Neler yeni

Uydu Max Sat

Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

❖❖TV BOX NEWS❖❖ AppleTvGo / Apple Tv Ve iPhone

UnTouchuD

Süper Moderatör
Katılım
23 Ocak 2019
Mesajlar
1,201
Beğeniler
83
Puanlar
48
#1
AppleTvGo / Apple Tv Ve iPhone

Apple TV Uygulaması Apple TV Kanalları, iTunes ve 150’nin Üzerinde Video Uygulamasından Çok Sevilen TV Programlarını ve Filmleri Bir Araya Getiriyor

1566734546093.png
 

UnTouchuD

Süper Moderatör
Katılım
23 Ocak 2019
Mesajlar
1,201
Beğeniler
83
Puanlar
48
#2
Televizyon izlemenin tüm yollarını tek bir uygulamada toplayan yepyeni Apple TV uygulaması bugünden itibaren 100’ün üzerinde ülkede iPhone, iPad, Apple TV ve belirli Samsung Smart TV’lerde kullanılabiliyor.
Ücretsiz iOS 12.3 ve tvOS 12.3 yazılım güncellemesiyle, dünyanın dört bir yanındaki müşteriler şimdi Apple TV uygulamasının içinden Apple TV kanallarına kaydolabiliyor. Üstelik sadece istedikleri kanallar için para ödüyor ve doğrudan uygulamadan istedikleri içerikleri izleyebiliyorlar. ABD’de Apple TV kanalları arasında HBO, Starz, SHOWTIME, Smithsonian Channel, EPIX, Tastemade gibi popüler servislerin yanı sıra MTV Hits gibi yeni servisler bulunuyor. Tüm dünyada daha fazla kanal da zaman içinde kullanıma sunulacak.1

Müşteriler şimdi Apple TV uygulamasının içinden Apple TV kanallarına abone olabiliyor. Üstelik sadece istedikleri kanallar için para ödüyor, online ve offline TV programlarının keyfini çıkarabiliyor, Aile İçi Paylaşım aracılığıyla aboneliklerini paylaşabiliyorlar.
Aile İçi Paylaşım ile altı adete kadar aile üyesi sadece Apple ID’lerini ve parolalarını kullanarak Apple TV kanal aboneliklerini paylaşabiliyorlar. Aboneler TV programlarını ister online ister offline indirip izleyebiliyorlar. Bu da Apple TV uygulamasını HBO abonelerinin filmleri ve “Game of Thrones” TV programlarını offline izlemek için indirebilecekleri ilk ve tek platform yapıyor.
Aynı zamanda bugünden itibaren dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar 150’nin üzerinde video uygulaması ve yayın servisinin yanı sıra 100.000’in üzerinde iTunes film ve TV programı arasından kişiselleştirilmiş TV programı ve film önerileri alabilecekler. Üstelik göz atabilecekleri, satın alabilecekleri veya kiralayabilecekleri en büyük 4K HDR içerik koleksiyonun tamamı da yeni Apple TV uygulamasında. Şimdi İzle bölümü, kullanıcıların favori içeriklerini bulup izleyebilecekleri, izleme alışkanlıklarıyla ilgili güvenli ve kapsamlı bir anlayışa dayanarak seçilmiş uzman koleksiyonları keşfedebilecekleri Sıradaki sekmesine sahip. Üstelik tüm aktiviteleri, tüm aygıtlarında eşzamanlanıyor.

