Neler yeni

Uydu Max Sat

Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj

❖NEWS SPORTS❖ TV'de Futbol ve Spor Ekranı

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#1
27.08.2018 | PAZARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Başakşehir - Akhisarspor | beIN Sports 1
19.15 | Spor Toto 1.Lig | Karabükspor - Altınordu | beIN Sports Max 1
21.15 | İspanya La Liga | Levante - Celta Vigo | beIN Sports 3 & Canal+ Sport 2 HD
21.30 | İtalya Serie A | Roma - Atalanta | beIN Sports 2 & CBC Sport HD & Arena Sport 1 & Eleven Sports 1 Poland HD
21.30 | Almanya 2.Bundesliga | Hamburg - Arminia Bielefeld | Eleven Sports 3 Poland
21.45 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor | beIN Sports 1 & beIN Sports 4K & beIN Sports France 2 HD & SportKlub 2 & Look Plus / HD & Sport 3 Israel & Digi Sport 2
21.45 | Fransa Ligue 2 | Valenciennes - Ajaccio | Arena Sport 2
22.00 | İngiltere Premier Lig | Manchester United - Tottenham | S Sport & İdman TV & Varzish Sport HD & Match TV & Canal+ Sport HD & Irib Varzesh & IR See+
23.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Huesca | beIN Sports 4 & Eleven Sports 2 Poland HD

BİSİKLET

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

19.00 | Futbol Anadolu | TRT Spor

21.30 | Dakika Skor | TRT Spor

23.30 | Takım Oyunu | TRT Spor

23.30 | Derin Futbol | Beyaz TV

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.45 | Yüz Yüze Futbol | TRT Spor
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#2
28.08.2018 | SALI | TV FUTBOL EKRANI

14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Karaman Bld - Yozgatspor | A Spor
16.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Karadeniz Ereğli Bld - Çankırıspor | A Spor
21.30 | Bastian Schweinsteiger Jübile Maçı | Bayern Münih - Chicago Fire | Arena Sport 4 & RTL / HD
21.30 | İngiltere Lig Kupası | Swansea - Crystal Palace | beIN Sports 2 & Arena Sport 5
21.45 | İngiltere Lig Kupası | Wimbledon - West Ham | beIN Sports 1
22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Dinamo Kiev - Ajax (1-3) | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & Arena Sport 1
22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Dinamo Zagreb - Young Boys (1-1) | Arena Sport 2 & SRF Zwei / HD
22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | AEK Atina - Videoton (2-1) | Arena Sport 3 & M4 Sport
01.30 | Copa Libertadores | Santos - Independiente DV | S Sport & Arena Sport 1
03.45 | Copa Libertadores | Atletico Nacional - Atletico Tucuman | S Sport & Arena Sport 1

BİSİKLET

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İspanya'dan Futbol | beIN Sports Haber

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

19.00 | İngiltere'den Futbol | beIN Sports Haber

19.30 | Hedef Süper Lig | TRT Spor

21.00 | 90 A | A Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.00 | Son Sayfa | A Spor

00.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#3
29.08.2018 | ÇARŞAMBA | TV FUTBOL EKRANI

14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Yeni Amasyaspor - Kırıkkale Büyük Anadoluspor | A Spor

15.15 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Kilis Bld - Diyarbakır Yolspor | A Spor

18.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Isparta Davrazspor - Kale Bld | A Spor

21.45 | İngiltere Lig Kupası 2.Tur | Nottingham Forest - Newcastle | beIN Sports 1 & Arena Sport 4 & Eleven Sports 1 Poland HD

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | PAOK - Benfica (1-1) | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & Arena Sport 1 & M4 Sport & HRT TV2 & TVP Sport / HD & Polsat Sport Premium 1 HD

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | PSV Eindhoven - BATE Borisov (3-2) | Arena Sport 3 & Polsat Sport Premium 2 HD

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Salzburg - Crvena Zvezda (0-0) | SRF Zwei HD & RTS Deux HD & Polsat Sport Premium 3 HD

01.30 | Copa Libertadores | River Plate - Racing Club | S Sport & Arena Sport 1

03.45 | Copa Libertadores | Corinthians - Colo Colo | S Sport & Arena Sport 1

BİSİKLET

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 5.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İtalya'dan Futbol | beIN Sports Haber

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

21.00 | Transfer Raporu | A Spor

21.00 | Ters Köşe | Tivibu Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | Futbolun Zirvesi | TRT Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.00 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

01.30 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#4
30.08.2018 | PERŞEMBE | TV FUTBOL EKRANI

17.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Ufa - Rangers (0-1) | Match TV
19.30 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | RB Leipzig - Zorya Luhansk (0-0) | 2+2
20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | #Qarabağ - FC Sheriff (0-1) | CBC Sport HD
20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Apollon Limassol - Basel (2-3) | Arena Sport 3
20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Molde - Zenit (1-3) | Match TV & Varzish Sport HD
21.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | #Beşiktaş - Partizan (1-1) | Spor Smart HD & Arena Sport 1
21.45 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Bordeaux - Gent (0-0) | Arena Sport 4
01.30 | Copa Libertadores | Libertad - Boca Juniors | S Sport & Arena Sport 1
03.45 | Copa Libertadores | Palmeiras - Cerro Porteno | S Sport & Arena Sport 1

ATLETİZM

21.00 | Diamond League | Zurich | S Sport

BİSİKLET

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

19.00 | 1.Lig Gündemi | TRT Spor

20.00 | Oyun Kurucu | beIN Sports Haber

20.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

20.00 | Basın Merkezi | TRT Spor

22.50 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#5
31.08.2018 | CUMA | TV FUTBOL EKRANI

