Neler yeni

Uydu Max Sat

Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

❖NEWS SPORTS❖ TV'de Futbol ve Spor Ekranı

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
30 MAYIS PERŞEMBE

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
16:00 | İsveç Kupası Final | Hacken - Eskilstuna | C More Football HD (Thor 6, 10872 V ) / TV12 HD (Isvec) (SES 5, 11385 H) / Fox Sports Nederland (Astra 3B)

18:00 | Avusturya Ligi Play Off Final | Rapid Wien - Sturm Graz | SK HD / Sky Sport Avusturya (Astra 1KR 11170 H 22000 (HD) / Astra 1M 11758 H 27500)

18:45 | Hazırlık Maçı Bayanlar | Almanya - Şili | German Football Youtube / TV3 Sport (den) / ARD DAS Erste

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Yeni Zelanda - Uruguay | beIN Sports MENA 7-11 / IRIB Varzesh / M4 Sport Macaristan / Sky Sport Mondiali / Sony TEN 2 / SuperSport 7 za / GOL (Espana)

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Norveç - Honduras | beIN Sports MENA 6 / NRK 2 / TVP Sport / Sky Sport Footbal İtalia / SuperSport 11 za

21:00 | Hazırlık Maçı | Türkiye - Yunanistan | TRT Spor / Match Futbol 2 / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport News / Sony TEN 1 / Sport 1 Mac. / Sport TV 1 Port. / SK 2

21:15 | Slovenya Kupası Final | Olimpija L - Maribor | SportKlub 1 (slovenya) Eutelsat 16A 11471 H)

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Nijarya - Ukrayna | beIN Sports MENA 6 / TVP Sport / Sky Sport Footbal İtalia / SuperSport 7 za / UA Perishiy

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | ABD - Katar | beIN Sports MENA 7-11 / beIN Sports MENA Global / GOL (Espana) / Sony TEN 2 / SuperSport 11 za

21:30 | Karadağ Kupası Final | Buducnost - Lovcen | Arena Sport 1 / TVSG Sat (RTSG) (Eutelsat 16A 10721 H 27500)

21:45 | Spor Toto 1. Lig Play Off Final | Hatayspor - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

21.45 | Fransa Ligue 1 Play Off | Lens - JDA Dijon | Bein Sports 1 / Match Futbol 1 / Arena Sport 5 / Bein Sports MENA 4 / Bein Sports France 1 HD / Diema Sport 2

23.00 | Copa Sudamerikana | Deportivo Lara - Corinthians | Arena Sport 3 / Sport 1 İsrael / Sport TV 1 Port.

01.15 | Copa Sudamerikana | Deportes Tolima - A.Juniors | Arena Sport 1 / Sport 1 Israel

01.15 | Copa Sudamerikana | Cerro - M.Wanderers | Sport 2 Israel / Bein Sports MENA 3

02.00 | Brezilya Kupasi | Palmeiras - Sampaio Cerro | PFC Internacional

03.30 | Recoba Sudamerikana | River Plate - Atletico PR | Arena Sport 2 / Sport 1 Israel

03.30 | Copa Sudamerikana | U.Catolica - İndependiente del Valle | Arena Sport 1 / Sport 3 Israel

BASKETBOL
22:30 | İspanya Ligi | Real Madrid - Manresa | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 2 / SportKlub Polonya / Sport 2 Israel

04.00 | NBA Final | Toronto Raptors - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus / SK 1 / Canal+Sport Poland

VOLEYBOL
14:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Japonya - Almanya | S Sport 2 / S Sport Plus / SK 1 / Polsat Sport Extra

14:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Çin - Güney Kore | SK2 / Polsat Sport

17:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Türkiye - Rusya | S Sport 2 / S Sport Plus / Match TV / SK 3 / Polsat Sport News

17:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Polonya - Hollanda | SK2 / Polsat Sport / TVP Sport

18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Dominikan - ABD | SK1

20:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Brezilya - Bulgaristan | SK HD / Polsat Sport

21:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Sirbistan - Italya | SK1
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
31 MAYIS CUMA

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
18:30 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Mali - Fransa | beIN Sports MENA 6 / Canal+Sport (fransa) / RTSH Sport / FreeSports UK / TVP Sport / GOL (Espana) / Sky Sport Mondiali / Sky Sport 7 Afrika / SuperSport 7 za / SuperSport MAXimo 1 za / SuperSport MAXimo 1A

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Suudi Arabistan - Panama | beIN Sports MENA 7 / Sky Sport Football Italia / Sky Sport 10 Afrika / SuperSport 11 za

20:00 | Danmarka Avrupa Ligi için Pley-Off Final | Brondby - Randers | TV3+ (Danmarka) (Astra 4A ; Thor 5)

21:00 | Hazırlıq Maçı U21 | Hollanda - Meksika | Fox Sports 1 Nederland

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Güney Kore - Arjantin | TRT Spor / beIN Sports MENA 7 / Sony TEN 2 / SuperSport 11 za

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Güney Afrika - Portegiz | beIN Sports MENA 6 / M4 Sport Mac. / RTR 1 / Sky Sport Football Italia / SuperSport 7 za

22:00 | İspanya La Liga 2 | Cordoba - Osasuna | La Liga 1/2/3 Youtube / GOL Espana

00:00 | CAF - Afrika Şampiyonlar Ligi Final | Esperance - Wydad Casablanca (1-1) | Arena Sport 2 / 5 SPORT Israel / beIN Sports France 1 HD / beIN Sports MENA 1-2 / Sport TV 1 (Slovenya) (Eutelsat 16A 11231 V) / Watania 1 (Arabsat 5A, 12512 H ; Badr 4, 12643 H ; Hotbird 13B, 12149 V, Eutelsat 7 W A, 10796 V, 11658 V)

BASKETBOL
19:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final | Anadolu Efes - Galatasaray | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 1 Israel

20:15 | İspanya Ligi | Valencia - Unicaja | Arena Sport 2 / Sport 2 Israel / SportKlub Poland

VOLEYBOL
15:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Çin - Almanya | SK 1 / Polsat Sport

18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Sırbistan - Japonya | SK 1

18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | ABD - Brezilya | Polsat Sport

21:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Polonya - Avusturalya | SK 2 / Polsat Sport

23:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Rusya - Fransa | Match TV / SK 1 / Polsat Sport News

00:10 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Kanada - Bulgaristan | SK 1 / Polsat Sport News
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI

FUTBOL
13:45 | Genel Kurul | TFF | TRT Spor HD
14:35 | Çin Süper Ligi | Shandong Luneng - Jiangsu Suning | S Sport Plus
16:05 | Toulon U21 Turnuvası | İngiltere - Japonya | Bein Sports 1
18:30 | Basın Toplantısı | Şenol Güneş | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
18:30 | Toulon U21 Turnuvası | Portekiz - Şili | Bein Sports 1
19:00 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
20:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Gimnastic | La Liga 123 Youtube
22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Liverpool | Bein Sports 1 / CBC Sport / beIN Sports Haber / Varzish Sport / Match TV Rusya
00:00 | MLS | Montreal Impact - Orlando City | S Sport Plus / S Sport 2
00:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kupa Seremonisi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1

BASKETBOL
13:30 | İspanya Basketbol Ligi | CAI Zaragoza - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD
16:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Tofaş - Teşvikiye | TBF TV Youtube
16:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Mersin BB | TBF TV Youtube
18:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Tofaş | Tivibu Spor 2
18:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Beylikdüzü | TBF TV Youtube
18:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Fenerbahçe - Emlak Konut | TBF TV Youtube

TENİS
12:00 | Roland Garros | S.Halep - L.Tsurenko | Eurosport
12:00 | Roland Garros | D.Lajovic - A.Zverev | Eurosport 2
12:00 | Roland Garros | F.Fognini - R.B.Agut | Eurosport 2
13:30 | Roland Garros | S.Tsitsipas - F.Krajinovic | Eurosport
13:30 | Roland Garros | N.Djokovic - S.Caruso | Eurosport 2
14:00 | Roland Garros | N.Osaka - K.Siniakova | Eurosport 2
14:30 | Roland Garros | A.Blinkova - M.Keys | Eurosport 2
15:00 | Roland Garros | D.Thiem - P.Cuevas | Eurosport 2
15:30 | Roland Garros | A.Huang - G.Monfils | Eurosport 2
16:00 | Roland Garros | J.Thompson - J.M.Del Potro | Eurosport 2
17:30 | Roland Garros | A.Petkovic - A.Barty | Eurosport 2
17:30 | Roland Garros | S.Williams - S.Kenin | Eurosport

HENTBOL
6:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Veszprem - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Barcelona Lassa - Vardar | Spor Smart / Smart Spor HD / Varzish Sports

BOKS
02:00 | IBF-WBA-WBO-IBO Ağır Sıklet | A.Joshua - A.Ruiz | S Sport Plus / S Sport 2

BUZ HOKEYİ
03:00 | NHL Stanley Cup Final | St.Louis Blues - Boston Bruins | FOX Sports HD / Varzish Sport

DÖVÜŞ SPORLARI
20:00 | UFC Dövüş Serisi | A.Gustafsson - A.Smith | S Sport Plus
22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport

DİĞER SPORLAR
15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport
12:50 | Global Champions League | Hamburg | Bein Sports 3
16:05 | Global Champions Tour | Hamburg | Bein Sports 3
14:00 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 20.Etap | Eurosport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
19:15 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Akşam | TRT Spor HD
20:30 | Futbol Programı | İstanbul Mücizesi | beIN Sports Haber
20:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
00:00 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD
00:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
08:00 | Skate Street X Games | Şangay | S Sport Plus / S Sport
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83



02 HAZİRAN 2019 PAZAR

╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL
13:45 | Almanya Bundesliga Gençler Play-Off Final | Stuttgart - B.Dortmund | Almanya FF Youtube
16:30 | Toulon U21 Turnuvası | Fransa - Katar | Bein Sports 1
19:00 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Almeria | La Liga 123 Youtube
20:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Guatemala | Bein Sports 1
21:00 | Hazırlık Maçı | Türkiye - Özbekistan | TRT Spor HD
21:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Malaga | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Extremadura | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Deportivo | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Tenerife | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Mallorca - Granada | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Majadahonda | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Numancia | La Liga 123 Youtube
22:00 | Hazırlık Maçı | Fransa - Bolivya | Varzish Sport
22:00 | Fransa Ligue 1 Play-Out | JDA Dijon - Lens | Bein Sports 1
23:00 | MLS | Minnesota United - Philadelphia Union | S Sport 2 / S Sport Plus