Apple TV uygulamasında şimdi her yaştan çocuğa yönelik olarak özenle derlenmiş, editörler tarafından özel olarak seçilmiş TV programlarını ve filmleri içeren yeni Çocuklar bölümü bulunuyor.
Müşteriler her yaştan çocuğa yönelik olarak editörler tarafından özel olarak seçilmiş TV programlarını ve filmleri içeren yeni ve özel Çocuklar bölümünün yanı sıra maç bulmayı ve favori takımlarıyla ligler hakkında bildirim almayı kolaylaştıran Spor bölümünün de keyfini çıkarabilirler. Ayrıca, iTunes’dan satın aldıkları film ve TV programlarını şimdi yeniden tasarlanan ve Son Eklenen, İndirilenler ve Türler gibi sekmeler halinde düzenlenen Arşiv bölümünde bulabilirler.
Bulunabilirlik
 • Yepyeni Apple TV uygulaması 100’ün üzerinde ülkede, aygıtlarında iOS 12.3 ve tvOS 12.3 yüklü iPhone, iPad ve Apple TV müşterileri için bugün, Mac için bu sonbaharda kullanıma sunuluyor.
 • Apple TV kanallarının yanı sıra iTunes filmlerini ve TV programlarını içeren Apple TV uygulaması aynı zamanda 2019 model tüm Samsung Smart TV’lerde ve 2018 yılına ait belirli modellerde de kullanılabilecek.
 • Ayrıca bugünden itibaren, AirPlay 2 özellikli Samsung Smart TV sahibi müşteriler iPhone, iPad veya Mac’lerindeki videoları ve diğer içerikleri doğrudan Smart TV’lerinde kolayca oynatabilecekler. AirPlay 2 özellikli Smart TV’lerinde içeriklerini oynatmak veya yansıtmak için müşterilerin iOS 12.3 veya macOS 10.14.5 sürümüne yükseltmeleri gerekiyor.
 • Koşullara uygun VIZIO, LG ve Sony Smart TV sahibi müşteriler AirPlay 2 ve HomeKit desteğinden bu yıl ilerleyen aylarda yararlanabilecekler.
 • Bu sonbaharda, Apple’ın orijinal video abonelik servisi Apple TV+, Apple TV uygulamasında kullanılabilecek.
 

UnTouchuD

Süper Moderatör
Katılım
23 Ocak 2019
Mesajlar
1,201
Beğeniler
83
Puanlar
48
#3
Apple TV uygulamasında Apple TV kanallarına abone olma
Apple TV uygulamasıyla, herhangi bir uygulama indirmeden istediğiniz kanallara abone olabilirsiniz. Aboneliğinize dahil olan içerikleri istediğiniz zaman1 doğrudan Apple TV uygulamasından ve tüm aygıtlarınızda izleyebilirsiniz.


Abonelikle izleyebileceğiniz filmleri, şovları ve diğer içerikleri görmek için Apple TV uygulamasında bir kanalı arayın. Fiyatlandırma kanala göre değişiklik gösterir. Aboneliğinizi onaylamadan önce deneme süresi, aylık fiyat ve yenileme hükümleriyle ilgili ayrıntıları görebilirsiniz.
Apple TV uygulamasının ve Apple TV kanallarının kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ülkenizde veya bölgenizde kullanılabilen özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin.
Aşağıdakiler gerekir:
Aşağıdaki aygıtlardan birine sahip olduğunuzdan emin olun:
Apple TV kanallarını bulun
iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Apple TV uygulamasını açın, ardından ekranın alt kısmındaki Şimdi İzle'ye dokunun. Apple TV'nizde veya akıllı televizyonunuzda Apple TV uygulamasını açın, ardından ekranın üst kısmındaki Şimdi İzle'yi seçin.
Aşağı kaydırarak Apple TV kanallarını deneyin bölümüne veya belirli bir kanalı bulmak için Ara sekmesine gidin.
Apple TV uygulamasının ve Apple TV kanallarının kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir ve belirli kanallar tüm ülke veya bölgelerde kullanılamayabilir.

Abone olun veya ücretsiz denemenizi başlatın
Abone olmak veya ücretsiz deneme süresi başlatmak istediğiniz kanalı seçin. Deneme süreniz bittiğinde Apple Kimliğinize abonelik ücreti yansıtılır.2
Aile Paylaşımı özelliğini kullanıyorsanız ve aile grubunuzdaki bir kişi bir Apple TV kanalına abone olmuşsa bu kanala zaten erişiminiz olduğunu belirten bir ileti görürsünüz.