14.00 | UEFA Avrupa Ligi | Kura Çekimi | Eurosport / HD & CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & Arena Sport 1 & Eurosport 1 Germany / HD & Sky Sport News DE / HD
19.15 | Spor Toto 1.Lig | Afjet Afyonspor - Boluspor | beIN Sports Max 1
19.30 | Almanya 2.Bundesliga | Ingolstadt - Erzgebirge Aue | Eleven Sports 1 Poland HD
21.00 | İspanya La Liga | Getafe - Real Valladolid | beIN Sports 3 & Eleven Sports 2 Poland HD
21.00 | Fransa Ligue 2 | Valenciennes - Clermont Foot | Arena Sport 5
21.30 | İtalya Serie A | Milan - Roma | beIN Sports 2 & CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & Arena Sport 1 & Eleven Sports 1 Poland HD
21.30 | Almanya Bundesliga | Hannover 96 - Borussia Dortmund | S Sport Plus & İdman TV

21.30 | Belçika Pro Lig | Zulte Waregem - Club Brugge | S Sport Plus & Arena Sport 4

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Yeni Malatyaspor - Atiker Konyaspor | beIN Sports 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Osmanlıspor - Gençlerbirliği | beIN Sports Max 1

21.45 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Nice | beIN Sports 4 & Arena Sport 3

21.45 | İngiltere Championship | Leeds United - Middlesbrough | beIN Connect

23.00 | İspanya La Liga | Villarreal - Girona | beIN Sports 3 & Eleven Sports 2 Poland HD

23.00 | İspanya La Liga | Eibar - Real Sociedad | beIN Sports Max 2

ATLETİZM

21.00 | Diamond League | Belçika | S Sport

BİSİKLET

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Ajans Saati | TRT Spor

21.00 | Artı Futbol | A Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | İleri Üçlü | TRT Spor

23.00 | Transfer Raporu | A Spor

23.30 | Başlama Vuruşu | TRT Spor

00.30 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#6
01.09.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

14.00 | Rusya Premier Lig | Kryliya Sovetov - Anji | Match TV

14.00 | Almanya 2.Bundesliga | Dinamo Dresden - Hamburg | Eleven Sports 2 Poland HD

14.30 | İngiltere Premier Lig | Leicester City - Liverpool | S Sport & İdman TV & Canal+ Sport 2 HD & IR See+

14.35 | Çin Süper Ligi | Hebei China Fortune - Shanghai SIPG | S Sport Plus

16.30 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen - Wolfsburg | S Sport Plus & Eleven Sports 2 Poland HD

16.30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Werder Bremen | Eleven Sports 3 Poland HD

16.30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Freiburg | Eleven Sports 4 Poland HD

16.30 | U21 Süper Lig | Fenerbahçe - Kayserispor | FB TV

17.00 | Spor Toto 1.Lig | Ümraniyespor - Giresunspor | beIN Sports Max 1

17.00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Bournemouth | S Sport & İdman TV & Irib Varzesh & IR See+

17.00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Huddersfield | beIN Sports 2

17.00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Wolverhampton | beIN Sports 4

17.00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Fulham | beIN Sports Max 2

17.00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Southampton | beIN Connect

17.00 | İngiltere Championship | West Bromwich - Stoke City | beIN Connect

17.55 | 2019 Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri | İzlanda - Almanya | ZDF / HD

18.00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - PSG | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & TV5 Monde

19.00 | İtalya Serie A | Bologna - İnter | beIN Sports 4 & CBC Sport HD & Arena Sport 4 & Eleven Sports 2 Poland HD

19.00 | Belçika Pro Lig | Eupen - Standart Liege | S Sport Plus & Arena Sport 5

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Kayserispor | beIN Sports 1 & beIN Sports 4K & beIN Sports France Max 9 HD & Look Plus / HD & Digi Sport 3 & A+ Sport

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Sivasspor | beIN Sports 2

19.15 | Spor Toto 1.Lig | Eskişehirspor - Karabükspor | beIN Sports Max 1

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Elazığspor - Balıkesirspor | beIN Sports Max 2

19.30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Newcastle | S Sport & Varzish Sport HD & Match TV & Canal+ Sport 2 HD & IR See+

19.30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Bayern Münih | S Sport Plus & İdman TV & Türkmenistan Sport HD & Eleven Sports 1 Poland HD

19.30 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Atletico Madrid | beIN Sports 3

19.30 | İngiltere Championship | Millwall - Swansea | beIN Connect & Eleven Sports 3 Poland HD

20.45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Willem II | S Sport Plus

21.00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Nantes | beIN Connect & Arena Sport 4

21.00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Lille | Arena Sport 2

21.30 | İtalya Serie A | Parma - Juventus | beIN Sports 4 & CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Arena Sport 1 & Eleven Sports 1 Poland HD & Irib Varzesh & IR See+

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | beIN Sports 1 & SportKlub 3 & beIN Sports Max 9 HD & Sport 2 Israel / HD & Digi Sport 3 & Fox Sports 2 Africa & Canal+ Sport 1 Africa & A+ Sport

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Aytemiz Alanyaspor - Göztepe | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Altay - Adanaspor | beIN Sports Max 1

21.45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Leganes | beIN Sports 3 & Match TV & Türkmenistan Sport HD & Canal+ Sport 2 HD & Irib TV 3

22.00 | Brezilya Serie A | Gremio - Botafogo RJ | beIN Sports Max 2 & Arena Sport 5

22.00 | Kadınlar Hazırlık Maçı | Fransa - Meksika | beIN Connect

01.00 | Brezilya Serie A | Vasco Da Gama - Santos | beIN Sports 2 & Arena Sport 1

HENTBOL

17.00 | Hentbol Kadınlar Süper Kupa | Muratpaşa Bld - Polatlı Bld | Çay TV

YARIŞ

13.00 | Formula 1 Antrenman Turları | İtalya GP | S Sport

15.15 | Motokros Dünya Şampiyonası | Türkiye | TRT Spor

16.00 | Formula 1 Sıralama Turları | İtalya GP | S Sport Plus & beIN Sports 3 & Tivibu Spor 2 & Spor Smart HD & Turkcell TV & Match TV