BASKETBOL
14:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası-3.lük Maçı | Tofaş - Beylikdüzü | TBF TV Youtube
14:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası-3.lük Maçı | Mersin BB - Fenerbahçe | TBF TV Youtube
16:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası-Final | Teşvikiye - Galatasaray | TBF TV Youtube
16:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası-Final | Galatasaray - Emlak Konut | TBF TV Youtube
16:30 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Anadolu Efes - Galatasaray | Tivibu Spor 2
21:00 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Barcelona Lassa | Spor Smart / Smart Spor HD
03:00 | NBA The Finals | Toronto Raptors - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

TENİS
12:00 | Roland Garros | 8.Gün 1.Kort | Eurosport
12:00 | Roland Garros | 8.Gün 2.Kort | Eurosport 2
12:00 | Roland Garros | K.Kanepi - P.Martic | Eurosport
12:00 | Roland Garros | M.Vondrousova - A.Sevastova | Eurosport 2
13:30 | Roland Garros | L.Mayer - R.Federer | Eurosport
13:30 | Roland Garros | D.Vekic - J.Konta | Eurosport 2
15:00 | Roland Garros | S.Tsitsipas - S.Wawrinka | Eurosport 2
15:30 | Roland Garros | J.I.Londero - R.Nadal | Eurosport 2
17:00 | Roland Garros | K.Nishikori - B.Paire | Eurosport 2
17:30 | Roland Garros | S.Stephens - G.Muguruza | Eurosport 2
18:30 | Roland Garros | Akşam Maçları | Eurosport

HENTBOL
16:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi-3.lük Maçı | Barcelona Lassa - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD / EHF TV
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi-Final | Vardar - Veszprem | Spor Smart / Smart Spor HD / EHF TV

RUGBY
09:05 | NRL | Gold Coast Titans - NQ Cowboys | FOX Sports HD

BEYZBOL
21:05 | MLB | St.Louis Cardinals - Chicago Cubs | FOX Sports HD

DİĞER SPORLAR
14:30 Giro dItalia Bisiklet Turu 21.Etap Eurosport
12:00 | Moto3 | Yarış | S Sport
13:20 | Moto2 | Yarış | S Sport
15:00 | MotoGP | Yarış | S Sport Plus
08:30 | Skate Street X Games | Moto X Best Whip | S Sport
09:30 | Skate Street X Games | Erkekler Final | S Sport Plus
11:30 | Skate Street X Games | Big Air Final | S Sport Plus

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
10:00 | Futbol Programı | İmparatorun Öyküsü | GS TV
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Basketbol Programı | Overtime Kolaj | FB TV
11:35 | Spor Programı | Sporun Kadınları | TRT Spor HD
13:00 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
19:30 | Futbol Programı | Maça Doğru | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:45 | Futbol Programı | Devre Arası | TRT Spor HD
22:45 | Futbol Programı | Maçın Ardından | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:30 | Futbol Programı | 90+ | NTV
23:45 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
02:45 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
03 HAZİRAN PAZARTESİ

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
16.30 | Toulon Turnuvası | Çin U22 - İrlanda U21 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 4 / Sport 2 Israel / FreeSports UK

17:00 | Valery Lobanovsky U21 Turnuvası | Ukrayna - Güney Kıprız | Futbol 2 Ukr

18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Uruguay - Ecuador | TRT Spor / IRIB Varzesh / beIN Sports MENA 7-11 / GOL (Espana) / M4 Sport Bulgar. / FreeSports UK

18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Ukrayna - Panama | beIN Sports MENA 6-13 / UA Pershiy / Sky Sport Football İtalia

20.00 | Toulon Turnuvası | Meksika U22 - Bahreyn U22 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 4 / Sport 2 Israel / FreeSports UK

21:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Senegal - Nijarya | beIN Sports MENA 7-11 / IRIB Varzesh / TVP Sport / M4 Sport Mac. / LTV 7 Estonya / FreeSports Uk / Sony TEN 2 / RTS 1 Senegal

22:00 | Hazırlık Maçı U21 | Fransa - Belçika | beIN Sports 1 / Canal+Sport France

01:00 | Hazırlık Maçı | Kolombiya - Panama | beIN Sports MENA 2-11 / beIN Sports France 1

BASKETBOL
21:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Tofaş | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 1 / Sport 4 Israel / SportKlub Polonya
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
11 HAZİRAN SALI

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
16:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Yeni Zelanda - Hollanda | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / Canal+ Sport Fransa / TV2 Sport Premium / DR3 HD

18:00 | EURO-2020 Elemeleri | Kazakistan - San Marino | beIN Sports MENA 3 / QazSport / San Marino RTV / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1 / Polsat Sport Extra

18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ukrayna - İtalya | beIN Sports MENA Global / IRIB Varzesh / BNT 3 / M4 Sport / RAI Sport / RAI Sport+ / RTS 2 Serbia / RTSH Sport / Slovenia TV2 / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Perishiy

19:00 | EURO-2020 Elemeleri | Azerbaycan - Slovakya | CBC Sport / beIN Sports MENA 2 / Match Futbol 1 / 20 Mediaset (Italya) / Be Mad (Ispanya) / Djoyka (RTV 2) / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1

19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Şili - İsveç | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / BBC *RED button / C More Football / Canal+ Sport Fransa / DR3 HD / NRK 1 / NRK 2

21:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - Kosova | Yayın Belli Diyil

21:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ecuador - Güney Kore | beIN Sports MENA Global / BNT 2 BG / FreeSports UK / NRK 3 / RTS 2 / RTSH Sport / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / CT Sport

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İzlanda - Türkiye | TRT 1 / beIN Sports MENA 3 / Match Futbol 1 / SK 3

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Andorra - Fransa | 5 SPORT İsrail / M6 (Fransa) / M6 Suisse / Sport TV 2 Port / SuperSport 5 Arnavut

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Arnavutluk - Moldova | Prime (Moldova) / RTSH 1 / SuperSport 2

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İtalya - Bosna Hersik | İdman TV / beIN Sports MENA 1 / RAI 1 / Match Futbol 2 / 5 PLUS Israil / Irib Varzesh / Polsat Sport News / L Equipe TV / Futbol 2 Ukr / Sport TV 5 Por / Sport 1 Macar / SK 1

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Rusya - Güney Kıprız | Channel 1 Rusya / Match Premier / Sport 2 Israil / beIN Sports MENA 4

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belçika - İskoçya | beIN Sports MENA 2-11 / Match TV / C More 2 Live / Polsat Sport Extra / Sport 1 İsrail / Sport TV 3 Por / RTBF La Une / SK 4

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Almanya - Estonya | RTL / HD (Deutschland) (Turksat 4A 11775 V) / beIN Sports MENA 5 / Match Futbol 3 / Polsat Sport / Sport 4 Israil / Sport TV 1 Portegiz / Sport 2 Macar

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Macaristan - Galler | beIN Sports MENA 12 / 5 STARS Israil / M4 Sport Macar. / S4C Digital / SK 2

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belarus - Küzey İrlanda | beIN Sports MENA 10

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Yunanistan - Ermenistan | beIN Sports MENA 7 / Armenia TV / Open TV

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Lihtenşteyn - Finlandiya | beIN Sports MENA 13

21:45 | Hazırlıq Maçı | Hırvatistan - Tunus | Nova TV / Sony TEN 1 / Sport TV4 Port

22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | ABD - Tayland | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 9 / BBC Four / RTE Irland / Canal+Sport Fransa

22:00 | Futsal İspanya Ligi Final | Barcelona - Murcia | Arena Sport 2

BASKETBOL
18:45 | Super Lig Play Off Final | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 2 / Sport 3 Israil

22:00 | İspanya Ligi Play Off Yarı Final | Zaragoza - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 1 / Sport 3 Israil
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
12 HAZİRAN ÇARŞAMBA

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
16:00 | Toulon Turnuvası Yarı Final | Japonya U22 - Meksika U22 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 5 / beIN Sports France 1 / FreeSports UK / Arena Sport 3

16:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Nijarya - Güney Kore | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / C More Football / Canal+ Sport Fransa / NRK 1 / TVP Sport / RTSH Sport / ZDF

18:30 | Toulon Turnuvası Yarı Final | Brezilya U22 - İrlanda U21 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 5 / beIN Sports France 1 / FreeSports UK / Arena Sport 3 / ESPN

19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Almanya - İspanya | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / Canal+ Sport Fransa / ZDF

19:30 | Hazırlıq Maçı | Fas - Gambia | beIN Sports MENA 1 / Arryadia TV / HD (RTM 3) (Şifresiz. Badr 4, Eshail 1, Hotbird 13C, Eutelsat 7 W A uyduları)

22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Fransa - Norveç | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / BNT 3 / M4 Sport / Canal+ Fransa / RTSH Sport

22:00 | İspanya Pley Off Yarı Final | Deportivo - Malaga | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 3 / Eleven Sports 1 Polonya / Eleven Sports 1 Portegiz / MAX Sport 4 Bulgar. / ONE2 Sport İsrail / SK 2

01:15 | Brezilya Seria A | Botafogo - Gremio | PFC İnternacional

VOLEYBOL
15:00 | Çin - Türkiye | S Sport 2 /S Sport+ / SK 3 / Polsat Sport

16:30 | Erkekler Gümüş Ligi | Azerbaycan - Gürcistan | İdman TV

16:30 | Erkekler Altın Ligi | Türkiye - Belçika | TRT Spor

18:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Rusya - Bulgaristan | Match TV / SK 1

20:30 | Kadınlar Altın Ligi | İspanya - Azerbaycan | İdman TV

HENTBOL
19:00 | Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - Makedonya | EHF TV
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
13 HAZİRAN PERŞEMBE

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL
19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Avusturya - Brezilya | TRT Spor / beIN Sports MENA 4-11 / RAI Sport / RAI Sport+ / M4 Sport / RTS 2 Serbia / YLE TV2 / ZDF / TVP Sport