Apple Kimliğinizle giriş yapın
Apple Kimliğinizi ve parolanızı girmeniz istenebilir. App Store ve iTunes Store satın alma işlemleri için kullandığınız Apple Kimliği ile giriş yaptığınızdan emin olun.
Apple Kimliğiniz yoksa bir Apple Kimliği oluşturmak için istemleri izleyin. Apple Kimliğinizi unuttuysanız veya Apple Kimliğiniz olup olmadığını bilmiyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin.
Doğrulama kodu girmeniz istenirse Apple Kimliğiniz için iki faktörlü kimlik doğrulama ayarlanmış demektir. İki faktörlü kimlik doğrulama ve hâlâ giriş yapamıyorsanız ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi edinin.

Fatura bilgilerinizi onaylayın
Fatura bilgilerinizi onaylamanız istenebilir ve geçerli bir ödeme yöntemi eklemenizgerekebilir.2
İstenirse hüküm ve koşulları kabul edin.

Tüm aygıtlarınızda çevrimiçi veya çevrimdışı olarak izleme
Apple TV uygulamasındaki kanal aboneliğinize dahil olan içerikleri3 bir uygulama indirmenize gerek kalmadan duraksız yayın olarak izleyebilirsiniz. TV uygulamasına Apple Kimliğinizle giriş yaptığınız herhangi bir aygıtta aboneliğinize erişebilirsiniz.
Bir Aile Paylaşımı grubuna dahilseniz aileniz her bir kanaldaki içeriği aynı anda en fazla 3 aygıtta izleyebilir.3 Bazı kanallardaki içerikler aynı anda 3'ten fazla aygıtta izlenebilir. Satın alma işlemlerini paylaşmak için Aile Paylaşımı'nı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinin.
Aboneliğiniz kapsamındaki içeriği Apple TV uygulamasında izlemenin yanı sıra, Apple TV uygulamasında kullandığınız Apple Kimliği ile ilgili kanalın web sitesine veya uygulamasına giriş yaparak da izleyebilirsiniz.
Bir kanaldan içerik indirme
iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda, Apple TV uygulamasındaki bir kanaldan belirli TV şovlarını ve filmleri çevrimdışı izlemek üzere indirebilirsiniz.
iOS aygıtınızda, Apple TV uygulamasındaki kanalın sayfasına gidin veya indirmek istediğiniz bir filmi ya da TV şovunu arayın. Ardından bir bölümün veya filmin yanındaki
simgesine dokunun.
İndirilen öğelerinizi bulmak ve oynatmak için Arşiv sekmesine giderek İndirildi'ye dokunun.

Daha fazla bilgi
 1. Tüm içeriği istediğiniz zaman ve reklamsız olarak izleyebilirsiniz. CBS tarafından sunulan istediğiniz zaman izleyebileceğiniz tv şovlarının bazıları, tanıtım amaçlı kesintiler içerebilir. Bazı kanallar, reklam içerebilen canlı TV izlemenize de olanak tanır. Apple TV uygulamasında canlı TV izlemenize olanak tanıyan kanallar için aygıtınızda Konum Servisleri'ni açmanız gerekebilir.
 2. Apple TV kanal aboneliğinizin ödemesini yapmak için Apple Kimliği bakiyesini kullanabilirsiniz. Ancak bunun için Apple Kimliğinizde ilk yenileme tutarını karşılamaya yetecek kadar bakiye olmalıdır. Bakiye için App Store ve iTunes Hediye Kartlarını nasıl kullanacağınızı veya Apple Kimliğinize nasıl para ekleyeceğinizi öğrenin.
 3. Yurt dışına yaptığınız seyahatlerde bazı kanallardaki içeriği izleyemeyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmleri ve şovları, bulunduğunuz ülke veya bölgeden ayrılmadan önce indirin.
 