BOKS

19.00 | GMC Boks Turnuvası | O.Arslaner - A.Mor | DMAX

19.30 | GMC Boks Turnuvası | Ö.Solmaz - F.Flores | DMAX

20.00 | GMC Boks Turnuvası | K.Cengiz - M.Doussis | DMAX

20.30 | GMC Boks Turnuvası | M.Grabinski - M.Trabeisi | DMAX

21.00 | GMC Boks Turnuvası | J.Gottvald - S.Puetz | DMAX

21.30 | GMC Boks Turnuvası | K.Engizek - T.Larchet | DMAX

BİSİKLET

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 8.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

14.15 | Gol | NTV

18.00 | Maç Günü | A Spor

18.30 | Orta Nokta | Tivibu Spor

21.00 | Stadyum Özel | TRT Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

21.05 | %100 Futbol | NTV

21.15 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Stadyum | TRT Spor

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spor
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#7
02.09.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI

13.00 | İspanya La Liga | Levante - Valencia | beIN Sports 1 & CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & Eleven Sports 2 Poland HD
13.00 | U16 Hazırlık Maçı | Fenerbahçe - Altınordu | FB TV
14.00 | İskoçya Premier Lig | Celtic - Rangers | Arena Sport 1
14.30 | Almanya 2.Bundesliga | Saint Pauli - Köln | Eleven Sports 3 Poland HD
14.35 | Çin Süper Ligi | Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
15.00 | U15 Hazırlık Maçı | Fenerbahçe - Altınordu | FB TV
15.30 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Arsenal | S Sport & Canal+ Sport 2 HD & IR See+

15.30 | Belçika Pro Lig | Anderlecht - Antwerp | S Sport Plus & Arena Sport 3

15.30 | Hollanda Eredivisie | Vitesse - Ajax | S Sport Plus

16.00 | Fransa Ligue 1 | Saint Etienne - Amiens | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

16.00 | TFF 3.Lig | Batman Petrolspor - Karaköprü Bld | TRT Kürdi / HD

16.30 | Spor Toto 1.Lig | Hatayspor - Gazişehir Gaziantep FK | beIN Sports Max 1

16.30 | Almanya Bundesliga | RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf | S Sport Plus & Eleven Sports 2 Poland HD

17.00 | TFF 2.Lig | Darıca Gençlerbirliği - Tokatspor | TV 41

17.00 | TFF 2.Lig | Manisa BB - Zonguldak Kömürspor | tvDEN

17.15 | İspanya La Liga | Alaves - Espanyol | beIN Sports 3 & CBC Sport HD

18.00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Manchester United | S Sport & İdman TV & Irib Varzesh & IR See+

18.00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Tottenham | beIN Sports 4

18.00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Bordeaux | beIN Sports Max 2 & Arena Sport 2

19.00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Udinese | beIN Sports Max 1 & Arena Sport 4 & Eleven Sports 2 Poland HD

19.00 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Hertha Berlin | S Sport Plus & Canal+ Sport HD

19.00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Match TV & Varzish Sport HD

19.15 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Başakşehir | beIN Sports 1 & Fox Sports 2 Africa

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Ankaragücü | beIN Sports 2

19.30 | İspanya La Liga | Barcelona - Huesca | beIN Sports 3 & CBC Sport HD & Türkmenistan Sport HD & Eleven Sports 1 Poland HD & Irib Varzesh

19.30 | Ukrayna Premier Lig | Dinamo Kiev - Karpaty Lviv | 2+2

20.00 | TFF 2.Lig | Samsunspor - Amedspor | Haberaks TV

20.30 | Portekiz Premier Lig | Nacional - Benfica | RTP Internacional Hotbird

21.30 | İtalya Serie A | Lazio - Frosinone | beIN Connect & Arena Sport 4 & Eleven Sports 3 Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Sampdoria - Napoli | beIN Connect & Arena Sport 2 & Eleven Sports 1 Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Chievo - Empoli | Eleven Sports 4 Poland HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Beşiktaş | beIN Sports 1 & SportKlub 2 & beIN Sports France Max 9 HD & Sport 1 Israel & Tring Sport 2 HD & Fox Sports 2 Africa

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Çaykur Rizespor | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Adana Demirspor - İstanbulspor | beIN Sports Max 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Altınordu - Denizlispor | beIN Sports Max 2

21.45 | İspanya La Liga | Real Betis - Sevilla | beIN Sports 3 & CBC Sport HD & Türkmenistan Sport HD & Eleven Sports 2 Poland HD

22.00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Marsilya | beIN Sports 4 & Varzish Sport HD & Match TV & Arena Sport 3

22.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - Fluminense | beIN Connect

22.30 | Portekiz Premier Lig | Porto - Moreirense | S Sport Plus

01.00 | Brezilya Serie A | Cruzeiro - Internacional | beIN Sports 2 & Arena Sport 1

YARIŞ

12.00 | Motokros Dünya Şampiyonası | Türkiye | Eurosport 2 / HD

13.00 | Porsche Süper Cup | İtalya | Eurosport 2 / HD

15.00 | Motokros Dünya Şampiyonası | Türkiye | TRT Spor & Eurosport 2 / HD

16.10 | Formula 1 Yarış | İtalya GP | S Sport Plus & beIN Sports 2 & Tivibu Spor 2 & Spor Smart HD & Turkcell TV & İdman TV & Match TV

BİSİKLET

13.00 | İspanya Bisiklet Turu | 9.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

14.15 | Futbol Aktüel | NTV

18.00 | Maç Günü | A Spor

19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

21.45 | Dakika Skor | TRT Spor

23.00 | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Stadyum | TRT Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spo
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#9
06.09.2018 | PERŞEMBE | TV FUTBOL EKRANI

17.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 1 | Kazakistan - Gürcistan | 1 TV Georgia & SportKlub 1

18.30 | Basın Toplantısı | Mircea Lucescu | TRT Spor & A Spor & beIN Sports Haber & Tivibu Spor

19.00 | Antrenman | Türkiye | A Spor & TRT Spor

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Ermenistan - Liechtenstein | SportKlub 1

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 1 | Almanya - Fransa | Varzish Sport HD & Match TV & ZDF / HD & SportKlub 3 & IR See+ & Irib Varzesh

21.45 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 1 | Çekya - Ukrayna | Kanal Ukraine / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Cebelitarık - Makedonya | SportKlub 2

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Slovenya - Bulgaristan | BNT HD & BNT 1

21.45 | Hazırlık Maçı | Portekiz - Hırvatistan | SportKlub 1

01.00 | Brezilya Serie A | Santos - Gremio | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

BİSİKLET

15.00 | Britanya Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport 2 / HD

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 12.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

20.30 | Basın Merkezi | TRT Spor

21.00 | Futbol A | A Spor

21.00 | Avrupa Futbolu Ekranı | TRT Spor

21.30 | 1.Lig Gündemi | TRT Spor

22.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

01.00 | Spor Gecesi | 360
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#10
07.09.2018 | CUMA | TV FUTBOL EKRANI

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 3 | #Azerbaycan - Kosova | CBC Sport HD & Polsat Sport News HD

19.00 | Avrupa U21 Şampiyonası Elemeleri | Türkiye U21 - Güney Kıbrıs U21 | Yayın Yok

19.00 | Avrupa U21 Şampiyonası Elemeleri | Sırbistan U21 - Makedonya U21 | Arena Sport 1

19.00 | Avrupa U21 Şampiyonası Elemeleri | Polonya U21 - Faroe Adaları U21 | Polsat Sport Extra / HD

20.00 | Hazırlık Maçı | Almanya U21 - Meksika U21 | Sport 1 Germany / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi | #Türkiye - Rusya | Varzish Sport HD & Channel 1 Russia / HD & ORT TV & Polsat Sport Extra / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 3 | İtalya - Polonya | Match TV & RAI 1 / HD & SportKlub 3 & Polsat Sport / HD & TVP Sport / HD & IR See+

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 4 | Litvanya - Sırbistan | SportKlub 1

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 4 | Romanya - Karadağ | Polsat Sport News / HD

TENİS

23.00 | Amerika Açık Tek Erkekler Yarı Final | Rafael Nadal - Juan Martin Del Potro | DMAX & Eurosport / HD

02.00 | Amerika Açık Tek Erkekler Yarı Final | Kei Nishikori - Novak Djokovic | DMAX & Eurosport / HD & Varzish Sport HD

BİSİKLET

15.30 | Britanya Bisiklet Turu | 5.Etap | Eurosport 2 / HD

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 13.Etap | Eurosport / HD

21.00 | Quebec Grand Prix | Kanada | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

20.30 | Başlama Vuruşu | TRT Spor

21.00 | Milli Maça Doğru | A Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.30 | Artı Futbol | A Spor

23.30 | Maçın Ardından | TRT Spor

23.45 | Milli Maç Özel | beIN Sports Haber

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spor

00.30 | İleri Üçlü | TRT Spor

01.00 | Son Sayfa | A Spor

01.00 | Spor Gecesi | 360
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#11
08.09.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

15.30 | TFF 2.Lig | Gümüşhanespor - Samsunspor | TRT Spor

16.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 3 | Kuzey İrlanda - Bosna Hersek | SportKlub 1 & Polsat Sport / HD

16.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Güney Afrika - Libya | Arena Sport 3

16.30 | TFF 2.Lig | İnegölspor - Gaziantepspor | Kanal 16

16.30 | TFF 3.Lig | Gölcükspor - Kocaelispor | Kocaeli TV

17.00 | İngiltere EFL League 1 | Blackpool - Bradford City | beIN Sports 1 & SportKlub 3

19.00 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 2 | İsviçre - İzlanda | Varzish Sport HD & Match TV & SRF Zwei HD & SportKlub 1 & RTS Deux HD & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh

19.00 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | Finlandiya - Macaristan | M4 Sport / HD & SportKlub 3 & Polsat Sport Extra / HD

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Belarus - San Marino | Polsat Sport News HD

21.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Mısır - Nijer | Arena Sport 3

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 4 | İngiltere - İspanya | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & SportKlub 1 & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | SportKlub 3 & Polsat Sport News HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Lüksemburg - Moldova | Polsat Sport Extra / HD

22.00 | Brezilya Serie A | Sport Recife - Cruzeiro | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

23.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Fas - Malawi | Arena Sport 3

01.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - Bahia | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

BASKETBOL

18.30 | DBB Süper Cup 3.Lük Maçı | İtalya - Almanya | S Sport

21.00 | DBB Süper Cup Final | Çekya - Türkiye | S Sport

02.00 | Kadınlar Hazırlık Maçı | ABD - Kanada | NBA TV

HENTBOL

17.30 | Hentbol Erkekler Süper Kupa | Beşiktaş Mogaz - Göztepe | Çay TV

20.30 | Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Muratpaşa Bld - HC Podravka | EHF TV

YARIŞ

14.30 | DTM 1.Yarış | Almanya | S Sport Plus

15.10 | Moto GP Sıralama Turları | İtalya | S Sport

18.15 | Superbike Britanya | Silverstone | Eurosport 2 / HD

BOKS

23.00 | Matchroom Boks Gecesi | Amir Khan - Samuel Vargas | S Sport

01.00 | WWE Raw | S Sport

02.45 | WWE Smackdown | S Sport

05.00 | UFC Dövüş Serisi | Tyron Woodley - Darren Till | S Sport

BİSİKLET

13.45 | İspanya Bisiklet Turu | 14.Etap | Eurosport / HD

14.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

17.00 | Britanya Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport 2 / HD

20.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

14.15 | Gol | NTV

19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

21.00 | Takım Oyunu | A Spor

21.00 | Stadyum | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | Hafta Biterken | TRT Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#12
09.09.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI

10.30 | Sesi Görenler B1 Futbol Ligi | Turged - İzmir Çağdaş | TRT Spor

14.00 | İngiltere EFL League 1 | Oxford United - Coventry | beIN Sports 1

16.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 1 | Ukrayna - Slovakya | Varzish Sport HD & Match TV & SportKlub 1 & Polsat Sport Extra / HD & Irib Varzesh & Kanal Ukraine / HD

16.15 | U15 Gelişim Ligi | Bursaspor - Başakşehir | Bursaspor TV

16.30 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Ruanda - Fildişi Sahili | Arena Sport 3

17.00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Altınordu | TRT Spor

19.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 4 | Danimarka - Galler | Match TV & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh

19.00 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Bulgaristan - Norveç | Varzish Sport HD & BNT HD & BNT 1

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 1 | Gürcistan - Letonya | 1 TV Georgia & Polsat Sport News HD

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Makedonya - Ermenistan | SportKlub 1

19.30 | Basın Toplantısı | Mircea Lucescu | TRT Spor & A Spor & beIN Sports Haber & Tivibu Spor

20.00 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor & A Spor & beIN Sports Haber & Tivibu Spor

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 1 | Fransa - Hollanda | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & SportKlub 1 & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib TV 3

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Güney Kıbrıs - Slovenya | Polsat Sport Extra / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Liechtenstein - Cebelitarık | Polsat Sport News HD

21.45 | Hazırlık Maçı | Almanya - Peru | RTL / HD Deutschland

22.00 | Brezilya Serie A | Palmeiras - Corinthians | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

TENİS

23.00 | Amerika Açık Tek Erkekler Final | Juan Martin Del Potro - Novak Djokovic | DMAX & Eurosport / HD

YARIŞ

13.20 | Moto 2 Yarış | İtalya | S Sport

14.30 | DTM 2.Yarış | Almanya | S Sport Plus

15.00 | Moto GP Yarış | İtalya | S Sport

ATLETİZM

12.00 | Atletizm Büyük Kuzey Koşusu | İngiltere | Eurosport 2 / HD

BİSİKLET

14.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 15.Etap | Eurosport / HD

17.00 | Britanya Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2 / HD

20.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

21.15 | Montreal Grand Prix | Kanada | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

14.15 | Futbol Aktüel | NTV

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

21.00 | Takım Oyunu | A Spor

21.00 | Stadyum | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | Hafta Biterken | TRT Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spor
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#15
23.09.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI


12.00 | U14 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
13.00 | İspanya La Liga | Levante - Sevilla | beIN Sports 1&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Canal+ Sport
13.15 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Utrecht | S Sport Plus
13.30 | İtalya Serie A | Torino - Napoli | beIN Sports 3&Arena Sport 1&IR See+&Eleven Sports 1 Poland HD
14.00 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
14.00 | U17 Gelişim Ligi | Galatasaray - Akhisarspor | GS TV
14.35 | Çin Süper Ligi | Guangzhou RF - Chongqing Lifan | S Sport Plus
15.00 | Spor Toto BAL | Didim Bld - Tavas Birlik | Kanal 58
15.30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Chelsea | S Sport&Canal+ Sport 2 HD&IR See+&Irib Varzesh
15.30 | Belçika Pro Lig | Gent - Club Brugge | S Sport Plus&Arena Sport 5
16.00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor | beIN Sports 1
16.00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - PSG | beIN Sports 2&Arena Sport 4
16.00 | İtalya Serie A | Bologna - Roma | beIN Sports 3&Match TV&Arena Sport 2&Eleven Sports 4 Pola 16.00 İtalya Serie A | Lazio - Genoa | beIN Sports 4&Arena Sport 3&Eleven Sports 1 Poland HD

16.00 | İtalya Serie A | Chievo - Udinese | beIN Connect

16.30 | Spor Toto 1.Lig | Eskişehirspor - Gazişehir Gaziantep FK | beIN Sports Max 1

16.30 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen - Mainz 05 | S Sport Plus&Turkcell TV+&Canal+ Sport HD

17.00 | Ukrayna Premier Lig | Dinamo Kiev - Desna | 2+2

17.00 | İsviçre Süper Lig | Young Boys - Basel | RSI La 2 HD&RTS Deux HD&SRF Zwei HD

17.15 | İspanya La Liga | Villarreal - Valencia | beIN Sports Max 2&Eleven Sports 3 Poland HD

17.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Sumqayıt | CBC Sport HD

17.45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Ajax | S Sport Plus

18.00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Everton | S Sport&İdman TV&Canal+ Sport 2 HD

18.00 | Fransa Ligue 1 | Guingamp - Bordeaux | beIN Sports 4&Arena Sport 3

19.00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Galatasaray | beIN Sports 1&beIN Sports Max 8 HD&beIN Sports Malezia / HD&Sport TV 3 / HD&Tring Sport 2 HD

19.00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Sivasspor | beIN Sports 2

19.00 | İtalya Serie A | Milan - Atalanta | beIN Sports 3&Arena Sport 4&IR See+&Eleven Sports 2 Poland HD&Türkmenistan Sport HD

19.00 | Almanya Bundesliga | Eintracht Frankfurt - RB Leipzig | S Sport Plus&Turkcell TV+&Eleven Sports 1 Poland HD

19.00 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Spartak Moskova | Varzish Sport HD&Match TV

19.00 | Belçika Pro Lig | Anderlecht - Standart Liege | S Sport Plus&Arena Sport 5

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Altay - Giresunspor | beIN Sports Max 1

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Afjet Afyonspor - Balıkesirspor | beIN Sports Max 2

19.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Qabala | CBC Sport HD

19.30 | İspanya La Liga | Real Betis - Athletic Bilbao | beIN Connect&Eleven Sports 3 Poland HD

20.00 | Sırbistan Süper Lig | Partizan - Crvena Zvezda | Arena Sport 1

21.00 | Belçika Pro Lig | Cercle Brugge - Genk | S Sport Plus

21.30 | İtalya Serie A | Frosinone - Juventus | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Arena Sport 4&Eleven Sports 2 Poland HD

21.45 | İspanya La Liga | Barcelona - Girona | beIN Sports 2&İdman TV&Varzish Sport HD&IR See+&Irib TV 3&Eleven Sports 1 Poland HD&Türkmenistan Sport HD

22.00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Marsilya | beIN Sports Max 1&Match TV&Arena Sport 3

22.00 | Brezilya Serie A | Corinthians - Internacional | beIN Sports Max 2

23.45 | Arjantin Premier Lig | Boca Juniors - River Plate | Arena Sport 1

01.00 | Brezilya Serie A | Cruzeiro - Santos | beIN Sports 2

BASKETBOL

13.00 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Arjantin - Avustralya | TRT Spor

15.15 | TKBL Federasyon Kupası | Yalova Bld - Bursaspor | Bursaspor TV

15.30 | GSA-Smart Basketbol Turnuvası | Lokomotiv Kuban - Büyükçekmece | GSA-Smart YouTube

17.45 | GSA-Smart Basketbol Turnuvası | Beşiktaş SJ - Zenit Basket | GSA-Smart YouTube

18.00 | Girit Basketbol Turnuvası 3.Lük Maçı | Galatasaray - Hapoel Jerusalem | beIN Sports Haber

20.30 | Girit Basketbol Turnuvası Final | Olympiakos - Unics Kazan | beIN Sports 4

20.30 | Zadar Basketbol Turnuvası Final | Fenerbahçe - CSKA Moskova | FB TV&A Spor&Arena Sport 5

22.30 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Nijerya - Türkiye | TRT Spor

HENTBOL

15.00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Muratpaşa Bld - Polatlı Bld | Çay TV

16.00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Üsküdar Bld - Yalıkavak | THF TV

18.00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | MZT Skopje - Beşiktaş Mogaz | Spor Smart HD&Arena Sport 2

20.00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Szeged - Nantes | Spor Smart HD

YARIŞ

13.20 | Moto 2 Yarış | İspanya | S Sport Plus

14.30 | DTM 2.Yarış | Avusturya | S Sport Plus

15.00 | Moto GP Yarış | İspanya | S Sport Plus&beIN Sports Max 2&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV+

BİSİKLET

11.00 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

15.45 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

14.15 | Futbol Aktüel | NTV

15.00 | Spor Gündemi | A Spor

15.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

17.00 | Maç Günü | A Spor

17.30 | Dolmabahçe´den Kadıköy´e | TRT Spor

18.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

20.45 | Stadyum | TRT Spor

20.55 | %100 Futbol | NTV

21.00 | Lig Özetleri | beIN Sports Haber

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

22.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.00 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.30 | 90+ | NTV

00.15 | Hafta Biterken | TRT Spor

01.00 | Son Sayfa | A Spor

 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#17
25.09.2018 | SALI | TV FUTBOL EKRANI


13.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | 24 Erzincanspor - Gazişehir Gaziantep FK | A Spor
14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Diyarbekirspor - Samsunspor | A Spor
14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Tire 1922 - Sivas Bld | A Spor
16.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | BB Erzurumspor - Ankara Demirspor | A Spor
19.30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Hertha Berlin | S Sport Plus & İdman TV & Turkcell TV+ & Canal+ Sport 2 HD
20.00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Angers | beIN Sports 1 & Arena Sport 1
20.00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Nice | Arena Sport 2
20.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Adana Demirspor - Yeni Orduspor | A Spor
21.00 | İspanya La Liga | Espanyol - Eibar | Canal+ Sport HD
21.30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Schalke 04 | S Sport Plus
21.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Augsburg | S Sport Plus & Eleven Sports 1 Poland HD & Irib Varzesh
21.45 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Oxford United - Manchester City | beIN Sports 2 & Arena Sport 4
21.45 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Wolverhampton - Leicester City | Arena Sport 5
22.00 | İtalya Serie A | İnter - Fiorentina | beIN Sports 1 & CBC Sport HD & Match TV & Arena Sport 2 & Eleven Sports 3 Poland HD & IR See+
22.00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Rayo Vallecano |
22.00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Saint Etienne | Arena Sport 3
22.00 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Manchester United - Derby County | Arena Sport 1 & Eleven Sports 2 Poland HD
23.00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Huesca | İdman TV & Canal+ Sport HD
23.00 | Dünya Halı Saha Şampiyonası | Portekiz - Türkiye | S Sport
03.15 | Copa Sudamericana | Club Nacional - San Lorenzo | S Sport & Arena Sport 1

BASKETBOL

13.00 | TBL Federasyon Kupası | Yalova Bld - İTÜ | TBF TV

13.30 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Avustralya - #Türkiye | TRT Spor

13.30 | TBL Federasyon Kupası | Selçuklu Bld - Petkimspor | TBF TV

15.15 | TBL Federasyon Kupası | Bursaspor - Manisa BB | Bursaspor TV & TBF TV

15.45 | TBL Federasyon Kupası | OGM Orman - Karesi Gençlik | TBF TV

17.30 | TBL Federasyon Kupası | Edirnespor - Akhisar Bld | TBF TV

18.00 | Pınar Cup | Pınar Karşıyaka - Tofaş | Karşıyaka YouTube

18.00 | TBL Federasyon Kupası | Ankara DSİ - Mamak Bld | TBF TV

19.45 | TBL Federasyon Kupası | Bandırma Kırmızı - Final Spor | TBF TV

20.15 | TBL Federasyon Kupası | Düzce Bld - Artvin Bld | TBF TV

BİSİKLET

11.00 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

15.30 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

SNOOKER

09.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2 / HD

14.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

15.15 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İspanya'dan Futbol | beIN Sports Haber

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

18.30 | Hedef Süper Lig | TRT Spor

19.00 | İngiltere'den Futbol | beIN Sports Haber

20.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

22.00 | Aktüel Futbol | TRT Spor

22.30 | 90 A | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.30 | Spor Artı | TRT Spor

00.00 | Son Sayfa | A Spor

01.00 | Spor Gecesi | 360
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#18
26.09.2018 | ÇARŞAMBA | TV FUTBOL EKRANI

11.30 | AFC U16 Şampiyonası | Tayland U16 - Tajikistan U16 | Varzish Sport HD

13.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Yeni Amasyaspor - Atiker Konyaspor | A Spor

15.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Elazığspor - Batman Petrolspor | A Spor

17.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Afjet Afyonspor - Siirt İÖİ | A Spor

18.00 | Rusya Kupası Son 16 | Astrakhan - Zenit | Match TV & Canal+ Sport 2 HD

19.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Ankaragücü - Serik Bld | A Spor

19.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Şanlıurfaspor - Yomraspor | A Spor

19.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Zira | CBC Sport HD

19.00 | Yunanistan Kupası 2.Tur | PAOK - Aris | Arena Sport 4

19.30 | Almanya Bundesliga | Fortuna Düsseldorf - Bayer Leverkusen | S Sport Plus & Turkcell TV+ & İdman TV & Eleven Sports 2 Poland HD

20.00 | Dünya Halı Saha Şampiyonası | Türkiye - Yunanistan | S Sport

20.00 | Fransa Ligue 1 | Dijon - Lyon | beIN Sports 3

20.00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Strasbourg | beIN Sports 4 & Arena Sport 3 & TV5 Monde

20.00 | İtalya Serie A | Udinese - Lazio | beIN Sports Max 1 & Arena Sport 2

20.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Çaykur Rizespor - Tarsus İdman Yurdu | A Spor

21.00 | İspanya La Liga | Leganes - Barcelona | beIN Sports 2 & CBC Sport HD & Canal+ Sport HD & IR See+ & Türkmenistan Sport HD

21.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Villarreal | beIN Connect & Eleven Sports 1 Poland HD

21.00 | Rusya Kupası Son 16 | Baltika - Lokomotiv Moskova | Match TV

21.30 | Almanya Bundesliga | Borussia Dortmund - Nürnberg | S Sport Plus & İdman TV & Turkcell TV+ & Canal+ Sport 2 HD

21.30 | Almanya Bundesliga | RB Leipzig - Stuttgart | S Sport Plus

21.45 | İngiltere Lig Kupası | LİVERPOOL - CHELSEA | beIN Sports 1 & Varzish Sport HD & Arena Sport 1 & Eleven Sports 2 Poland HD & Irib Varzesh

21.45 | İngiltere Lig Kupası | Arsenal - Brentford | beIN Connect

22.00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Reims | beIN Sports 3 & Arena Sport 3

22.00 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Tottenham - Watford | beIN Sports 4

22.00 | İtalya Serie A | Juventus - Bologna | beIN Sports Max 1 & Arena Sport 2

22.00 | İtalya Serie A | Roma - Frosinone | beIN Sports Max 2 & Arena Sport 4

22.00 | İtalya Serie A | Napoli - Parma | beIN Connect & Arena Sport 5 & Eleven Sports 3 Poland HD

22.00 | İtalya Serie A | Atalanta - Torino | beIN Connect

23.00 | İspanya La Liga | Sevilla - Real Madrid | beIN Sports 2 & CBC Sport HD & Match TV & Eleven Sports 1 Poland HD & IR See+ & Türkmenistan Sport HD

23.00 | İspanya La Liga | Valencia - Celta Vigo | beIN Connect & Canal+ Sport HD

03.15 | Copa Sudamericana Son 8 Turu | Junior - Colon Santa Fe | S Sport & Arena Sport 2

03.45 | Brezilya Kupası Yarı Final | Cruzeiro - Palmeiras (1-0) | Arena Sport 1

03.45 | Brezilya Kupası Yarı Final | Corinthians - Flamengo (0-0) | Arena Sport 3

BASKETBOL

13.00 | TKBL Federasyon Kupası Çeyrek Final | Urla Bld - Elazığ Öİ | TBF TV

15.15 | TKBL Federasyon Kupası Çeyrek Final | Nesibe Aydın - Çankaya Üniversitesi | TBF TV

17.00 | Pınar Cup | Banvit - Tofaş | Karşıyaka YouTube

17.30 | TKBL Federasyon Kupası | Mardin BB - Galatasaray Gelişim | TBF TV

19.00 | FIBA Europe Cup 1.Eleme Turu | İstanbul BB - Svitavy (99-74) | FIBA TV YouTube

19.30 | Kadınlar Basketbol Dünya Şampiyonası Eleme Maçı | Fransa - Türkiye | TRT Spor

19.45 | TKBL Federasyon Kupası Çeyrek Final | Bayraklı Bld - Ordu Açı Koleji | TBF TV

HENTBOL

19.00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - İzmir BB | THF TV

20.00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Rhein Neckar Löwen - Meshkov Brest | Arena Sport 5

BİSİKLET

15.30 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

SNOOKER

09.30 | Snooker Çin Şampiyonası | 3.Gün | Eurosport / HD

14.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 3.Gün | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

20.30 | Özel Yayın | Mustafa Cengiz | GS TV

22.00 | Futbol Aklı | TRT Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.30 | Spor Artı | TRT Spor

01.00 | Spor Gecesi | 36

KAYNAK: www.sporekrani.com
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#19
27.09.2018 TVDE BUGUN

13.00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Kdz Ereğli Bld. - Antalyaspor. A Spor

15.00 UEFA EURO 2024. Ev Sahibi Ülkenin İlanı. TRT Spor / Bein Sports Haber

15.00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Kastamonuspor - Özgüzeldere. A Spor

17.00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Balıkesirspor - Amedspor. A Spor

19.30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Giresunspor - Kocaelispor. A Spor

20.00. İtalya Serie A. SPAL - Sassuolo. Bein Sports 1 / Match Futbol 2

21.00 İspanya La Liga. Valladolid - Levante. Bein Sports 2 / Match Futbol 3

21.00 İspanya La Liga. Alaves - Getafe. Bein Sports 4

22.00 İtalya Serie A. Empoli - Milan. Bein Sports 1 / CBC Sports / Match TV / Match Futbol 2

23.00 İspanya La Liga. Girona - Real Betis. Bein Sports 2 / Match Futbol 3

KAYNAK: www.sporekrani.com
 

eerol

S.Admin
Yetkili üye
Katılım
28 Ağustos 2018
Mesajlar
8,426
Beğeniler
221
Puanlar
63
#20
28.09.2018 BUGÜN