22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Afrika - Çin | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / C More Football / Canal+ Sport Fransa / DR3 HD / TVP Sport / RTSH Sport / ZDF / M4 Sport Macar. / TVP Sport / BBC*RED button

22:00 | İspanya Pley Off Yarı Final | Mallorca - Albacete | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 3 / Canal+Sport / M4 Sport Macar. / SK 2 / ESPN

BASKETBOL
21:00 | Super Lig Play Off Final | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 1 / Sport 2 Israil

04:00 | NBA Final | GS Warriors - Toronto Raptors | S Sport / S Sport+ / beIN Sports MENA 1-13-14 / beIN Sports France 1 / SK 1 / Diema Sport / ESPN İnternacional / Setanta Sports+ / Sport+ Almanya / Eleven Sports 2 Belçika
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
14 HAZİRAN CUMA


TV'De #SporEkranı




FUTBOL

15:00 | Çin Süper Ligi | Shanghai SIPG - Evergrande | S Sport Plus

16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Japonya - İskoçya | Eurovision Sport Web TV

19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Jamaika - İtalya | Eurovision Sport Web TV / TRT Spor

21:20 | FIFA U20 Dünya Kupası | İtalya - Ekvador | TRT Spor HD

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İngiltere - Arjantin | Eurovision Sport Web TV

03:30 | Copa America | Brezilya - Bolivya | TRT Spor HD / Varzish Sport / Match TV Rusya


BASKETBOL

16:00 | Basketbol 1. Ligi Play-Off Final | OGM Orman - İTÜ | TBF TV Youtube

21:00 | Yunanistan Basketbol Ligi Play-Off | Panathinaikos - Promitheas | Laola1 Web TV

02:00 | WNBA | Washington Mystics - Seattle Storm | NBA TV

05:00 | WNBA | Phoenix Mercury - LA Sparks | NBA TV


TENİS

12:00 | ATP Stuttgart | D.Kudla - M.Berrettini | Sportstv

12:00 | WTA Hertogenbosch | P.Hercog - A.Riske | Bein Sports 4

13:00 | WTA Nottingham | A.Tomljanovic - T.Maria | Bein Sports 2

13:30 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - A.Rus | Bein Sports 4

14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - L.Pouille | Sportstv

15:00 | WTA Nottingham | K.Mladenovic - D.Vekic | Bein Sports 2

15:30 | WTA Hertogenbosch | 3.Maç | Bein Sports 4

16:00 | ATP Stuttgart | D.Brown - F.Auger Aliassime | Sportstv

17:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - E.G.Ruse | Bein Sports 2

17:30 | WTA Hertogenbosch | 4.Maç | Bein Sports 4

18:30 | ATP Stuttgart | M.Fucsovics - M.Raonic | Sportstv

19:00 | WTA Nottingham | M.Sakkari - J.Brady | Bein Sports 2

19:30 | WTA Hertogenbosch | K.Flipkens - E.Rybakina | Bein Sports 4


RUGBY

12:55 | NRL | NQ Cowboys - Wests Tigers | FOX Sports HD


BEYZBOL

02:10 | MLB | NY Mets - St.Louis Cardinals | FOX Sports HD


BUZ HOKEYİ

03:00 | NHL Stanley Cup Final | St.Louis Blues - Boston Bruins | FOX Sports HD


ESPOR

17:00 | LOL Akademi Ligi | Team Aurora - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

18:00 | LOL Akademi Ligi | Dark Passage - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

19:00 | LOL Akademi Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

20:00 | LOL Akademi Ligi | İstanbul Wild Cats - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

21:00 | LOL Akademi Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube


DİĞER SPORLAR

16:00 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport

20:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Güney Kıbrıs | Fight Box

11:50 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2


TV PROGRAMLARI

07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor

07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD

08:30 | Tenis Programı | Tenis Dünyası | TRT Spor HD

09:15 | Spor Programı | Spor Her Yerde | TRT Spor HD

09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV

10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV

10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV

11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor

11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD

13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber

13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD

14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus

14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV

14:00 | Futbol Programı | Transfer Hattı | A Spor

14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor

14:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD

15:00 | Basketbol Programı | NBA'de Bugün | Tivibu Spor

16:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor

16:00 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD

17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV

17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD

18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber

18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor

18:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD

20:50 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD

21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor

21:00 | Futbol Programı | Transfer Market | Tivibu Spor

21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber

22:00 | Spor Programı | Fenerbahçe WinWin | Star TV / FB TV

23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor

23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor

23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv

23:30 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD

00:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
15 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ

TV'De #SporEkranı


FUTBOL
14:30 | Toulon U21 Turnuvası | Meksika - İrlanda | Bein Sports 1
16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Hollanda - Kamerun | Eurovision Sport Web TV
17:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Japonya | Bein Sports 1
18:50 | FIFA U20 Dünya Kupası | Ukrayna - Güney Kore | TRT Spor HD
22:00 | Copa America | Venezuela - Peru | TRT Spor HD / IRIB Varzish
22:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Malaga - Deportivo | Bein Sports 1
22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Kanada - Yeni Zelanda | Eurovision Sport Web TV
01:00 | Copa America | Arjantin - Kolombiya | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIB Varzish / Match TV Rusya

BASKETBOL
17:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
22:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart
03:00 | WNBA | Dallas Wings - Atlanta Dream | S Sport Plus / S Sport 2

TENİS
12:00 | WTA Hertogenbosch | A.Riske - V.Kudermetova | Bein Sports 4
14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - M.Berrettini | Sportstv
14:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - E.Rybakina | Bein Sports 4
14:00 | WTA Nottingham | T.Maria - D.Vekic | Bein Sports 2
16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Raonic | Sportstv
16:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2

BEYZBOL
20:10 | MLB | Tampa Bay Rays - LA Angels | FOX Sports HD
23:05 | MLB | Washington Nationals - Arizona DB | FOX Sports HD

BOKS
21:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | M.Briedis - K.Glowacki | DMAX Türkiye
22:00 | IBF Tüy Sıklet | J.Warrington - K.Galahad | S Sport Plus / S Sport 2
22:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | Y.Dorticos - A.Tabiti | DMAX Türkiye

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - İstanbul Wild Cats | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

DİĞER SPORLAR
16:45 | Global Champions League | Stockholm | Bein Sports Max 1
20:30 | Global Champions Tour | Stockholm | Bein Sports Max 1 / Eurosport 2
14:45 | Macaristan Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
16:30 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2
22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport
23:45 | WWE | WWE Smackdown | S Sport
12:20 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2
14:00 | Kağıthane Sadabad Yağlı Güreşleri | | Tek Rumeli TV
10:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
17:00 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
23:00 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
04:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:25 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD
16:30 | Basketbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
17:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV
19:00 | Basketbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
20:50 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
16 HAZİRAN 2019 PAZAR

TV'De #SporEkranı



FUTBOL
10:00 | Mali Genel Kurul | Fenerbahçe | FB TV
16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İsveç - Tayland | TRT Spor HD / Eurovision Sport Web TV
19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | ABD - Şili | TRT Spor HD / Eurovision Sport Web TV
19:30 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası | Polonya - Belçika | UEFA.tv
20:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Albacete - Mallorca | Bein Sports 1
22:00 | Copa America | Paraguay - Katar | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIBVarzesh
22:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası | İtalya - İspanya | UEFA.tv
01:00 | Copa America | Uruguay - Ekvador | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIBVarzesh / Match TV Rusya

TENİS
13:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - A.Riske | Bein Sports 4
13:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2
15:00 | WTA Nottingham | Final | Bein Sports 2
16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Berrettini | Sportstv
17:00 | WTA Nottingham | Final | Bein Sports 2

HENTBOL
19:00 | Hentbol Erkekler Avrupa Şampiyonası Eleme | Türkiye - Makedonya | EHF TV

BEYZBOL
20:10 | MLB | Detroit Tigers - Cleveland Indians | FOX Sports HD
23:05 | MLB | SF Giants - Milwaukee Brewers | FOX Sports HD

RUGBY
09:05 | NRL | Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs | FOX Sports HD

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Dark Passage - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | İstanbul Wild Cats - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

MOTOR SPORLARI
10:10 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
13:10 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
14:00 | Red Bull Air Race | 14.Round | S Sport Plus
15:10 | 24 Saat Le Mans | 4.Yayın | Eurosport
16:00 | Red Bull Air Race | Final | S Sport Plus / S Sport

MOTOSİKLET
12:00 | Moto3 | Katalunya | S Sport
13:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | Letonya | Eurosport 2
13:20 | Moto2 | Katalunya | S Sport
15:00 | MotoGP | Yarış | S Sport Plus
16:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | 2.Yayın | Eurosport 2
16:00 | FIA Dünya Rallycross Şampiyonası | Norveç | S Sport 2
17:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | 3.Yayın | Eurosport 2

DİĞER SPORLAR
21:00 | Diamond League (Elmas Lig) | Rabat | S Sport Plus / S Sport 2
14:30 | Macaristan Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport 2
16:45 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 8.Etap | Eurosport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:40 | Spor Programı | Sporun Kadınları | TRT Spor HD
12:00 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
13:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
17:30 | Futbol Programı | Kırmızı Çizgi | Life Plus TV
17:50 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
20:00 | Futbol Programı | Almanya Şampiyonluk Kutlaması | GS TV
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
21:00 | Tartışma Programı | Binali Yıldırım - Ekrem İmamoğlu | Fox TV HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
21:15 | Spor Programı | Spor Öğreniyorum | BJK TV
22:00 | Spor Programı | Adanmış Hayatlar | GS TV
22:00 | Spor Programı | Yıldızlar Geçidi | BJK TV
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
17 HAZİRAN PAZARTESİ

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Afrika - Almanya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5-11 / ARD Das Erste (şifresiz, Astra 1N) / BBC *RED button (şifresiz, Astra 2E) / Canal+ France / M4 Sport (şifresiz, Eutelsat 9B, Thor 6, Amos 3) / NRK 1 / DR3 HD / RTE 2 İrlanda (şifresiz Astra 2E, Astra 2F, Eutel Ka-Sat 9A)

19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Çin - İspanya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 4-12 / C More Live / Canal+ Sport France / YLE TV2