UnTouchuD

Süper Moderatör
Katılım
23 Ocak 2019
Mesajlar
1,201
Beğeniler
83
Puanlar
48
#4
yeni flimler eklendi

1-WebEx TURKCE FLIM
2-WebEx ALT YAZILI FLIM

yeni flimler eklendi


1-WebEx TURKCEL FLIM Lingleri Yuklendi
 

Çevrimiçi istatistikler

Çevrimiçi üyeler
4
Çevrimiçi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçiler
17

Çevrimiçi üyeler

Forumu ziyaret eden üyeler [24Saat]

 1. 19 Eylül 2019, 7:12 AM

  ramadan güdücü

 2. 19 Eylül 2019, 7:48 AM

  DreAmMax

 3. 19 Eylül 2019, 6:53 AM

  qLaDyaToR

 4. 19 Eylül 2019, 6:41 AM

  zdzichb

 5. 19 Eylül 2019, 6:38 AM

  birali

 6. 19 Eylül 2019, 6:34 AM

  CoSmicMax

 7. 19 Eylül 2019, 7:40 AM

  safinaz

 8. 19 Eylül 2019, 6:27 AM

  izet

 9. 19 Eylül 2019, 6:24 AM

  AlemDaR

 10. 19 Eylül 2019, 6:19 AM

  veliyıldırım

 11. 19 Eylül 2019, 5:59 AM

  nyakec

 12. 19 Eylül 2019, 5:14 AM

  Memo®ist

 13. 19 Eylül 2019, 4:47 AM

  sadem

 14. 19 Eylül 2019, 4:14 AM

  juventinos68

 15. 19 Eylül 2019, 4:07 AM

  zeid_max

 16. 19 Eylül 2019, 3:12 AM

  Hunter

 17. 19 Eylül 2019, 1:54 AM

  kurtulus_07

 18. 19 Eylül 2019, 1:40 AM

  hajo8697

 19. 19 Eylül 2019, 12:25 AM

  Fahad_SUB

 20. 18 Eylül 2019, 11:59 PM

  boss01

 21. 18 Eylül 2019, 11:48 PM

  furkan63

 22. 18 Eylül 2019, 11:08 PM

  duman

 23. 18 Eylül 2019, 10:57 PM

  cafi

 24. 18 Eylül 2019, 10:40 PM

  osmanke

 25. 18 Eylül 2019, 10:36 PM

  Bacanak>>46

 26. 18 Eylül 2019, 10:32 PM

  DreamSAT

 27. 18 Eylül 2019, 9:58 PM

  asderfor

 28. 18 Eylül 2019, 9:50 PM

  Networkmaster

 29. 18 Eylül 2019, 9:36 PM

  turan45

 30. 18 Eylül 2019, 9:35 PM

  liderkom

 31. 18 Eylül 2019, 9:19 PM

  SerSeRi_55

 32. 18 Eylül 2019, 9:13 PM

  VmaxMuRaT

 33. 18 Eylül 2019, 9:06 PM

  kara06

 34. 18 Eylül 2019, 8:51 PM

  samsungq65

 35. 18 Eylül 2019, 8:33 PM

  DreAmLoweR

 36. 18 Eylül 2019, 8:31 PM

  keremoli

 37. 19 Eylül 2019, 7:38 AM

  islimyeli

 38. 18 Eylül 2019, 8:23 PM

  QMİX

 39. 18 Eylül 2019, 8:21 PM

  CoLoMBo

 40. 18 Eylül 2019, 8:20 PM

  uyducu2010

 41. 18 Eylül 2019, 8:17 PM

  enigma>>46

 42. 18 Eylül 2019, 8:13 PM

  Resultürk

 43. 18 Eylül 2019, 7:59 PM

  musatti

 44. 18 Eylül 2019, 7:56 PM

  papo1

 45. 18 Eylül 2019, 7:52 PM

  macmac

 46. 18 Eylül 2019, 7:43 PM

  robstep

 47. 18 Eylül 2019, 7:27 PM

  marem

 48. 18 Eylül 2019, 7:24 PM

  dream1616

 49. 18 Eylül 2019, 7:22 PM

  UnTouchuD

 50. 18 Eylül 2019, 7:15 PM

  Morpheus883®

General chit-chat
Yardım Kullanıcılar
  mr_strauss mr_strauss: :congratulation:şerefe: