Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

En çok mesaj

⚜️[₪] WEBROWSER⚜️ ⇨Opera_Tarayıcısının [*. 80.0.4170.16 ] sürüm yazılımları

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör
[Tarayıcı Web] Opera yazılım yüklemeleri

[Tarayıcı Web] Opera yazılım yüklemeleri

[Tarayıcı Web] Opera yazılım yüklemeleri

[Tarayıcı Web] Opera yazılım yüklemeleri

[Tarayıcı Web] Opera yazılım yüklemeleri
 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör
[Tarayıcı Web] Opera yazılım yüklemeleri


Twitter, YouTube ve benzeri sosyal medya servislerine ve çeşitli web sitelerine gelen erişim engellemeleri nedeniyle ülkemizde VPN, Türkçe açılımıyla sanal özel ağ kullanımı epey yaygın sayılır. Kullanıcılar genellikle üçüncü taraf uygulama veya istemci yükleyerek VPN işini çözmeye çalışıyor, ancak şimdi Opera onlar için biraz daha kullanışlı bir seçenek sunuyor.
Opera’nın geliştirici sürümünü yayınladığı masaüstü web tarayıcısının yeni versiyonu yerleşik VPN desteğine sahip. Kullanıcılar sadece tek bir düğmeye tıklayarak 256-bit korumayla şifrelenmiş bağlantıya sahip oluyor, bağlantı detaylarını saklıyor, devlet kuruluşları tarafından erişimi kısıtlanmış web sitelerine girme fırsatı elde edebiliyor.
Ön izleme versiyonunda VPN için sadece üç adet konum (ABD, Kanada ve Almanya) üzerinden bağlantı kuruluyormuş gibi destek sunuluyor. İnternet tarayıcısının söz konusu versiyonu son hâlini aldığında daha fazla VPN noktası görebiliriz. Bu arada Opera’nın VPN hizmeti ücretsiz. Eğer yasaklı bir servise veya bulunduğunuz ülkeden erişime kapalı olan bir içerik hizmetine erişmek istiyorsanız, ya da internet aktivitenizi izlenmesi zor hâle getirmeyi amaçlıyorsanız, Opera’nın internet tarayıcısı en kolay ve makul seçenek gibi görünüyor.
Aşağıdaki kaynak bağlantısını takip ederek Opera VPN özellikli sürümün geliştirici versiyonunu indirebilirsiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör
Opera tarayıcısı hakkında en son gelişmeler
Opera 25.0.1614.50

İnternet Tarayıcısı

Opera internet tarayıcısı, zengin ve pratik araçları ile kullanıcılara akıcı bir internet deneyimi vaad ediyor.
Program Hakkında

Opera, gelişmiş özelliklere sahip alternatif internet tarayıcısıdır.
Halihazırda büyük internet tarayıcıları arasındaki yerini sağlamlaştırmış olan Opera internet tarayıcısı kullanıcılara açılır engelleme, sekmeli gezinti, entegre arama seçenekleri, tümleşik e-mail istemcisi, torrent indirme, RSS haber besleme okuyucu ve IRC sohbet aracı gibi çok sayıda yardımcı araç sunuyor.
Opera internet tarayıcısının bir diğer önemli özelliği ise farklı ihtiyaçlara uygun olarak, sadece birkaç tıklama ile kişiselleştirilebilmesi. Ayrıca Opera web tarayıcısının Windows, Mac OS X, Android, iPhone, iPad ve diğer mobil cihazlar için olan sürümleri de bulunuyor.
 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör


Opera tarayıcı geleneksel tarayıcılardan farklı olabilmek için her türlü deneysel yeniliğe açık olduğunu bir kez daha kanıtladı. Yeni tanıttığı Opera Neon şimdiye kadar gördüğümüz hiçbir tarayıcıya benzemiyor.
Opera Neon’un ilk hedefi, kullanıcı deneyimini ön planda tutabilmek. İnternet tarayıcılarındaki sekme kavramına yeni bir boyut kazandıran Opera Neon, Split Screen modu sayesinde aynı ekranda iki farklı internet sitesinde gezinme imkanı sunuyor. Snap-to-gallery özelliği ile ise beğendiğiniz ekran görüntülerini bir çırpıda kolaylıkla kaydetmenizi sağlıyor.

