 1 (Thor 5)

20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Senegal - Tanzania | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC Kenya / ORTB Benin / RTi 1 Cote d'Ivoire / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / Sport 1 Macar. / Ring.bg

20:00 | Efsaneler | Real Madrid - Chelsea | Chelsea TV HD (Astra 2F 12266 H)

21:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Brann - Lillestrom | Arena Sport 4 / EuroSport Norge (SES 5 ; Thor 5)

22:00 | Copa America | Katar - Arjantin | TRT Spor / Varzish Sport / Bolivia TV / ST World Football / Match Futbol 1 / Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 1 / Sport 4 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Arena Sport 1

22:00 | Copa America | Kolombia - Paraguay | Match TV / Caracol Nacional / Polsat Sport Premium 2 / Sport 3 Israil / Sport 2 Macar / Sport TV 2 Port. / Bein Sports France 4 max / Bein Sports MENA 4 max / Arena Sport 2

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Avusturya - Almanya | UEFA tv Web / Cuatro / M4 Sport / Match Futbol 2 / Sport 1 İsrail / UA Pershiy / ZDF / TVR 1 / TVR HD

22:00 | İspanya La Liga için final | Mallorca - Deportivo (0-2) | Bein Sports 1 / Bein Sports MENA Global / ESPN / ONE2 Sport Israil / SK 1 / Canal+Sport Poland

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Danmarka - Sırbistan | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 2-13 / Bein Sports France 5 max / Sport 1 Germany / RAI 2 / DR1 HD / Sport 2 İsrail / TVP Sport / TVR 2

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | Fransa - Brezilya | Eurovision Sport Web / BBC *RED button / BBC Four / Bein Sports MENA 4-11 / Canal+ France / RSI La 2 HD (Hotbird 13C) / RTBF La Deux (Hotbird 13C) / TF1

23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Cezayir - Kenya | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT İsrail / KBC Kenya / ORTB Benin / RTi 1 Cote d'Ivoire / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / Sport 1 Macar. / Ring.bg

00:30 | MLS | Columbus - Kanzas City | MAX Sport 4 Bulgar. / Polsat Sport News / Sport 3 İsrail / Sport TV 1 Port. / Arena Sport 1

01:05 | CONCACAF Gold Cup | Kanada - Kuba | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Fox Sports Niderland 4 / Arena Sport 1 Slovakya

03:35 | CONCACAF Gold Cup | Martinique - Meksika | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Fox Sports Niderland 4 / Arena Sport 1 Slovakya

BASKETBOL
12:15 | Avrupa Oyunları Erkekler | Ukrayna - Türkiye | Sports tv

13:40 | Avrupa Oyunları Erkekler | Türkiye - Çekya | Sports tv

19:00 | Almanya Basketbol Bundesliga Play-Off Final | Bayern Münih - Alba Berlin | Laola1 Web TV / SK 1

VOLEYBOL
12:00 | Erkekler Türkiye Şampiyonası 3.Lük | TVF Youtube

12:00 | Erkekler Türkiye Şampiyonası 3.Lük | TVF Youtube Erkekler Türkiye Şampiyonası Final | TVF Youtube

FORMULA 1
16:00 | Fransa Grand Prix Final | İdman TV

AVRUPA OYUNLARI
15:00 | Jimnastik finaller | İdman TV

18:00 | Jüdo finaller | İdman TV

19:00 | Sambo finaller | İdman TV

20:50 | Boks Elemeler | İdman TV
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
24 HAZİRAN PAZARTESİ

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Fildişi Sahili - Güney Afrika | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg / Arena Sport 1 / SABC 3 / EuroSport 2 Port.

19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İspanya - ABD | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / Match Futbol 3 / ARD Das Erste / BBC Scotland / BBC Two / Canal+ France / M4 Sport / TMC Fransa / TMC Suisse / TVP Sport

19:00 | AFC Cup Yarı Final | Al Ahed - Al Wehdat (1-0) | Bein Sports MENA 1

20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Tunus - Angola | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg / Arena Sport 1 / SABC 3 / EuroSport 2 Port.

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Fransa - Romanya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 1 / RAI 2 / Match Futbol 2 / Sport 1 Germany / Sport 2 İsrail / TVR 1 / TVR HD / W9 Fransa / W9 Suisse

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Hırvatistan - İngiltere | UEFA tv Web / Bein Sports France 3 / Bein Sports MENA 2-13 / / Match Futbol 3 / Sport 1 İsrail / TVP Sport / TVR 2

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İsveç - Kanada | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BNT 3 / ARD Das Erste / BBC *RED button / TMC France / TMC Suisse

23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Mali - Mavritaniya | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg /

01:35 | CONCACAF Gold Cup | Bermuda - Nicaragua | Sport 2 Israil / FreeSports UK / Sport TV3 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

02:00 | Copa America | Şili - Uruguay | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Caracol Nacional / Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1 / ERT Sports / Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / Sport 4 Israil / Sport TV1 Port. / EuroSport 1 Romanya

02:00 | Copa America | Ecuador - Japonya | Bein Sports France 1 / Arena Sport 2 / Sport 3 Israil / Sport / Sport TV2 Port. / Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 2 / ERT 1 Hellas / SuperSport 3 Arnavut

04:05 | CONCACAF Gold Cup | Haiti - Costa Rica | Sport 2 Israil / FreeSports UK / Sport TV3 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

AVRUPA OYUNLARI
Sports TV / İdman TV

20:00 Fikret Orman. Özel Reportaj Bein Sports 1
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
25 HAZİRAN SALI

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İtalya - Çin | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Scotland / BBC Two / Canal+ France / RAI 1 / RAI Sport / RAI Sport+ / M4 Sport / ZDF

20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Kamerun - Guinea-Bissau | Spor Smart / IRIB Varzesh / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg / Arena Sport 2 / EuroSport 2 Port.

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | Hollanda - Japonya | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports MENA 4-11 / BNT 3 / M4 Sport / TMC France / TMC Suisse / ZDF

23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Gana - Benin | Spor Smart / Arena Sport 2 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Ring.bg

03:05 | CONCACAF Gold Cup | Jamayka - Curaçao | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 1 Niderland

05:35 | CONCACAF Gold Cup | Honduras - El Salvador | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 NiderlandV DE BUGUN
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
26 NİSAN ÇARŞAMBA

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL
11:30 | AFC Cup Zona Yarı Final | PSM Makassar - Binh Duong (0-1) | Bein Sports MENA 3

13:00 | AFC Şampiyonlar Ligi Son 16lar | Jeonbuk Motors - Shanghai SIPG (1-1) | Bein Sports MENA 2

13:30 | AFC Cup grup maçı | Minerva P - Abahani | Bein Sports MENA 4

13:30 | AFC Cup grup maçı | Manang M - Chennaiyin | Bein Sports MENA 5

14:00 | AFC Şampiyonlar Ligi Son 16lar | Ulsan H - Urawa (2-1) | Bein Sports MENA 1

15:00 | AFC Cup grup maçı | Hang Yuen - Tai Pao | Bein Sports MENA 6

15:00 | AFC Cup grup maçı | Kitchee - April 25 | Bein Sports MENA 3

17:00 | AFC Cup grup maçı | Istiqlol - Altyn Asyr | Varzish Sport / Bein Sports MENA 1

17:00 | AFC Cup grup maçı | Dordoi Bishkek - Khujand | Bein Sports MENA 2

17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Nijarya - Guinea | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya // Ring.bg / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland

18:00 | Hazırlık Maçı | Ludogorets - Shakhtar D | Futbol 2 Ukr. / Diema Sport (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

19:00 | Hazırlık Maçı | Rostov - Spartak M | Match TV / Match Premier

20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Uganda - Zimbabwe | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya // Ring.bg / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland

23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Mısır - Congo DC | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / Arena Sport 1 / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Ring.bg / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland / Sport 1 Macar.

01:35 | CONCACAF Gold Cup | Trinidad Tobago - Guyana | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

02:00 | MLS | New England - Philadelphina U | Arena Sport1

03:00 | MLS | DC United - Orlando City | Bein Sports France 1 / MAX Sports 4 Bulgar. / Sport TV 5 Port. / Nova Sport 1 KZ

04:00 | MLS | Dallas - Vancouver W. | Arena Sport 1 / Bein Sports France 4 max

04:05 | CONCACAF Gold Cup | Panama - ABD | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

Avrupa Oyunları
11:10 | Güreş Serbest Stil 86kg | U.Kalashnikov - Fatih Erdin | Sports TV / İdman TV

11:20 | Güreş Serbest Stil 125kg | I.Kargiotakis - Fatih Yaşarlı | Sports TV / İdman TV

12:00 | Güreş Kadınlar 56 kg | S.Mattsson - Zeynep Yetgil | Sports TV

12:40 | Atıcılık Finaller | İdman TV

14:40 | Avcılık Finaller | İdman TV

16:00 | Masa tenisi Finaller | İdman TV

18:00 | Güreş Finaller | Sports TV / İdman TV

20:45 | Boks 64 kg Ceyrek Final | Tuğrulhan Erdemir - E.Lacruz | Sports TV 2

21:00 | Boks 81 kg Ceyrek Final | Bayram Malkan - G.Nersesyan | Sports TV 2
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
27 HAZİRAN PERŞEMBE

BU GÜNÜN SPORT DA TV EKRANI

FUTBOL
17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Madagascar - Burundi | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland

19:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Almanya - Romanya | TRT Spor / UEFA TV Web / BNT 3 / Cuatro / Match Futbol 3 / Sport 2 İsrail / TVP Spor / TVR 1 / TVR HD / DR3 HD

19:00 | Hazırlık Maçı | Krasnodar - CSKA M | Match TV / Match Premier

20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Senegal - Cezayir | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / Arena Sport 1 / Sport 1 Cekya-Slovakya / Sport TV1 Slovenya / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland

22:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | İspanya - Fransa | UEFA TV Web / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-13 / BNT 3 / Cuatro / Match Futbol 3 / Sport 1 Germany / Sport 2 İsrail / SVT 24 / TVR 1 / TVR HD / W9 France / W9 Suisse

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Çeyrekfinal | Norveç - İngiltere | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / ZDF / CT Sport / C More Football / RTE 2 İrlanda

23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Kenya - Tanzaniya | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 UK / Fox Sports 4 Niderland

03:30 | Copa America Çeyrekfinal | Brezilya - Paraguay | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Sport 1 İsrail / Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1 / Sport TV 1 Port.

BASKETBOL
13:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | İsveç - Karadağ | SK 1

15:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Fransa - Çekya | TVP Sport

17:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Macaristan - Slovenya | S Sport / S Sport+ / SK 3

18:05 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Almanya - Romanya | TVP Sport

18:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Büyük Britanya - Letonya | SK HD

18:45 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Rusya - Belçika | Match TV / S Sport 2 / S Sport+

19:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Türkiye - İtalya | NTV / SK 3

21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Belarus -Sırbistan | S Sport / S Sport+

AVRUPA OYUNLARI
11.00-21.00 Sports tv / İdman TV
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
29 HAZİRAN CUMARTESİ

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
14:35 | Çin Super Ligi | Guangzhou - Henan J. | Sport 1 İsrail

16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Çeyrekfinal | İtalya - Hollanda | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / ARD Das Erste (şifresiz Astra 1N) / BBC *RED button (şifresiz Astra 2E) / BBC One şifresiz (Astra 2E) / CRTV Sports Cameroon (şifresiz Eutelsat 16A ; Eutelsat 5 W A) / Bein Sports MENA 4-11 / CT Sport / Canal+ France / Kan 11 Israil / Match Futbol 3 / TMC Fransa / TMC Suisse / TVP Sport

17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Mauritaniya - Angola | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya (şifresiz Intelsat 22 ; Express AMU1 ; Eutelsat 7B ; SES 5) / RTi Cote d'Ivuar (şifresiz MonacoSat ; Badr 4 ; Eutelsat 16A ; SES 4-5) / RTS 1 Senegal (şifresiz SES 4-5; Eutelsat 9B) / CRTV Cameroon / Tele Congo (şifresiz Hotbird 13B ; Eutelsat 5 W A; Galaxy 19)

17:30 | Hazırlık Maçi | Kızılyıldız - Zenit | Arena Sport 1

19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Rusenborg - Kristiansund | Arena Sport 3 / EuroSport Norge

19:30 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Çeyrekfinal | Almanya - İsveç | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / ARD Das Erste / BBC *RED button / BBC One / CRTV Cameroon / Canal+ France / M4 Sport / TMC Fransa / TMC Suisse / Match Futbol 3 / Bein Sports MENA 4-11

20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Kamerun - Gana | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / RTi Cote d'Ivuar / RTS 1 Senegal / CRTV Cameroon / Tele Congo / GTV (ghana (şifresiz Eutelsat 36B ; Astra 2F ; Intelsat 37e ) / ORTB Benin (şifresiz Eutelsat 16A ; SES 4-5) / Arena Sport 1 / Sport 1 Macar.

22:00 | Copa America Çeyrekfinal | Uruguay - Peru | TRT Spor / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 3-4 max / Sport 4 Israil / Sport TV1 Port. / Polsat Sport Extra

23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Benin - Guinnea-Bissau | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / RTi Cote d'Ivuar / RTS 1 Senegal / CRTV Cameroon / Tele Congo / ORTB Benin

23:00 | MLS | Minnesoto Unt. - Cincinnati | Arena Sport 3 / Sport 3 Israil / Sport TV 3 Port. / MAX Sport 4 Bulgar. / Nova Sport 1 CZ

01:00 | MLS | Atlanta Unt. - Montreal | Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / Sport 3 Israil

02:05 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | Haiti - Kanada | FreeSports UK / Sport 2 Israil / SK 1 / Sport TV2 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

03:00 | MLS | DC United - Toronto | Arena Sport 1 / MAX Sport 4 Bulgar. / Nova Sport 1 CZ / Polsat Sport News / Bein Sports France 5 max

05:05 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | Meksika - Costa Rica | FreeSports UK / Sport 2 Israil / SK 1 / Sport TV2 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

BASKETBOL
21:00 | WNBA | Washington Mystics - Connecticut Sun | S Sport 2 / S Sport+

23:00 | WNBA | Dallas Wings - Minnesota Lynx | NBA TV

VOLEYBOL
19:30 | U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası | Türkiye - Kosova | TVF Youtube

AVRUPA OYUNLARI
17:00 | Plaj Futbolu 3.lük | İsviçre - Ukrayna | Sports tv2

18:30 | Plaj Futbolu Final | Portegiz - İspanya | Sports tv2

Diğer Branşlar 11.00den akşama kadar Sports tv / Sports tv 2 ve İdman TVde

GMC Dövüş Turnuvası
22:55 | Ozan Aslaner - A.Baal | DMAX

23:30 | Can Aslaner - S.Sharma | DMAX

23:50 | Koray Cengiz - J.Wittke | DMAX
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
30 HAZİRAN PAZAR

TV DE BUGUN SPOR EKRANI

FUTBOL
12:00 | Japonya Ligi | Kobe - Nagoya | SK 2 / Sportdigital TV


12:00 | Hazırlık Maçı | Shakhtar D - CSKA Sofia | Futbol 2 Ukr.

14:00 | Hazırlık Maçı | Krasnodar - Rostov | Match TV / Match Premier

14:35 | Çin Super Ligi | Shandong L - Beijing Guoan | Sport 1 İsrail / ESPN / SK 2 / Arena Sport 1 Slovakya

19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Madagascar - Nijerya | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Fox Sports 4 Niderland

19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Burundi - Guinea | Bein Sports France 2 / SuperSport 7 Africa (Eutelsat 36B)

19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Lillestrom - Tromso | Arena Sport 3 / EuroSport Pluss 3

19:00 | Hazırlık Maçı | Spartak M - CSKA M | Match TV / Match Premier

21:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Molde - Brann | Arena Sport 3 / EuroSport Norge

21:45 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Final | Almanya - Fransa | TRT Spor / Irıb Varzesh / M4 Sport / BNT 3 / RAI 2 / ARD Das Erste / Match Futbol 3 / HRT 2 / CT Sport / TVP Sport / UA Pershiy / TVCG 2 / RTP 2 / RTS 2 Serbia / Slovenia TV2

22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Uganda - Mısır | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Fox Sports 4 Niderland

22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Zimbabwe - Congo DR | Bein Sports France 3 / SuperSport 8-10 Africa

00:35 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | Jamayka - Panama | Sport 4 Israil / SK 3 / Sport TV1 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland / Sportkanalen / Primer Sports 2 Ukr.

03:35 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | ABD - Curaçao | FreeSports UK / Sport 4 Israil / SK 1 / Sport TV1 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

BASKETBOL
17:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Macaristan - Türkiye | NTV / SK HD


AVRUPA OYUNLARI
10:00 | Karate | Sports tv / İdman TV


12:00 | Boks Final | S.Soluianova - Buse Çakıroğlu | Sports tv / İdman TV

13:00 | Jimnastik Finaller | Sports tv / İdman TV

15:30 | Karate Finaller | Sports tv / İdman TV

17:30 | Güreş Finaller | Sports tv / İdman TV

22:00 | Kapanış Töreni | Sports tv / Sports tv2 / İdman TV
 
Last edited:

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
01 TEMMUZ PAZARTESİ


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL :
14:35 | Çin Super Ligi | Shanghai S. - Guangzhou E. | Sport 2 İsrail / SK HD / Sport TV 3 Port. / Arena Sport 1 Slovakya.
18:00 | Hazırlık Maçı | Levski Sofya - Türkgücü-Ataspor (Münih) | Diema Sport / HD (Intelsat 12, 11498 V (HD) ; Hellas Sat 2, 12606 H ; Eutelsat 16A 11595 V (HD)

19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Güney Afrika - Fas | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Fox Sports 1-4 Niderland / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Ring.bg / SABC 3 / TV2 Sport 1 Norveç

19:00 | Afrika UluCslar Kupası | Namibia - Fildişi Sahili | Bein Sports France 2 / RTi Cote dİvoire / SuperSport 8-10 Africa / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Ring.bg

19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Sarsborg 08 - Stromsgodset | Arena Sport 4 / MAX Norge

22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Kenya - Senegal | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Arena Sport 1 / KBC 1 Kenya / RTS 1 Senegal / TV2 Sport 1 Norveç / SuperSport 7 Afrika

22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Tanzania - Cezayir | Bein Sports France 1 / Canal+ Sport 2 Afrika / EuroSport 2 UK / Fox Sports 4 Niderland / SuperSport 8-10 Africa

BASKETBOL
18:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İsveç - Letonya | S Sport / S Sport+

19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Türkiye - Ukrayna | TBF TV Youtube

VOLEYBOL
14:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Almanya - Ruanda | S Sport / S Sport+ / Arena Sport 1

15:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Letonya - Almanya | S Sport / S Sport+ / Arena Sport 1

16:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Almanya - İran | S Sport / S Sport+ / Arena Sport 1

17:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Brezilya - Çin | S Sport / S Sport+

17:30 | Voleybol U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası | Romanya - Türkiye | TVF Youtube
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
02 TEMMUZ SALI

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Benin - Kamerun | Spor Smart / Bein Sports France 1 / ORTB Benin (şifresiz Eutelsat 16A ;Eutelsat 9B ; SES 4-5 ; Eutelsat 5 W A ; Eutelsat 8 W B) / CRTV Kamerun (şifresiz Eutelsat 16A ; Eutelsat 5 W A ; SES 4) / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / Fox Sports 4 Niderland / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Sport 1 Slovenya

19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Gine Bissau - Gana | GTV (Gana şifresiz Eutelsat 36B ; Astra 2F ; Intelsat 37e) / GTV Sports Plus / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan Ring.bg / Sportkanalen

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Yarı Final | İngiltere - ABD | TRT Spor / İctimai TV (Azerspace) / M4 Sport / BNT 3 / Bein Sports MENA Global / Bein Sports MENA 4-11 / Match Futbol 3 / UA Pershiy / ZDF / TF1

22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Moritanya - Tunus | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Fox Sports 4 Niderland / EuroSport 2 UK

22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Angola - Mali | Bein Sports France 2 / Arena Sport 1 / ORTM Mali (şifresiz) / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Sport 1 Slovenya

03:30 | Copa America Yarı Final | Brezilya - Arjantin | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 1 Macar. / Polsat Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Fox Sports 4 Niderland

05:00 | CONCACAF Gold Cup Yarı Final | Haiti - Meksika | FreeSports UK / Match Futbol 2 / SK 2 / TDN Mexico / Arena Sport 1 Slovakya

BASKETBOL
19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Yunanıstan - Türkiye | TBF TV Youtube

21:30 | Kadınlar Basketbol Avrupa Şampiyonası | İtalya - Rusya | S Sport / Match TV

22:00 | WNBA | Las Vegas Aces - Chicago Sky | WNBA Twitter, kanalı

02:00 | NBA Summer League Salt Lake | Memphis Grizzlies - SA Spurs | NBA TV

04:00 | NBA Summer League Salt Lake | GS Warriors - LA Lakers | NBA TV

06:00 | NBA Summer League Salt Lake | Sacramento Kings - Miami Heat | NBA TV

VOLEYBOL
19:30 | Voleybol U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası | Türkiye - Karadağ | TVF Youtube
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83



03 TEMMUZ ÇARŞAMBA

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
19:00 | Hazırlık Maçı | CSKA M - Rostov | Match TV / Match Premier

20:00 | Hazırlık Maçı | Sion - PSV Eindhoven | Arena Sport 2

20:00 | Hazırlık Maçı | Az Alkmaar - PAOK | beIN Sports MENA 1-13

20:30 | Bulgaristan Super Kupası | Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv | Diema Sport

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Yarı Final | Hollandiya - İsveç | TRT Spor / İctimai TV (Azerspace) / M4 Sport / BNT 3 / Bein Sports MENA Global / Bein Sports MENA 4-11 / Match Futbol 3 / UA Pershiy / TF1 / ARD Das Eriste / BBC One / CRTV Sports Cameroon / TVP Sport

02:00 | MLS | New York City - Seattle S. | Arena Sport 2 / Primer Sports 2 Ukrayna

02:30 | MLS | Orlanda City - P. Union | FreeSports UK

03:30 | Copa America Yarı Final | Şili - Peru | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 1 Macar. / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Fox Sports 4 Niderland / Polsat Sport

04:30 | CONCACAF Gold Cup Yarı Final | Jamayka - ABD | FreeSports UK / Match Futbol 2 / SK 2 / Arena Sport 1 Slovakya / Sportkanalen / Sport 2 İsrail

BASKETBOL
22:00 | NBA Summer League Salt Lake | Miami Heat - GS Warriors | NBA TV

00:00 | NBA Summer League Salt Lake | Sacramento Kings - LA Lakers | NBA TV

02:00 | NBA Summer League Salt Lake | Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers | NBA TV

04:00 | NBA Summer League Salt Lake | Utah Jazz - SA Spurs | NBA TV

VOLEYBOL
14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Çin - Türkiye | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD / Polsat Sport / Sport 1 İsrail

19:30 | U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası Final | TVF Youtube
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
04 TEMMUZ PERŞEMBE

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
19:00 | Hazırlık Maçı | Spartak M - Krasnodar | Match TV / Match Premier

20:30 | UEFA Avrupa Ligi İlkin tur | Cardiff Met - Progres Niedercorn | S4C (IP TV)

21:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Renheim - Rusenborg | Arena Sport 2 / TV norge (Astra 4A, Thor 6)

21:45 | UEFA Avrupa Ligi İlkin tur | Tre Fiori - Klaksvik | San Marino RTV (Şifresiz Hotbird 13B, 12149 V)

04:00 | MLS | FC Dallas - DC United | S Sport+ / FreeSports UK (Şifresiz Astra 2E 11426 V)

04:00 | MLS | Colorado R. - New England R. | Primer Sports 2 Ukrayna (Astra 2G 11627 V)

05:30 | MLS | LA Galaxy - Toronto FC | S Sport+ / Primer Sports 1 HD Ukrayna (Astra 2G 11641 H) / eir Sports 2 (Astra 2G) / Fox Sports 4 Niderland (Astra 3B)

BASKETBOL
16:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Çeyrekfinal | İspanya - Rusya | S Sport / Match TV / TVP Sport

19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Sırbistan -
Türkiye | TBF TV Youtube

19:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Çeyrekfinal | Fransa - Belçika | S Sport 2 / S Sport+ / TVP Sport

VOLEYBOL
14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | İtalya - Türkiye | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD / Polsat Sport / Sport 1 İsrail

21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Türkiye - Şili | SK HD
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
05 TEMMUZ CUMA

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
14:35 | Çin Super Ligi | Tianjin T. - Guangzhou E. | Sport 2 İsrail / eir Sport 2 / M. Liga de Campeones (Astra 1KR; Astra 1L) / Sportdigital TV / ST Sport Live

19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Fas - Benin | Spor Smart / Arena Sport 1 / beIN Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / DAZN 1 Bar Deutsch (Astra 1KR 11171 H) / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Fox Sport 4 Niderland / Ring.bg / Sport 1 Macar

20:00 | Norveç Ligi | Odd - Molde | Arena Sport 3 / EuroSport 1 Pluss

22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Uganda - Senegal | Spor Smart / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / beIN Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / DAZN 1 Bar Deutsch / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Fox Sport 4 Niderland / Ring.bg / Sport 1 Macar

22:00 | Norveç Ligi | Viking - Haugesund | Arena Sport 3 / EuroSport Norge

PLAJ FUTBOLU
18:30 | Avrupa Ligi Erkekler. Portegiz | Rusya - Azerbaycan | Match TV

21:00 | Avrupa Ligi Erkekler. Portegiz | Portegiz - Polonya | Polsat Sport News

BASKETBOL
19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Türkiye - Fransa | TBF TV Youtube

VOLEYBOL
12:15 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Çeyrek Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 1

14:30 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Çeyrek Final 1.Maç | S Spor 2 / S Sport+ / Arena Sport 1

14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Çin - İtalya | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD / Polsat Sport / Sport 1 İsrail

18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Mısır - Kuba | SK HD

20:15 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Yarı Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 2

21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Slovenya - Türkiye | SK HD

21:30 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Yarı Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 2

ATLETİZM
21:00 | Lozan Diamond League (Elmas Lig) | TRT Spor / S Spor 2 / S Sport+

Kırkpınar Yağlı Güreşleri
18:30 | Açılış Merasimi | DMAX

UNİVERSİADA
18:00 | Judo, yüzme, eskrim (kılıç oyunu) | İdman TV / Match TV
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
06 TEMMUZ CUMARTESİ

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
14:35 | Çin Super Ligi | Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua | SK 2 / Arena Sport 1 Slovakya / eir Sport 2 / ESPN Brasil / Sport TV3 Port. / Sportdigital TV / ST Sports Live / S Sport+

14:35 | Çin Super Ligi | Guangzhou - Chongqinp Lifan | Sport 1 İsrail

15:00 | Hazırlık Maçı | Ajax - Anderlecht | TV2 Sport Premium HD (SES 5 11385 V ; Thor 6 10747 H) / Ziggo Sport Voetbal (Astra 3B ; Eutelsat 9B)

16:00 | Hazırlık Maçı | Dordrecht - Feyenoord | Fox Sports 1 Niderland (Astra 3B ; Eutelsat 9B)

17:00 | Hazırlık Maçı | Boreham Wood - Arsenal | Sport 1 İsrail / Sport TV5 Por. / ESPN Brasil / Premier Sports 1 HD

18:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası 3.lük | İngiltere - İsveç | TRT Spor / İctimai TV / Bein Sports MENA Global / Bein Sports MENA 4-11 / BBC *RED button / BBC One / Match Futbol 3 / ZDF / TMC Fransa / TMC Suisse

19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Nijerya - Kamerun | Spor Smart / Tele Sehel (şifresiz Türksat 4A frekans 12588 V ve 18699 L : Eutelsat 5 W A, 3646 R; Badr 6 ) Match TV / Match Futbol 1 / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A) / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 1 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak / Arena Sport 1

19:00 | Slovakya Super Kupası | Spartak Trnava - Slavia Prague | CT Sport (Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5) / Dvojka (RTV 2) ( Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5)

20:00 | Romanya Super Kupası | CFR Cluj - Viitorul | Dıgi Sport 1 Romanya (Thor 6, Intelsat 10-02) / Look Sport Romanya (Hellas Sat 3, Astra 5B, Thor 6) / Telekom Sport RO 1 (Hellas Sat 2-3)

21:15 | Hazırlık Maçı | Olimpija - Partizan | SK 2

22:00 | Copa America 3.lük | Arjantin - Şili | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Bein Sports France 2 / beIN Sports MENA 3-4 max / Premier Sports 1 Ukr / Setanta Qazaqstan / Orange Sport HD Slovak / Arena Sport 1 / Sport 1 İsrail / Polsat Sport

22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Mısır - Güney Afrika | Spor Smart / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A) / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 2 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak / Match Futbol 2 / Fox Sports 4 Niderland / Arena Sport 2

02:00 | MLS | P. Union - Orlando City | FreeSports UK / Arena Sport 1

02:30 | MLS | Montreal M. - Minnesota Unt. | Nova Sport 2 CZ / Premier Sports 2 Ukr

02:30 | MLS | Columbus C. - Seattle S. | Fox Sports 4 Niderland

PLAJ FUTBOLU
16:30 | Avrupa Ligi Erkekler | Rusya - Türkiye | Match TV

BASKETBOL
19:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Fransa - Büyük Britanya | NTV

19:45 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Portegiz - Türkiye | FIBA TV Youtube

21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | İspanya - Sırbistan | NTV

22:00 - 00:00- 02:00 - 04:00 | NBA Summer League Las Vegas | NBA TV

VOLEYBOL
10:00 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Türkiye - Brezilya | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD

14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | ABD - Çin | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD

18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Yarı Final | Küba - Türkiye | Volleyball World Youtube

20:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Yarı Final | Slovenya - Belarus | Volleyball World Youtube

FORMULA 1
15.55 İdman TV
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,144
Beğeniler
309
Puanlar
83
07 TEMMUZ PAZAR

TV DE SPOR EKRANI

FUTBOL


18:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Final | ABD - Fransa | TRT Spor / İctimai TV / Bein Sports MENA Global / ARD Das Eriste / BBC One / BNT 3 / Match Futbol 3 / M4 Sport / TF1 Fransa / TMC Suisse / RTE 2 İrland / TVP Sport / UA Pershiy

18:00 | Hazırlık Maçı | Nice - PSV | Sport 1 Israil / Arena Sport 3

19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Madagascar - Kongo DC | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 1 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak

21:00 | MLS | Atlanta Unt. - New York RB | S Sport 2 / S Sport+ / Arena Sport 3 / Bein Sports France 3 / Eleven Sports 1 Belgium / Fox Sports Afrika / MAX Sport 4 Bulgar. / Sport 1 İsrail

22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Cezayir - Gine | Spor Smart / Arena Sport 2 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 2 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak

23:00 | Copa America Final | Brezilya - Peru | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / beIN Sports MENA 3-4 max / Premier Sports 1 Ukr / Setanta Qazaqstan / Orange Sport HD Slovak / Fox Sports 1-4 Nider. / EuroSport 1 Romanya / Polsat Sport / Sport 4 İsrail

01:30 | MLS | New York City - Portland T. | Arena Sport 1 / Fox Sport 4 Nider. / Nova Sport CZ / Sport 2 İsrail

04:00 | CONCACAF Gold Cup Final | Meksika - ABD | FreeSports UK / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 Slovakya / SK 1 / Fox Sport 4 Nider. / Sport 2 İsrail

BASKETBOL
15:15 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Türkiye - İsviçre | FIBA TV Youtube

21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Final | İspanya - Fransa | NTV

21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası 3.lük |Sırbistan - Büyük Britanya | S Sport / S Sport+

23:00 - 01:00- 03:00 - 05:00 | NBA Summer League Las Vegas | NBA TV

VOLEYBOL
10:00 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı 3.lük | Türkiye - Çin | S Sport / S Sport+ / SK 3 / Sport 1 Israil

14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı Final | Brezilya - ABD | S Sport / S Sport+ / SK 3 / Sport 1 Israil

18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup 3.lük | Türkiye - Belarus | Volleyball World Youtube / SK 4

21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Final | Kuba - Slovenya | Volleyball World Youtube / SK 3
 

Çevrimiçi istatistikler

Çevrimiçi üyeler
6
Çevrimiçi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçiler
23

Forumu ziyaret eden üyeler [24Saat]

  1. 25 Ağustos 2019, 5:59 PM

    Aligator

  2. 25 Ağustos 2019, 5:53 PM

    SkyBoxSAT

  3. 25 Ağustos 2019, 5:09 PM

    keskin

  4. 25 Ağustos 2019, 5:06 PM

    star2

  5. 25 Ağustos 2019, 5:38 PM

    Mehmetkarahanlı

  6. 25 Ağustos 2019, 5:01 PM

    Memo®ist

  7. 25 Ağustos 2019, 5:56 PM

    eerol

  8. 25 Ağustos 2019, 4:27 PM

    SatFindeR

  9. 25 Ağustos 2019, 4:27 PM

    yubu

  10. 25 Ağustos 2019, 4:18 PM

    Zekai_ŞahiN

  11. 25 Ağustos 2019, 4:10 PM

    Networkmaster

  12. 25 Ağustos 2019, 3:52 PM

    Krzychu

  13. 25 Ağustos 2019, 5:15 PM

    uyducu2010

  14. 25 Ağustos 2019, 3:09 PM

    Serdengeçti

  15. 25 Ağustos 2019, 3:08 PM

    zdzichb

  16. 25 Ağustos 2019, 3:01 PM

    şampiyon>>®

  17. 25 Ağustos 2019, 2:45 PM

    vip next

  18. 25 Ağustos 2019, 2:18 PM

    skove22

  19. 25 Ağustos 2019, 2:17 PM

    BoDJa JasteR

  20. 25 Ağustos 2019, 2:10 PM

    DreamSAT

  21. 25 Ağustos 2019, 1:38 PM

    tekin121

  22. 25 Ağustos 2019, 1:21 PM

    osman6038

  23. 25 Ağustos 2019, 1:17 PM

    yuksel

  24. 25 Ağustos 2019, 1:16 PM

    keremoli

  25. 25 Ağustos 2019, 1:15 PM

    UnTouchuD

  26. 25 Ağustos 2019, 1:09 PM

    arsham7878

  27. 25 Ağustos 2019, 12:34 PM

    uşaklı64

  28. 25 Ağustos 2019, 12:33 PM

    birali

  29. 25 Ağustos 2019, 12:27 PM

    izet

  30. 25 Ağustos 2019, 12:11 PM

    ramadan güdücü

  31. 25 Ağustos 2019, 12:08 PM

    juventinos68

  32. 25 Ağustos 2019, 11:54 AM

    safinaz

  33. 25 Ağustos 2019, 11:51 AM

    yilmaz43

  34. 25 Ağustos 2019, 11:13 AM

    reexx

  35. 25 Ağustos 2019, 11:09 AM

    kullukcu

  36. 25 Ağustos 2019, 10:59 AM

    sadem

  37. 25 Ağustos 2019, 10:20 AM

    Be_Real

  38. 25 Ağustos 2019, 5:12 PM

    nyakec

  39. 25 Ağustos 2019, 9:57 AM

    erdoesko

  40. 25 Ağustos 2019, 9:38 AM

    ecHoTecHNu

  41. 25 Ağustos 2019, 9:30 AM

    *ymz*

  42. 25 Ağustos 2019, 8:19 AM

    McCas_Sky

  43. 25 Ağustos 2019, 8:15 AM

    NooDlesMax

  44. 25 Ağustos 2019, 8:04 AM

    Resultürk

  45. 25 Ağustos 2019, 7:43 AM

    DreAmLoweR

  46. 25 Ağustos 2019, 7:37 AM

    qLaDyaToR

  47. 25 Ağustos 2019, 7:36 AM

    Faxi max

  48. 25 Ağustos 2019, 7:26 AM

    DreAmMax

  49. 25 Ağustos 2019, 7:13 AM

    saranqbala

  50. 25 Ağustos 2019, 6:51 AM

    Afat45

General chit-chat
Yardım Kullanıcılar
    SkyBoxSAT SkyBoxSAT: kolay gelsin