Futbol.
11:00 | Halı Saha Dünya Kupası | ABD - Letonya | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
12:05 | Halı Saha Dünya Kupası | Almanya - Slovenya | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
13:10 | Halı Saha Dünya Kupası | Brezilya - İngiltere | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
14:00 | U21 Süper Ligi | Galatasaray - BB Erzurumspor | GS TV
14:15 | Halı Saha Dünya Kupası | Polonya - Hırvatistan | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
15:20 | Halı Saha Dünya Kupası | Fransa - Belçika | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
16:25 | Halı Saha Dünya Kupası | Portekiz - Moldova | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
17:30 | Halı Saha Dünya Kupası | İskoçya - Kanada | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
18:35 | Halı Saha Dünya Kupası | Rusya - Yunanistan | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - BB Erzurumspor | Bein Sports 1 -Sport klub slovenya-
21:00 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
21:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Bayern Münih | S Sport+ / TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sports / Match Futbol 2
21:45 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Monaco | Bein Sports 2 / Match Futbol 1
21:45 | İngiltere Championship | Sheffield W. - Leeds United | Bein Sports Max 1

22:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Espanyol | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match Futbol 3

22:05 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube

22:30 | Portekiz Liga NOS | Porto - Tondela | S Sport+

23:10 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube

00:15 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube

BASKETBOL
16:00 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası-Çeyrek Final | Avustralya - Çin | TRT Spor
17:00 | TBL Federasyon Kupası-Yarı Final | Bursaspor - Petkimspor | TBF TV Youtube / Tivibu Spor
18:00 | Pavlos Giannakopoulos Turnuvası-3.lük Maçı | Maccabi Fox - Khimki Moskova | Bein Sports 3
19:30 | TBL Federasyon Kupası-Yarı Final | Akhisar Bel - Mamak Bld. | TBF TV Youtube / Tivibu Spor
20:30 | Pavlos Giannakopoulos Turnuvası-Final | Fenerbahçe - Panathinaikos | Bein Sports 3


KAYNAK: www.sporekrani.com
 

Çevrimiçi istatistikler

Çevrimiçi üyeler
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçiler
25

Çevrimiçi üyeler

Forumu ziyaret eden üyeler [24Saat]

  1. 27 Mayıs 2019, 1:33 AM

    birfani

  2. 27 Mayıs 2019, 12:53 AM

    asderfor

  3. 27 Mayıs 2019, 12:13 AM

    sami noor

  4. 26 Mayıs 2019, 11:38 PM

    cemo

  5. 26 Mayıs 2019, 11:19 PM

    dewloc

  6. 27 Mayıs 2019, 1:24 AM

    enigma>>46

  7. 26 Mayıs 2019, 11:01 PM

    dostum3

  8. 26 Mayıs 2019, 10:49 PM

    aycan54

  9. 26 Mayıs 2019, 10:43 PM

    DreAmMax

  10. 26 Mayıs 2019, 9:45 PM

    Networkmaster

  11. 26 Mayıs 2019, 9:37 PM

    Dengo

  12. 26 Mayıs 2019, 9:31 PM

    birali

  13. 26 Mayıs 2019, 9:31 PM

    DreamSAT

  14. 26 Mayıs 2019, 9:22 PM

    Bacanak>>46

  15. 26 Mayıs 2019, 9:21 PM

    VmaxMuRaT

  16. 26 Mayıs 2019, 9:19 PM

    Ersin27

  17. 26 Mayıs 2019, 9:09 PM

    veliyıldırım

  18. 26 Mayıs 2019, 8:54 PM

    Mümin

  19. 26 Mayıs 2019, 8:53 PM

    Markus>>2

  20. 26 Mayıs 2019, 8:44 PM

    claas67

  21. 26 Mayıs 2019, 8:38 PM

    yozgul52

  22. 26 Mayıs 2019, 8:35 PM

    ScOrPy

  23. 26 Mayıs 2019, 8:00 PM

    CoLoMBo

  24. 27 Mayıs 2019, 1:20 AM

    keremoli

  25. 26 Mayıs 2019, 7:34 PM

    Cahit/İZMİR***

  26. 26 Mayıs 2019, 7:03 PM

    cafi

  27. 26 Mayıs 2019, 7:00 PM

    reexx

  28. 26 Mayıs 2019, 6:53 PM

    Erdogan

  29. 26 Mayıs 2019, 6:44 PM

    CoSmicMax

  30. 26 Mayıs 2019, 6:42 PM

    İmparaTOR

  31. 26 Mayıs 2019, 5:41 PM

    Vhannıbal®

  32. 26 Mayıs 2019, 5:34 PM

    milan66

  33. 26 Mayıs 2019, 5:34 PM

    RasheDaD®

  34. 26 Mayıs 2019, 5:18 PM

    islimyeli

  35. 26 Mayıs 2019, 5:10 PM

    izet

  36. 26 Mayıs 2019, 4:56 PM

    Mehmetkarahanlı

  37. 26 Mayıs 2019, 4:55 PM

    Morpheus883®

  38. 26 Mayıs 2019, 4:06 PM

    Max1907

  39. 26 Mayıs 2019, 4:03 PM

    sadem

  40. 26 Mayıs 2019, 3:53 PM

    uyducu2010

  41. 26 Mayıs 2019, 3:52 PM

    ^^NeDweD^^

  42. 26 Mayıs 2019, 3:50 PM

    SkyBoxSAT

  43. 26 Mayıs 2019, 3:44 PM

    Efsane

  44. 26 Mayıs 2019, 2:50 PM

    keskin

  45. 26 Mayıs 2019, 2:33 PM

    nyakec

  46. 26 Mayıs 2019, 2:20 PM

    şampiyon>>®

  47. 26 Mayıs 2019, 1:48 PM

    Myst DaimoN

  48. 26 Mayıs 2019, 1:25 PM

    mustafa30

  49. 26 Mayıs 2019, 1:04 PM

    jozefmac

  50. 26 Mayıs 2019, 12:44 PM

    eerol

General chit-chat
Yardım Kullanıcılar
    enigma>>46 enigma>>46: iyi pazarlar