Opera Neon kullanınıcılarına Pop-Up video seyredebilme imkanı da veriyor. Aslında masa üstüne geçmeden pek çok işletim sistemi özelliğini de deneyimleyebilme özelliği ile Opera Neon tarayıcı konseptine son derece fütürist özellikler katıyor. Chrome, Yandex, Firefox, Vivaldi, Safari ve hatta firmanın kendi ürünü olan Opera tarayıcısından oldukça farklı olan Neon tamamen kullanıcının bir tarayıcıdan farklı hizmetler beklemesi gerektiğinin ipuçlarını da veriyor.
Tüm tarayıcıların birbirinin aynı hizmetler verdiğini düşünecek olursak, Opera Neon hem cesur, hem atılımcı, hem de yaratıcı bir iş çıkarmış görünüyor.
Opera bugün yaptığı açıklamayla Neon’un konsept bir çalışma olduğunu söyledi. Ancak Neon’la beraber gelen bazı özelliklerin bahar aylarında Opera tarayıcısı için de kullanıma sunulacağını da müjdeledi.

Opera’nın konsept tarayıcısını buradan indirebilirsiniz.

İndir

Opera

Alternatif Web Tarayıcısı
 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör
Fark yaratan internet tarayıcısı Opera Neon yayınlandı!

Opera, internet tarayıcılarına yeni bir soluk kazandırmak için karşımıza Opera Neon ile çıktı. Opera Neon, bu zamana kadarki en farklı tarayıcı deneyimini sunuyor.
Opera, çok farklı bir internet tarayıcı konsepti olan Opera Neon ile karşımıza çıktı. Alışagelmiş internet tarayıcı arayüzlerinden farklı olan Opera Neon, kullanıcı deneyimini ön planda tutmayı hedefliyor.
İnternet tarayıcılarındaki sekme kavramına yeni bir boyut kazandıran Opera Neon, Split screen modu sayesinde aynı ekranda iki farklı internet sitesinde gezinme imkanı sunarken, Snap-to-gallery özelliği ile ise çok kolay bir şekilde ekran görüntüsü alıp kaydetmenizi sağlıyor.
Ücretsiz olarak sunulan Opera Neon, pop-up video oynatma özelliğine de sahip. Bu sayede başka bir internet sitesinde gezerken videoları ekranın herhangi bir yerinde izleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan Opera Neon'u aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Opera Neon indir
 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör
Opera 49 Beta, Yeni Özellikleri ile Yayında

Opera'nın yeni beta sürümü, selfie ve snapshot araçları ile birlikte geldi!Eğer web tarayıcınızda ekran görüntüsü ve selfie'ler çekmek istiyorsanız, Opera'nın yeni beta sürümü sizin için ideal özellikler ile birlikte geliyor. Perşembe günü yayınlanan Opera 49 beta, tamamen paylaşmakla ilgili. Yeni araçlar sayesinde bir web sayfasının istediğiniz bölümünün ekran görüntüsünü alabilir ve üzerine çizimler, çıkartmalar ve ifadeler koyabilirsiniz. Yeni edit menüsü sayesinde bu paylaşımlarınıza selfie'nizi de ekleyebilirsiniz. Opera'nın sahip olduğu mesajlaşma özelliği sayesinde, yarattığınız eserlerinizi arkadaşlarınızla çok kolay şekilde paylaşabilirsiniz.

Opera 49 beta ile gelen araçlar şunlar: • Dikkat çekmek için ideal hazır ok çizimi
 • Blur sayesinde görülmesini istemediğiniz bilgileri bulanıklaştırın
 • Pencil aracı sayesinde paylaşım üzerine çizimler yapın
 • Selfie camera sayesinde paylaşımınıza öz-çekim fotoğrafınızı koyabilirsiniz
 • Çıkartmalar da paylaşımınızın duygusal değerini arttırıyorBu sosyal özelliklerin yanı sıra, güncelleme ile birlikte O-menu ve tarama geçmişine iyileştirmeler geliyor, daha temiz çalışan bir gizli mod, ayarlanabilir konumlara sahip eklentiler ve VK messenger da güncellemeye dahil. Para birimi dönüştürücüsüne beş yeni para birimi eklendi ve macOS High Sierra için de geliştirmeler yapıldı.

Yapay gerçeklik başlıkları için geliştirilen VR360 oynatıcı şimdilik bakıma alınmış durumda, ancak Opera 49'un ilerleyen bir sürümünde tekrar kullanıma açılacak.