19:00 | AFC Cup Zona Yarı Final | Al Wehdat - Al Ahed | Bein Sports MENA 1

19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Sırbistan - Avusturya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 / Bein Sports France 1 / Cuatro (şifrsesiz, Astra 1KR / Astra 1L) / RAI 2 (şifrsesiz Hotbird 13C / Eutelsat 5 West A) / Sport 1 Germany (şifrsesiz Astra 1L / Astra 1M / Eutelsat 9B) / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 2 / TVR HD

20:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Stabek - Tromso | Arena Sport 1 / MAX Norge (Thor 6)

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Almanya - Danmarka | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 /

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Nijarya - Fransa | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four (şifrsesiz, Astra 2E / Astra 2G) / RTE 2 İrlanda / TF1 (suiesse) (şifrsesiz Eutelsat 33E) / TF1 Fransa / Canal+ France / YLE TV2

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Kore - Norveç | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5-12 / BBC *RED button / C More Live / Canal+ Sport France / DR3 HD / Bein Sports France 1 / Cuatro / DR 1 (şifrsesiz, SES 5 / Thor 6 / WGS 3) // RTS 2 Serbia / Sport 1 Israil / RAI 2 / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD

02:00 | Copa America | Japonya - Şili | TRT Spor / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / Match TV / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

02:05 | CONCACAF Gold Cup | Curaçao - El Salvador | Sport 2 Israil / FreeSports UK (şifrsesiz Astra 2E) / Fox Sports 1-4 Niderland / SK 1 / Arena Sport 1

04:35 | CONCACAF Gold Cup | Jamayka - Honduras | Sport 2 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1

BASKETBOL
20:00 | Süper Ligi Play-Off Final | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 2 Israil / SportKlub Poland

22:00 | İspanya Super Ligi Play Off Final | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 1 / Sport 4 Israil / SportKlub Poland

Proqramlar
14:00 | Gündem Futbol | TRT Spor

14:00 | Transfer Hattı | A Spor

16:00 | Transfer Günlüğü | TRT Spor

21:00 | beIN Transfer | Bein Sports Haber

21:00 | Basketbol Gecesi | Sports tv

23:55 | Transfer Gündemi | TRT Spor
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
9,415
Beğeniler
322
Puanlar
83
18 HAZİRAN SALI

TV DE BUGUN SPOR EKRANI


FUTBOL
14:30 | AFC Cup Zona Yarı Final | Ceres-Negros - Hanoi FC | Bein Sports MENA 2 / Fox Sports 2 Malayziya (İP TV)

15:00 | AFC Şampiyonlar Ligi son 16lar | Guangzhou - Shandong Luneng | Bein Sports MENA 3 / Al Kass Three (Badr 4 12245 V, Nilesat 201 11919 H)

16:30 | Ali Koç Basın Toplantısı | FB TV

19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Romanya - Hırvatistan | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 1 / Cuatro (şifrsesiz, Astra 1KR / Astra 1L) / HRT 2 / ERT Sports / Sport 1 Germany (şifrsesiz Astra 1L / Astra 1M / Eutelsat 9B) / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İngiltere - İspanya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-12 / Bein Sports France 1 / IRIB Varzesh / Sport 1 Germany / Cuatro / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / RAI Sport / RAI Sport+ / UA Pershiy (şifrsesiz, Astra 4A ; Amos 3) / W9 Fransa (şifrsesiz, Astra 1N, Hotbird 13C, Eutelsat 5 W A) / W9 Suisse (şifrsesiz, Eutelsat 9B)

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İtalya - Brezilya | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four / BNT 3 / RAI 2 / TMC Fransa

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Jamayka - Avusturalya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5 / BBC *RED button

00:30 | Copa America | Bolivia - Peru | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 3-4 max / Arena Sport 1 / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

02:35 | CONCACAF Gold Cup | Panama - Trinidad Tobago | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

03:30 | Copa America | Brezilya - Venezuela | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Match TV / Bolivia TV / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

05:05 | CONCACAF Gold Cup | ABD - Guyana | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

VOLEYBOL
19:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Türkiye - Belçika | S Sport 2 / S Sport+ / SK 3 / Polsat Sport
 

Çevrimiçi istatistikler

Çevrimiçi üyeler
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçiler
9

Çevrimiçi üyeler

Şu anda hiç çevrimiçi üye yok.

Forumu ziyaret eden üyeler [24Saat]

  1. 20 Eylül 2019, 12:57 AM

    zeid_max

  2. 19 Eylül 2019, 11:47 PM

    canerci

  3. 19 Eylül 2019, 11:02 PM

    kurtulus_07

  4. 19 Eylül 2019, 10:45 PM

    osmanke

  5. 19 Eylül 2019, 10:44 PM

    keremoli

  6. 19 Eylül 2019, 10:41 PM

    sardaccio

  7. 19 Eylül 2019, 10:05 PM

    samsungq65

  8. 19 Eylül 2019, 9:54 PM

    DreamSAT

  9. 19 Eylül 2019, 9:44 PM

    ScOrPy

  10. 19 Eylül 2019, 9:36 PM

    veliyıldırım

  11. 19 Eylül 2019, 9:29 PM

    turan45

  12. 19 Eylül 2019, 9:02 PM

    DreAmMax

  13. 19 Eylül 2019, 9:00 PM

    cafi

  14. 20 Eylül 2019, 3:24 AM

    ramadan güdücü

  15. 19 Eylül 2019, 8:39 PM

    CoLoMBo

  16. 19 Eylül 2019, 8:39 PM

    Resultürk

  17. 19 Eylül 2019, 8:39 PM

    yasargullu

  18. 19 Eylül 2019, 8:35 PM

    safinaz

  19. 19 Eylül 2019, 8:25 PM

    macmac

  20. 19 Eylül 2019, 8:21 PM

    uyducu2010

  21. 19 Eylül 2019, 8:16 PM

    CoSmicMax

  22. 19 Eylül 2019, 8:14 PM

    hajo8697

  23. 19 Eylül 2019, 8:03 PM

    DreAmLoweR

  24. 19 Eylül 2019, 7:54 PM

    İmparaTOR

  25. 19 Eylül 2019, 7:35 PM

    star2

  26. 19 Eylül 2019, 7:31 PM

    islimyeli

  27. 19 Eylül 2019, 7:29 PM

    baba1

  28. 19 Eylül 2019, 7:18 PM

    aycan54

  29. 19 Eylül 2019, 7:18 PM

    sadem

  30. 19 Eylül 2019, 7:14 PM

    mamBa>>46

  31. 19 Eylül 2019, 7:11 PM

    birali

  32. 19 Eylül 2019, 7:06 PM

    GioppyGio®

  33. 19 Eylül 2019, 7:02 PM

    tantan

  34. 19 Eylül 2019, 6:48 PM

    juventinos68

  35. 19 Eylül 2019, 6:47 PM

    RasheDaD®

  36. 19 Eylül 2019, 6:43 PM

    eerol

  37. 19 Eylül 2019, 6:41 PM

    Memo®ist

  38. 19 Eylül 2019, 6:39 PM

    Mehmet

  39. 19 Eylül 2019, 6:29 PM

    liderkom

  40. 19 Eylül 2019, 6:21 PM

    asderfor

  41. 19 Eylül 2019, 6:13 PM

    SkyBoxSAT

  42. 19 Eylül 2019, 6:10 PM

    Mehmetkarahanlı

  43. 19 Eylül 2019, 6:04 PM

    milan66

  44. 19 Eylül 2019, 5:58 PM

    Cahit/İZMİR***

  45. 19 Eylül 2019, 5:34 PM

    papin

  46. 19 Eylül 2019, 5:16 PM

    şampiyon>>®

  47. 19 Eylül 2019, 5:01 PM

    keskin

  48. 19 Eylül 2019, 4:41 PM

    yunus

  49. 19 Eylül 2019, 4:30 PM

    mr_strauss

  50. 19 Eylül 2019, 4:27 PM

    Krzychu

General chit-chat
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
  • DreamSAT DreamSAT:
    kolay gelsin ve hayırlı cumalar
  • DreamSAT DreamSAT:
    @Resultürk, ustama iyi aksamlar
  • Resultürk Resultürk:
    Ama iki backupu da ard arda yüklemeyi başardım.Şimdi de onların ayarları ile uğraşacağım...
  • Resultürk Resultürk:
    Özür dilerim,bir gözüm hep burada olsa da, openMultiboota backup yükleme çabası içindeydim..
  • DreAmMax DreAmMax:
    kolay gelsin
  • DreAmMax DreAmMax:
    resul ustama iyi aksamlar
  • Resultürk Resultürk:
    Evet haklısın:İyi bir tesbit..Bende beğendim..
  • CoLoMBo CoLoMBo:
    hepimizin rengi aynı olmasın dedim
  • CoLoMBo CoLoMBo:
    yazının rengini degistirdim
  • Resultürk Resultürk:
    Bendeki de evham işte..
  • Resultürk Resultürk:
    "Test,deneme!" yazınca merak ettim..
  • CoLoMBo CoLoMBo:
    geldim resul ustam ve iyi aksamlar
  • Resultürk Resultürk:
    Ne oldu CoLoMBo?.. "İyi saatte olsunlar" mı geldi buraya?..:okeye:
  • Resultürk Resultürk:
    İyi akşamlar dost...
  • CoLoMBo CoLoMBo:
    test deneme
  • Resultürk Resultürk:
    Yok be ..Hükümet sansürü mü var?..Özgürlük platformu burası..
  • CoLoMBo CoLoMBo:
    iyi haftalar
  • CoLoMBo CoLoMBo:
    ustalarıma iyi aksamlar olsun
  • CoSmicMax CoSmicMax:
    sen yazınca senden kuvvet buluyoruz valla
  • CoSmicMax CoSmicMax:
    buraya hep biz yazınca kızacaklar diye tedirgin oluyoruz
  • CoSmicMax CoSmicMax:
    ihsallah ustam yalnız kalmayalimda
  • Resultürk Resultürk:
    İnanın ben de özlüyorum..
  • Resultürk Resultürk:
    İşleri biraz toparlamaya başladım.Bundan böyle sık sık görüşeceğiz..
    DreamSAT DreamSAT: kolay gelsin ve hayırlı cumalar