Resmi web sitesinden Windows sürümünü, macOS sürümünü ve Linux paketlerini indirebilirsiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör
Opera’nın 68.0.3618.46 sürümü duyuruldu
Özel veri silme seçenekleri, indirme ve yer imi yöneticileri, fare hareketleri, reklam engelleyicisi, VPN ve daha fazlasını içeren gelişmiş özelliklerle desteklenen sezgisel bir arama ve gezinme modu sunan internet tarayıcısı opera’nın 68.0.3618.46, Maciej Kocemba tarafından duyuruldu. Yeni sürümün kenar çubuğunda yerleşik Instagram ile birlikte kullanıma sunulduğunu söyleyen Kocemba; bunun dışında, bazı iyileştirmelerle tarayıcının en yeni sürümünü yayınladıklarını ifade etti. Sahip olduğu özelliklerle GNU/Linux kullanıcılarınca da sevilerek kullanılan Opera, Linux desteği içeriyor. HTML5 standartlarına tam uyum sağlayan ve WEBM desteği ile gelen tarayıcı, fare hareketleri özelliği sayesinde pek çok işlemi pratik fare hareketleriyle gerçekleştirme imkanı veriyor. Opera’da iğnelenmiş sekmelerle çalışılabilir ve yeni bir sekme açıldığında küçük resim olarak gösterilen sınırsız sayıda sayfa eklemeyi sağlayan “hızlı aramalar†kullanılarak en sevilen web sitelerine hızlı bir şekilde erişim sağlanabilir.


Opera 68.0.3618.46 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu ya da değişiklikler sayfasını inceleyebilirsiniz.
Opera’nın 68.0.3618.46 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
AdministratörÖzel veri silme seçenekleri, indirme ve yer imi yöneticileri, fare hareketleri, reklam engelleyicisi, VPN ve daha fazlasını içeren gelişmiş özelliklerle desteklenen sezgisel bir arama ve gezinme modu sunan internet tarayıcısı Opera’nın 78.0.4093.112 sürümü, Kornelia Mielczarczyk tarafından duyuruldu. Mielczarczyk; bu arada, hem “Opera Software†hem de “Opera Norway†sertifikasını kullanmak için buildsign komut dosyasının etkinleştirilmesi gerektiğini belirtti. Yazılım; HTML5 standartlarına tam uyum sağlayan ve WEBM desteği ile gelen tarayıcı, fare hareketleri özelliği sayesinde pek çok işlemi pratik fare hareketleriyle gerçekleştirme imkanı veriyor.


Opera 78.0.4093.112 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için değişiklikler sayfasını inceleyebilirsiniz.
Opera’nın 78.0.4093.112 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

 

Mehmetkarahanlı

Admin🇹🇷👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈🥉🥇🥈🥉🏅🏅💎💎
Yetkili üye
Administratör
Özel veri silme seçenekleri, indirme ve yer imi yöneticileri, fare hareketleri, reklam engelleyicisi, VPN ve daha fazlasını içeren gelişmiş özelliklerle desteklenen sezgisel bir arama ve gezinme modu sunan internet tarayıcısı Opera’nın 80.0.4170.16 sürümü, Kornelia Mielczarczyk tarafından duyuruldu. Opera 80 kararlı sürümü duyurmaktan çok memnun olduklarını söyleyen Mielczarczyk; bu sürümün, adres çubuğunda kitap simgesi olarak bulunan “okuyucu modu” seçeneğini içerdiğini ifade etti. Gerektiğinde açılıp kapatılabilen bu modun, web sayfalarını daha temiz ve daha kolay okunur hale getireceğini belirten Mielczarczyk; Opera 80’in Chromium 94’e (94.0.4606.61) dayandığını söyledi. Mielczarczyk; sürümün ayrıca Chromium 94.0.4606.71 sürümünde bulunan CVE-2021-37975, CVE-2021-37976 ve CVE-2021-37974 için düzeltmelerini içerdiğini söyledi.


Opera 80.0.4170.16 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için değişiklikler sayfasını ya da sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Opera’nın 80.0.4170.16 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.


 

Çevrimiçi yöneticiler

 • SkyBox_s@t.
  Manager 🇹🇷 👑☀️⭐🎀🏆🥇🥈

Çevrimiçi istatistikler

Çevrimiçi üyeler
27
Çevrimiçi ziyaretçiler
268
Toplam ziyaretçiler
295

Forum istatistikleri

Konular
20,267
Mesajlar
236,976
Üyeler
11,541
Son üye
Esref

🔰 Gün içi aktif kullanıcılar [*.24Saat] 🔰

 1. 15 Ekim 2021, 6:50 PM

  x7even123

 2. 15 Ekim 2021, 6:50 PM

  MAMO

 3. 15 Ekim 2021, 6:41 PM

  keycatcher

 4. 15 Ekim 2021, 6:38 PM

  efsanevi58

 5. 15 Ekim 2021, 6:20 PM

  yuxell_09

 6. 15 Ekim 2021, 6:16 PM

  elturcodepor

 7. 15 Ekim 2021, 6:16 PM

  Jawrl

 8. 15 Ekim 2021, 6:10 PM

  mehcelik

 9. 15 Ekim 2021, 6:23 PM

  Memo®ist

 10. 15 Ekim 2021, 6:17 PM

  Tekin272

 11. 15 Ekim 2021, 6:14 PM

  aliv60555

 12. 15 Ekim 2021, 6:09 PM

  Revlo

 13. 15 Ekim 2021, 6:41 PM

  prometheus

 14. 15 Ekim 2021, 6:48 PM

  yetkinst

 15. 15 Ekim 2021, 6:08 PM

  Amoor88

 16. 15 Ekim 2021, 6:47 PM

  lovercan1

 17. 15 Ekim 2021, 6:08 PM

  ustababa

 18. 15 Ekim 2021, 6:24 PM

  hsynycl

 19. 15 Ekim 2021, 6:07 PM

  johnny39

 20. 15 Ekim 2021, 6:07 PM

  korona34

 21. 15 Ekim 2021, 6:07 PM

  radoslavovic

 22. 15 Ekim 2021, 6:26 PM

  misket40

 23. 15 Ekim 2021, 6:35 PM

  Leonard2050

 24. 15 Ekim 2021, 6:04 PM

  gibi

 25. 15 Ekim 2021, 6:03 PM

  maxim

 26. 15 Ekim 2021, 6:32 PM

  sahin_42

 27. 15 Ekim 2021, 6:03 PM

  Berkce

 28. 15 Ekim 2021, 6:02 PM

  Baran72

 29. 15 Ekim 2021, 6:50 PM

  Networkmaster

 30. 15 Ekim 2021, 6:02 PM

  Tuncer

 31. 15 Ekim 2021, 6:19 PM

  albundy

 32. 15 Ekim 2021, 6:48 PM

  kioxia

 33. 15 Ekim 2021, 5:59 PM

  dogan35

 34. 15 Ekim 2021, 5:58 PM

  cihan593

 35. 15 Ekim 2021, 5:58 PM

  Fetih1453

 36. 15 Ekim 2021, 5:56 PM

  cenk0606

 37. 15 Ekim 2021, 5:56 PM

  slm61

 38. 15 Ekim 2021, 5:55 PM

  emanuil1971

 39. 15 Ekim 2021, 5:55 PM

  Mehmetkarahanlı

 40. 15 Ekim 2021, 5:53 PM

  KMNS

 41. 15 Ekim 2021, 5:52 PM

  Belaykoo

 42. 15 Ekim 2021, 5:52 PM

  Ceasar

 43. 15 Ekim 2021, 5:52 PM

  Alet

 44. 15 Ekim 2021, 6:49 PM

  lolloof

 45. 15 Ekim 2021, 5:51 PM

  space2452

 46. 15 Ekim 2021, 5:50 PM

  bely

 47. 15 Ekim 2021, 5:49 PM

  aydin22

 48. 15 Ekim 2021, 5:47 PM

  avize

 49. 15 Ekim 2021, 5:47 PM

  vevobi1

 50. 15 Ekim 2021, 5:45 PM

  nihathat

 51. 15 Ekim 2021, 5:44 PM

  lelo

 52. 15 Ekim 2021, 5:42 PM

  ozgur4386

 53. 15 Ekim 2021, 5:40 PM

  aslanali65

 54. 15 Ekim 2021, 5:32 PM

  gazibaba1

 55. 15 Ekim 2021, 5:30 PM

  hugo 27

 56. 15 Ekim 2021, 5:30 PM

  Yakamoz0078

 57. 15 Ekim 2021, 5:29 PM

  battal0067

 58. 15 Ekim 2021, 5:25 PM

  Alex123456

 59. 15 Ekim 2021, 5:24 PM

  svizzera

 60. 15 Ekim 2021, 5:23 PM

  nyakec

En çok sohbet edenler

Top